Revoloutionnnnnnn

Carcass

New member
Revoloutionnnnnnn

טוב,אז אחרי הרבה עבודה קשה בזמן האחרון... טיון חדש של Bazdal Sound System,או בעצם,שלי. עבדתי על הקטע הזה בערך שבועיים,הבסיס הוקלט אצלי ואחרי זה עבר מיקסוס .. אני מאוד מתגאה בו,עבדתי עליו קשה. דעות\תגובות\ציצים,יתקבלו בברכה,בנורמה. Bazdal Sound System - Jerusalem Dub

טובא

New member
מממ

אוקי אז ככה. בגדול ממש אהבתי את הקטע(כל הכלים מנוגנים בחי נכון?) חוץ מהעובדה שהקטע קצר מדי ולא ממש מתפתח לשום מקום וחבל כי יש לך בסיס ממש טוב לקטע שיכול להיות מגניב לגמרי. תנסה להאריך אותו קצת אולי לשחק קצת עם הסאונד בקטעים מסויימים(דאב לא?)ולפתח קצת את הרידים שלא יהיה כל-כך מליטנטי דבר שמצויין בשביל רידימים של דאנסהל אבל פחות טוב לקטעים של רוטס שוב בגדול אהבתי את הקטע! כבוד על היוזמה ועל העבודה! מחכה לשמוע עוד קטעים שלך! כבוד

Carcass

New member
קודם כל תודה..

התופים הם ממקלדת,גיטרה בערוץ נפרד,הקיצר בערוצים. מבחינת האורך,אנלא אוהב לנגן קטעים ארוכים,כי עד כמה שאני אוהב רגאי מיוזיק,אני די משתעמם מלנגן את זה,אנלא מקבל מספיק סיפוק מהגיטרה,אולי בגלל שאני מנגן תז'אנר הזה לא יותר מדי זמן, התחלתי לנגן את זה באמצע הצבא,בערך לפני שנתיים(כמו שהזכרתי לפני כמה ימים,עד הצבאהייתי גיטריסט בלהקת מטאל בכלל(גם כשלא שמעתי מטאל). מבחינת אפקטים יש שמה דיליי,פלנג'ר,ריברב,מכנייז,קומפרסור ,מדמה מגברים ועוד..אפקטים מעבר לאפקטים של הכלים עצמם,אין לי ,ואנלא מתלהב מהם מי יודע מה,אני מעדיף להתרכז במוזיקה עצמה.. הא,תודה שוב :)

Carcass

New member
...

לא מצליח לשלוח מסר חזרה.. בכל מקרה בוא לאיסיקיו 159-546-167

smadicris

New member
my humble opinion

ביג אפ. כמה הארות: 1. קטע קצר מדי, קטעים אינסטרומנטליים ודאב בכלל דורשים את הזמן להכנס אליהם. 2. הגיטרה דומיננטית מדי במיקס 3. חסר משחק ערוצים, להוריד את הגיטרה לאיזה פארט, להחזיר, להשאיר רק תופים, לא יודע. לשחק עם הטיון. זה דאב... 4. קצת עמוס מדי מבחינת סאונד, תשקול לרווח את הקטע. 5. הפליינג'ר לא נשמע משהו לא באתי ליפול עליך או משו אחי, הכל נקודות לבנייה seen. סה"כ נשמע סבבה. תמשיך.

xXx Shiraz xXx

New member
אלעעעעד

חעמודדד זה מעולהההה!!! כידוע, אני בדרך כלל לא מתלהבת מדאב, אבל באמת שנהניתי לשמוע את זה :) הכלים משתלבים טוב חות ממשהו בהתחלה שהעיק עליי אבל אני לא יודעת לזהות אז חעפיף זה עבר אחר כך, באמת יופי של קטע :) תוסיף ווקאלז כי מוזיקה צריכה משמעות :) וקשה להעביר משמעות דרך אינסטרומנטל בלבד, מעטים האנשים שהצליחו [למשל...דיפ פרפל
] KEEP BLAZIN YO FLAME BWOY ITS WICKEEEED

K C

New member
ויקיד טיון!!

כבוד אחי, לרגע חשבתי שאני בביט של קינג טאבי! eyez I bleed!

bigwill

New member
Big Up!

אהבתי לגמרי אחי.. רק חבל שכזה קצר :[ Keep up the good work!

Carcass

New member
Pt.2...

טוב אז אחרי כמה עצות הערות והארות... שיחקתי עם הטיון קצת,הארכתי תו,הוספתי אפקטים וכדומה.. הלינק הוא בדיוק אותו לינק כמו הראשון.. Bazdal SoundSystem - Jerusalem Dub

Carcass

New member
במת ...

רק 17 הורדות של הגרסא המשופרת?בחיית... יאללה תגובות רבותיי תגובות :)

nayabingi

New member
תגובה - עניינית.

