RTW הקליפ עבר את 100 מליון הצפיות ביוטיוב!

RTur

New member
RTW הקליפ עבר את 100 מליון הצפיות ביוטיוב!

טוב, ככה זה כשאתה מובטל ואין יותר מדי דברים לעשות. לפני כמה ימים ראיתי שלקליפ היו כ-95 מליון צפיות (אולי 96.. לא זוכר) וסתם חשבתי לעצמי כמה זמן יקח לו לעבור את ה-100. אז התחלתי לעקוב כמה פעמים ביום ולראות אם ואיך הוא מתקדם. מדי יום הוא באמת גדל והתקדם.. אני זוכר שבדקתי אתמול והיה ממש קרוב. מעל 99 וחצי. http://www.youtube.com/watch?v=VBmMU_iwe6U בכך זה הופך אותו לקליפ השלישי הנצפה ביותר של ביונסה ביוטיוב, אחרי Single Ladies (146 מליון) ו- Halo (108 מליון). אגב, גם שניהם גדלו בכ-1-1.5 מליון צפיות בימים האלה, נתון מעניין בהתחשב בעובדה שהם יצאו לפני יותר משנתיים. בינתיים, Party הצליח לצבור בארבעה ימים מעל 11 מליון ובכך עקף בקלילות את Love On Top ו- Countdown שיצאו לפניו. Countdown עבר את ה-10 מליון היום.

HanAn189

New member
כבוד!

אני חייב להודות שאני גם עקבתי אחרי הוידאו בשבועיים האחרונים וחיכיתי שהוא יגיע ל-100 מיליון, כנראה שקצת איחרתי את המועד לבדוק
אני חייב להודות שייחלתי להצלחה הזו, מצד שני די הופתעתי שהקליפ צובר תאוצה כזו ביוטיוב, כי ממש בהתחלה חשבתי שהוא לא יתפוס
לקליפ הזה לגמרי מגיע את מספר הצפיות הזה ואני מקווה מאוד מאוד שהקליפ ייקח את הפרס ב-EMA האחרון
ביונסה גם שייכת למועדון האחד מיליארד צפיות בכל הוידאוז ביוטיוב יחד עם גאגא, ריהאנה, ג'סטין ביבר, שאקירה והלבאד אייד פיז
Party - תותחית
Countdown - מפתיע לטובה! Love On Top - הזוי! אבל, בתכלס, אני חושב שזה לא מה שקובע

RTur

New member
זה באמת לא כזה קובע

כי באותה מידה, קרייזי אין לאב, אולי ה-להיט שלה, עם 35 מליון בלבד (בלבד.. מצחיק שזה נחשב לא הרבה יחסית..) מהסיבה שהוא כבר די ישן ואנשים כבר מכירים אותו אז אין להם טעם לצפות בו שוב. גם אני לא חשבתי שRTW יזכה לכמות כזו של צפיות, בייחוד לאור המיקומים הלא ממש מחמיאים שלו במצעדים.

HanAn189

New member
לגבי CIL.

אבל אני לא חושב שאנשים לא צופים כי הם מכירים כבר את הקליפ. השיר פשוט "ישן" ואין סביבו באזז. OTF של ג'ניפר לופז זכה לכמות מטורפת של צפיות רק כי השיר הושמע כל שנייה ושנייה בMTV. שאר הקליפים שלה לא הגיעו לאותה כמות היסטרית של צפיות. אני בטוח ש-SL של ביונסה היה יכול להגיע ליותר צפיות אם לא היה נסגר לחצי עולם ע"י VEVO לחצי שנה. היה לשיר די באזז והוא השיר הכי מצליח של ביונסה מאז פתיחת VEVO.

HanAn189

New member
פוש אחרון ומצביעים לביונסה ב-EMA!

בעוד 5 ימים יתקיים טקס הפרסי המוזיקה האירופאי של MTV בעיר בלפסט שבצפון אירלנד וביונסה מועמדת בקטגוריות הבאות: זמרת השנה קליפ השנה (Run The World (Girls אתם יותר ממוזמנים להצביע לביונסה בלינק הבא
http://uk.mtvema.com/vote בהצלחה לB!

Confide In Omer

New member
מזל טוב!

זה הקליפ הכי טוב שלה לדעתי, הוא מדהים. חבל שהשיר לא הצליח

למעלה