Reggae Inna Samaria - Vol. 4 חדש ומרענן!!!

Reggae Inna Samaria - Vol. 4 חדש ומרענן!!!

חברים יקרים שבת שלום, ביום רביעי בחודש אפריל (4 להזכירכם), התכנסנו בביתי הממוקם בלב הגבעות המוריקות של השומרון, על מנת להקליט את המיקסטייפ הרביעי במספר בפרויקט שכבר נודע בכינויו Reggae Inna Samaria, המאגד בתוכו את עבדכם הנאמן (המתגורר בשומרון כמעט מאז שהוא זוכר את עצמו, עוד בימים שמכרו קרטיב פטריוט בקלקיליה), ואת הסטודנט המשקיען, הלוא הוא הדון באזדל. במהלך החודש האחרון התבשלו לי בראש רעיונות רבים על מה יקרה במיקס הבא. הרי את הקטע של הסימפולים כבר הבנתם (ולא החסרנו גם בנוכחי), אז איך מחדשים מכאן עוד ומביאים את הטוויסט שיקפיץ את המיקס הזה לרמות הגבוהות מבחינת תכנים? אני רואה בחדשנות יצירתית מטרה חשובה ביותר, ומקווה שזה אכן מורגש במיקסים. המיקס הזה מהווה מבחינתנו קפיצת מדרגה משמעותית. מדובר במיקס הבנוי משני חלקים שונים, שהם בעצם גם שני צדדים של המתרס, המשלימים אחד את השני: Kill Dem Fe Fun מתחילים בדאנסהול לשם שינוי. קצת יותר מחצי שעה של אנרגיה דחוסה ומרוכזת היטב. מתחילים בארלי דאנסהול חריף ומהר מאוד עוברים לדאנסהול הכי חדש (ושאף אחד לא יגיד שאנחנו לא up 2 the time sight); וממשיכים עם Put Down Di Gun, המכונה גם The Good Samaritan
, והוא כמו הסיגריה שאחרי, מנה גדושה של שירי wisdom מכל הזמנים, עם המסרים שמגיעים מהראסטות והwise ppl dem. חובה להקשיב (גם את שירז, זה שחתכנו עכשיו את הדאנסהול בצד לא פותר אותך מלשמוע גם את השני
). ממש כמו העטיפה שלו, המיקס בא להראות לכם את שני הצדדים, הטוב והרע, ואני בטוח שמי שיקשיב טוב יבין שהמצב הוא לא כל כך שחור ולבן, ושבשני הצדדים יש מזה ויש מזה, and that's what it's all about y'know. תוכלו להוריד את המיקס מהפודקאסט החדש שלנו, בשני חלקים, ויש גם הורדה ישירה של הקובץ המלא עם צ'ון ליסט ועטיפה מ- Z Share. מזכירים ומדגישים שהמיקס למטרות פרומו בלבד, וכל הסימפולים הם למטרות הומור וכיף. מבקש מכולכם להקדיש מעט מזמנכם, להוריד את המיקס, לשמוע ולחוות דעה. הסדר הוא קודם הדאנסהול ואז הקונצ'נס, אבל איך שבא לכם... אה, כן, ותצטרפו לקבוצה החדשה שלנו בפייסבוק. ועד הפעם הבאה - תהנו. אוהב אתכם מאוד! שיידי.

צ'ון ליסט מלא

Part I - Kill Dem Fe Fun. Chapter A. 1.Junior Cat - Killin' Pussy. 2.Buju Banton - Buju Movin'. 3.Pinchers - Big Chief. 4.Terry Ganzie - Prepare Fe War. 5.Terry Ganzie - Nuff Reward. 6.Major Mackarel - Shacka Zulu. 7.Capleton - Gun talk. Chapter B. 8.Bugle - Pussy. 9.Elephant Man - Cash Register. 10.Elephant Man - Horny Wine. 11.Black Ryhno - Tell It Do Dem Seh. 12.Black Ryhno & Jah Vinci - Fight Fi War. 13.Vybz Kartel - Sumaddy Haffi Bawl. 14.Jah Vinci - Wipe Those Tears. 15.Mr.Vegas - I'm Blessed. 16.Vybz Kartel - Money Pon Mi Mind. 17.Andrew & Wadda Blood - Goodas. 18.Wayne Marshall - Puff It. 19.Aidonia - Grab Ar. 20.Vybz Kartel - Mi Love Mi Life. Part II - Put Down Di Gun. Chapter A. 1.Sugar Minott - Change You Ways. 2.Barrington Levy - 21 Girls Salute. 3.Sugar Minott - Jah Jah Lead Us. 4.Joseph Cotton - King Selassie I Live. 5.Buju Banton - No Respect. 6.White Mice - Youth Of Today. 7.Admiral Bailey - Put Down Di Gun. 8.Garnett Silk - Retreat Wicked Man. Chapter B. 9.Capleton - Dem Doom. 10.Chuck Fenda - Gash Dem. 11.General Levy Ft. Ras Sherby - Fussing And Fighting. 12.Warrior King - Rough Road. 13.Chezidek - Call Pon Dem. 14.Morgan Heritage - Hail Up Di Lion. 15.Tarrus Riley - Beware. 16.Gyptian - Guns & Guns. 17.Sizzla - Cause A Revolution. 18.Sizzla - Half Has Never Been Told. וזו האמת, עוד לא הגענו אפילו לחצי TRUST ME!

Carcass

New member
יס סטאר...

אז לפני כמה חודשים מי היה מאמין שנגיע למיקס רביעי הא? בכל מקרה יש משו במיקסים האלה לכל אחד..מרוטס ועד דאנסהול טרי,הכל מטובל בקורטוב הומור ארץ-ישראלי אותנטי...:) קראנו למיקס דאנסהול חלק 1 והקונשס חלק 2,בעיקר בגלל המסר,מה שמאחד את כל הצ'ונים על חלק 2 זאת הליריקה,deep from di heart seen...ויש גם וואחד מסר בסופו. שני המיקסים לא מושלמים ויש פאקים בסאונד פה ושם,בעיקר בגלל הבדלי איכויות מהותיות או שסתם הייתי מופצץ יתר על המידה,בכל מקרה אני מת עליהם. חייב לציין לטובה את המיקסוס שלי של החלק דאנסהול החדש שמעבר לזה שאלו באמת הצ'ונים שאני שומע ביום יום,המיקסוס יצא מעולה ואני מבסוט על עצמי שעשיתי את זה שמה ככה בלי אוזניות :) בכל מקרה תשמעו,תביעו דעה ותגיבו........... יאלק חוזרים ללימודים !!

vigiman

New member
יא מאן הרבה כבוד!

גיל ואלעד מיקסטייפ תענוג! סלקשן לפניםם סימפולים מגניבים לאללה וגם בחירה מענינת של נושא =] אפילו אהבתי תעטיפה תמשיכו ככה בהחלט עבודת קודש SEEN

כל פעם אני שוכח לציין זאת

המיקס חולק לשני חלקים, אך הם עדיין נכנסים בקלות לדיסק אחד שיוכל להנעים לכם את הנסיעות לדאנסים, או לכל מקום שתרצו. הוא גם לא יתפוס לכם הרבה מקום באיי פוד :) יאללה חברים, נשמח לשמוע עוד תגובות שלכם.

skunkride

New member
האמת

שטייטל כמו Kill Dem Fe Fun לא ממש עושה לי חשק לשמוע... אבל המיקס הקודם (מספר 3) סבבה

למעלה