reggae in the north of israel?

Jah 3

New member
איפה זה

זה בהדר- ברחוב שבתאי לוי 7. הכניסה לרחוב היא מרחוב הנביאים. זה 100 מטר בערך ממגדל הנביאים אם זה אומר לך משהו...? אם לא אז אני יכול להגיד לך יותר בפירוט.

על הלילה בפוסי הול--->>>>

איזה מעפן אתה יונתן!!!!!! היית ופיספסתי אותך או שלא היית?!?! וואלה, כמה שהנסיעה הייתה לשם טיפה ארוכה, היה שווה!!! בתוך חיפה, לקח אותי איזה מישהו, דתי כזה, עד תחילת רח' שבתאי, ולא יודעת למה הוא עשה את זה, אבל הוא הסביר לי מה נמצא ואיפה בחיפה, יאנו איזה קבר של צדיק אחד, אליהו, וזה רח' אלנבי, ואז רח' גפן.. אה הנה רחוב הציונות.. וואי הוא חפר לי קצת חח, לא נורא- הכל לטובה!! כשירדתי מהאוטו, הודתי לו והמשכתי בדרכי, פתאום אני רואה מלא מטאליסטים- ישר ביקשתי סיגריה והתחלתי לדבר איתם חהחה.. הם גם בני אדם :) אה.. אחרי איזה רבע שעה שאני מדברת איתם הבנתי שאנ'לא נמצאת בכניסה הנכונה למסיבה, כי גם מהכניסה שהייתה ת'הופעת מטאל יצאו צלילי הרגאיי. ניכנסתי למסיבה, בדיוק הפסדתי את השיר של מיסטר ווגאס (או שדימיינתי חח), כמובן שאני אף פעם לא מתבאסת מתקלוט של יסאיה קרו, מאור ואריאל תודה!! תודה!! מהרגע שנכנסתי עד שבכח כבר יצאתי- כל השירים מובחרים, כמו תמיד =) אחלה סט!! משם המשכתי לאפטר פארטי בדרום חיפה חהחה, משהו בחוף ליד מסעדת מקסים- תגידו רגע, היתה שם מסילת רכבת או שדימיינתי (בין מקסים לחוף)?!!??! יאללה, סגרתי שבוע הזוי במיוחד וניפתחתי לשבוע עוד יותר הזוי, חיפה מדהימה בבוקר!! רק עכשיו הגעתי הביתה, רצוי שאני אלך לישון קצת
שיהיה שבוע מדהים ויום נפלא!!! -כשף!

Jah 3

New member
אי איי איי כשף

איזה פספוס איזה פספוס.... הייתי אמור לסוע עם חבר שלי והטמבל הזה נרדם... עד שכבר יכלתי לקחת טרמפ והכל כבר היה איזה 2, והסתפקתי בגילגול נחמד עם חבר אחר... התבאסתי ממש שלא באתי בגלל שפה בחיפה זה קורה פעם בחודש אולי... אני מקווה שהמסיבה בחודש הבא תהיה שורפת כמו זאת.. ואליו אני מגיע לא משנה מה.... אולי פסטיבל צאלים בפסח(?) תעדכני אותי על הדברים השורפים של פסח... ואם יש איזה דאנס טוב שבוע הבא? ונראה לך שאם הייתי שם הייתי מפספס אותך? דרך אגב אני יודע שחיפה דמהימה בבוקר יש לי את זה כל יום:) צ'או בנתיים לי לא כמו לרוב האנשים פה יש גם ביצפר ללכת אליו מדי פעם.. פעמים אחרונות בכל זאת אבל עדיין....

REL YESAYA

New member
כשף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תודה שבאת...וגם לכל שאר החיפאים שהגיעו...אחלה קהל אחלה חברה!!!!!

yaarasta

New member
מי שלא הגיע אתמול לסיטי-הול:

PU$$Y-HOLE סתאאאאאאאם, נו הייתי חייב... אני כבר אומר את המשפט הזה לפחות כמה חודשים..... DANCE-HALL RULLLLLE INNA CITY-HALL!!!

idk

New member
מדי פעם איזה משו קטן בישובים של משג

משגב..

PsyHost

New member
צפון צפון צפון Poetry in Motion

מדי שבועיים שלושה קורה משהו גדול בעין חרוד והפעם : Poetry in perpetual Motion Yesaya crew Aficoman (krembo rec.) feat. Smadicris (abujah sound) & Oneg (half da brass bros.) Igal-Ganjah Vibez (106fm/Hod Hamahat) MARCH 31st 22:00 kibbutz ein harod 0528695282 0528347428 בנוסף להכל אני חוגג יום הולדת אז תביאו מתנות! פרחים! ---------------------------------------------- c the last partys photos in : http://psyhost.hevre.co.il

kelevkar

New member
Eih-Harod...woo hoo../images/Emo160.gif

the partys in Ein Charod....its a good reason to comeback israel!!!!

למעלה