REGGAE ON THE WATER יום שלישי 12.6 בקלרה

yaarasta

New member
REGGAE ON THE WATER יום שלישי 12.6 בקלרה ../images/Emo70.gif

הקיץ הגיע, והגיע הזמן להתחיל להתרענן בקצת רגאיי וייבZ ! ואיך יותר טוב לעשות את זה, אם לא על חוף הים! ממש על המים!! כל יום שלישי הקלרה, יעראסטה דיזאסטה ומיכל בר-זהר, גאים להזמין אתכם ל- LIVE MUSIC & REGGAE FASHION VYBZ £8£ בתפריט: דיג'יי רגאיי, דאב, רוטס, דאנסהול אורח החל מהשעה 20:00, ובשעה 20:30 (מוקדם!!!!!) הופעה חיה של ראס דניאל (שיארח פה ושם אורחים מתחלפים) ומיד אחרי ההופעה עוד סט רגאיי ע"י הדיג'יי האורח (שימו לב דיג'יים וסאונדים: תבואו לראות את המקום ותהיו איתי בקשר!!!!) אז איפה/מה/מו/מי זה בעצם הקלרה£9£ הקלרה הינו בר-לאונג' איכותי וקסום שממוקם איפה שפעם היה מועדון ה-"פאצ'ה", ועולם האירועים "שם-מים", בחלקו הדרומי מערבי של מתחתם הדולפינריום (ממש בגבו של חוף התופים, רק שהכניסה היא מדרום לדולפינריום) אין הרבה מקומות כאלו יפים בת"א, תסמכו עלי. דק עשוי עץ פרוס עד למתחת לגלים המתנפצים על החוף הסלעי ממש מתחת, אורות יפו העתיקה מנצנצים מדרום, והים התיכון נפרס עד אינסוף ממערב.... המקום כולו צבוע בלבן, עם תאורה מושלמת, וסאונד כמו שסאונד של רגאיי צריך להיות..... הליין התחיל לפני שבועיים, ומשבוע לשבוע רק הולך ומשתפר! בשבוע שעבר היו במקום יותר מ- 400 איש!!!! והקהל? הכניסה היא מגיל 25+ (בנות מעל 20 יכולות להכנס פה ושם) הקלרה מקום טיפה אפ-טאון, ולכן מאוד מאוד מקפיד על גילאים ועל הקהל שלו (שזה לא משהו שאני מעודד, מבחינת סצקציה, אבל זה מה יש רבותיי......) והכניסה? £44£ ח י נ ם £44£ הכניסה חופשית בהצגת תעודת זהות, ואפשר להגיד שאתם מוזמנים שלי, בשביל קיצור תהליכים... אז לרשום ביומנים: יום שלישי הקרוב 12.6 פתיחת שערים 19:30-20:00 (ישר אחרי השקיעה סטייל) הופעה של ראס דניאל מסיבת רגאיי לפני ואחרי הכניסה חופשית 25+ לפרטים: 054-7667489 BLESSSSSSSSSSS UP -יער

Ras Or

New member
כל הכבוד על ההפקה , הייתי שמח לבוא אבל

יש לי קצת זמן עד שאני יהיה בן 25 BIG UPS BRADDA ראס.

למעלה