Rasta Get Ready!או: פלייליסט יום א'

Rasta Get Ready!או: פלייליסט יום א'

חבר'ה תגידו לי, איך אתם מצליחים? אני פשוט לא קולט, איך אבל איך אפשר לתפקד בשיגרתיות, כשבעוד שלושה ימים אנחנו הולכים לחזות באירוע הכי מרגש שקרה בשנים האחרונות??? אתם בכלל קולטים? יו רוי פלוס ג'וניור מארבין פלוס תשעה נגנים........ אני משתגע רק מהמחשבה על מה שהולך להיות בסופ"ש הקרוב. אירוע מרגש ומטורף של שתיים מהדמויות הכי צבעוניות בכל מה שקשור לרגאיי. ערב ספוג ברוטס אנד קולצ'ר, של שני זמרים בחסד. לאחד יש יכולות ווקאליות אדירות וכובשות, הוא למעשה שלישיה ווקאלית של איש אחד ונחשב לאחד הקולות הייחודיים והמעניינים בז'אנר עד היום. השני נחשב למאסטר, לאבן דרך בסיגנון אחד, שממנו התפתחו כמה וכמה, וכמה סיגנונות. אז היה רק די ג'יי סטייל. יו רוי הפך את הדי ג'יי סטייל לאומנות, ולא בכדי הוא מכונה היום דאדי יו רוי. אני מנסה לחשוב איך היה נראה הדאנסהול של היום, אם לא הסיגנון שפותח באופן רב על ידי אותו אחד. אפשר להפליג עם זה - איך היה ההיפ הופ? האם ליו רוי ולאומנים של דורו היו יכולות ניבואיות? יותר מעשור לפני שהיה דבר כזה היפ הופ, יו רוי ובניו(
) עשו חייל ו"פטפטו" על המיקרופון. אומרים שהנבואה ניתנה לשוטים, אבל אם מה שאמרתי נכון, אני לא חושב שיו רוי נכלל בקטגוריה, כי במילים ובהגשה שלו תמיד אפשר להרגיש את הבינה, האלגנטיות והקסם האישי. רואים שמדובר באדם צנוע ומוכשר, שמעביר את המסרים שלו בחוכמה ובחן... המבנה של סאונד סיסטם, אליו נילווים זמרים שנועדו לרגש את הקהל, גם עליו אפשר וראוי לתת לא מעט קרדיט ליו רוי, שיחד עם חבריו שגם הם זמרים שמי יודע, אולי נזכה לראות בארץ מתישהו, הקים את הסאונד סיסטם שנקרא King SturGav, שנחשב עד היום אחד הסאונדים האגדיים שנודעו בעולם כולו... הייתי מרחיב על שניהם, אבל אני חושב שמה שנשאר עכשיו כדי לגרום לכם להתרגש קצת יותר לקראת הערב, הוא לתת למוזיקה לדבר. לכן, הפלייליסט שלנו יכלול השבוע אך ורק טיונים של שני הזמרים שיופיעו אצלנו בהמשך השבוע שלושה ערבים ברצף - אחד של דאדי יו רוי ואחד של מארווין... אני אתחיל, העלתי לשימושכם והנאתכם, מוזמנים להמשיך אותי, תוכלו להעלות לmytempdir.com: Junior Murvin-Rasta Get Ready - כי כדאי להתחיל להתכונן... U Roy-Real Cool - כי צריך להישאר קול לקראת האירוע... לילה טוב ושבוע מצויין! שיידי קרוגר.

ואם כבר אז שרשור נוכחות!../images/Emo45.gif

ועכשיו אני אשתדל לא לדבר כמו יחצ"ן. כל המסחור והקומרשל שיט אף פעם לא בא לי בטוב. אבל אנחנו לא מדברים כאן על איזה פסטיבל עם מיליון חסויות, אנחנו מדברים על אירוע של פעם בחיים... מי היה מאמין שנזכה לראות אומנים בסדר הגודל הזה כאן בישראל? אנחנו מדברים כאן על עוד עליית מדרגה של הרגאיי בארץ ואני לא ממליץ לאף אחד מכם לפספס את זה... נכון, עולה כפול משאנחנו רגילים, אבל לא ככה צריך להסתכל על זה לדעתי. יש לנו כאן 11 אומנים על במה אחת, כולם באים היישר מג'מייקה... חשוב לי שהפורום יראה נוכחות, אם בת"א ואם בירושלים. אז ננצל את השרשור הזה לנוכחות באירוע... שרשרו
או
, ורצוי כמובן
:) ועל הדרך, מוזמנים לפנות אליי (גיל) ב0506931918 או לכל אחד מהמוכרים האחרים ולרכוש את הכרטיסים שלכם, כדי להרוויח את ההזדמנות לראות את הקלאסיקות של הרגאיי על הבמה, אצלנו בישראל...

DuBsYs

New member
ראיון נדיר של U ROY ברדיו מ1987

לרגל ההופעות בסוף השבוע העלנו לאתר שלנו הקלטה של תוכנית הרדיו של DAVID RODIGAN בה הוא מראיין את U ROY במשך קרוב לשעה וחצי של ראיון מרתק עם המון מוסיקה ישנה ומצויינת. כנסו לאתר שלנו : http://zvuloondub.com/ ותוכלו להאזין לתוכנית.

yaarasta

New member
HISTORY INA DI MAKING! 2 DAYS ONLY

מחרתיים זה קורה !!!!
the ORIGINAL ORIGINATOR!!!!!!!!!!!!!!!!!! de TRUE TEACHER!!!!!!!!!!!!!!!!!!! de DADDYYYYY!!!! אני ממליץ על הטיון הבא: אמנם הטיון מוכר יותר ע"י זמר אחר, א-ב-ל זאתי גירסא מעולה ביותר על מיקצב השיר EXODUS, קוראים לשיר africa messege, "welcome to flight 002 to africa....." ting called CRUEL VIBERATION...!!! שירים נוספים ששווה לבדוק (ושיהיו בהופעה): Ital Vital Chalice in de Palace (למי שהטיון הזה נשמע מוכר: Sizzla יושב על הרידים הזה עם Dry Cry המעולה!!!) Rasta ambassador Reggae Party Jah Son Of Africa Crashie Sweep Know yourself Love fe me Full Time People A Go Lingua האזנה נעימה !!!!
הכנסו לאתר ה- My-Space של U-Roy לקצת היסטוריה, קטעי שמיעה, וויבZ !!! www.myspace.com/uroyreggae

K C

New member
אוהבים נקניקיות???

סתםםםם
אין כמו ג'ונייר על הפקות של לי סקראץ אני לא מכיר כל כך את יו רוי אבל אחד האהובים זה tide is high וג'ונייר. בהתחלה לא התלהבתי מהקול המוזר, אבל למדתי לאהוב Roots Train Polices & Thieves הגאוני ועם הרידים הכי גאוני Tedious מעבר, אהבתי את הנושאים בשירים שלו.. הרבה bible אז כנראה שאני לא אגיע, אבל מפרגן לכם אנשים. תהנו מכל ה-

Carcass

New member
בונא קייסי..

תיותר בבית מאשר במילואים, מזה הבית זונות הזה חחח.. סתם אחי תהנה,ותביא בקצינה.

Carcass

New member
U Roy

טיונים מומלצים : Jah Son Of Africa Love In The Arena Rivers Of Babylon - הגרסא הכי טובה לטיון הזה !! Dread Inna Babylon - גם טיון ענק וגם אלבום מומלץ. Babylon Burning - כנראה הטיון האהוב עליי שלו. Chalice In The Palace Natty Rebel

למעלה