בחור יש לך ראש טוב... הכיוון מגניב - לגמרי הביצוע קצת לוקה בחסר... אתה מעמיס הרבה מידי - מהר מידי.... אחזור ואציין - הכיוון שלך מאוד מעניין .... עיצות מאיש מקצוע ... הבס שלך קצת משעמם - תלביש עוד ליין של בס על זה הקיים (הגנבה מלודית - אם תרצה) סלק ת'פלנג'ר - או שתעמעם אותו - הוא מכניס לך בלאגן תחליש גיטרות לפחות ב35-40 אחוז (אני מבין שאתה גיטריסט - אבל תן קצת "אוויר" לשאר הכלים) תוסיף עוד ערוץ גיטרה ליד (אולי אפילו שניים) - (שוב הגנבה מלודית כלשהיא) לא יודע עם איזו תוכנה אתה עובד (או לחלופין עם אילו רמקולים ) אבל - אצלי באולפן אני שומע הרבה חוסרים בסאונד ומצד שני עומס טונלי במקומות הלא נכונים... אני מציע - חלק ערוצים לפולדרים תופים לפולדר תופים גיטרות לגיטרות וכן הלאה קודם כל (בהנחה שלא עשית את זה עד עכשיו) אתה מנקה לך את העין ובעיקבותיה את האוזן...... דבר שני ... תעשה באלאנס נכון בין הכלים השונים .... ותוסיף עניין.... (אולי ערוץ ווקלס - עוד קשקשים לליווי התופים) - אגב את הבס הקלטת לייב או מידי ? - כי אם מידי אז נסה להחליף VST וחפש לך סאונד שמן יותר... (ממליץ על הטרילוג'י) ואם לייב - שחק עם האי קיו (בנמוכים בעיקר - חסר) אם תרצה עזרה מקצועית ( טכנאי אולפנים וסאונדמן במקצועי ) - תרגיש חופשי ליצור קשר... הנה קיבלת תגובה עניינית - יש לי עוד הערות אבל - זה רק אם אתה מעוניין... בהצלחה... ארז

nayabingi

New member
מקפיץ

תלחיכעליעגחעכדיגכיעגכדיעכגדחעכגחעגחעיגחלעיגחעיגחעיחגכעחעכג

Carcass

New member
..

קודם כל תודה.. אני באמת עובד על להוסיף עוד מלודיה עם הגיטרה,אין לי אבל זמן לעבוד עלזה.. בנוגע לתכלס עצמו של הסאונד,אני די אוהב את הסאונד הזה,דיי טרבלי,בס לא שמן יותר מדי,אגב הוא מידי.. מסכים איתך לגבי העומס הטונלי פה ושם. הפלנג'ר אני די אוהב את הבלאגן שהוא עושה .. לגבי שארהדברים,אני לא מתעסק בסאונד עצמו יותר מדי,רק לעתים רחוקות(למרות שכשהייתי בצבא רציתי מאוד ללמוד סאונד,כרגע ירדתי מזה). גם אין לי יותר מדי כלים לעריכה,תוכנות כבדות(לדוגמא כמו הקיובייס אסאקס,לא רצות לי על המחשב,והכרטיס קול שלי לא תומך יודע מה גם(כרטיס קול און בורד). הדבר היחידי שהוקלט בתכלס לייב,זאת הגיטרה,שאחרי זה עברה סימפול אצל חבר ופיצצנו אותה בעוד אפקטים בנוסף לזה שיש לי מהמולטי של הגיטרה,מה גם שהמדמה מגברים של המולטי לא איי איי איי(המולטי ישן חושילינ),ואין לי פרה אמפ. ולדברי סיכום,את הנגינה שלי על גיטרה התחלתי בכלל ברקע של מטאל,כל הקטע שאני עושה דאב ורגאי מיוזיק,מבחינתי דיי ניסויי,כלומר כל פעם שאני מקליט משהו חדש,שזה יוצא פעם בכמה שבועות,אני בודק לאן אני עוד יכול להתקדם,הטיון הזה היה הטיון המוצלח ביותר מאז שהתחלתי עם זה,בעיקר מבחינת סאונד. עד שאנלא יארגן הרכב רציני של נגנים,שאני מקווה שזה יהיה בחודשים הקרובים,אני יוציא את המקסימום מהחומר שאני מלחין ומנגן,שזה לא הרבה,אבל אני אוהב את זה. בכל מקרה אחי,תודה על ההערות וההארות,אני ינסה ליישם להבא את מה שאני יכול,בדיוק בגלל תגובות כאלה אני רוצה להעלות כמה שיותר דברים שלי,ולא רק תגובות "יוו הטיון הזה בנננזונההה".

Carcass

New member
קפוץ אמרתי לך

יעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע

זה לא פועל לי

זאת ההודעה שזה כותב- File you've requested (Id: Name: ) wasn't found on our server May be this file was deleted from the server יש איזשהו מקום אחר שאני אוכל לשמוע את זה?

Carcass

New member
פועל אחי פועל..

פועל כמו שאפילו מוטי ז'ונגלר בתקופתו הטובה לא פעל ככה... הקיצר הצלחתי להוריד את זה בעצמי עכשיו משם..

למעלה