S.O.S אישתי הביאה הביתה

theshark

New member
S.O.S אישתי הביאה הביתה

גוזל של ציפור דרור. הגוזל היה אצל ילדים שמצאו אותו על המדרכה הגוזל נראה טוב כל הנוצות כבר נמצאות. לדעתי הוא ניסה לעוף מוקדם מדי. מה אפשר לתת לו לאכול כדי שיתחזק? נראה לי שתוך מס' ימים הוא היה מסוגל לעוף.

רואי

New member
אתה יכול לתת לו ..

חתיכות לחם רטוב או אפילו תרטיב לו "דוגלי" של כלב

theshark

New member
נראה לכם שאימו נותנת לו לאכול

חתיחות לחם רטוב או בונזו? מה שהאם מאכילה את הגוזל זה בדרך כלל זרעים, או חרקים קטנים שהיא אוכל, מעקלת למחצה ומקיאה אותם לתוך המקור של הגוזל. ד"א ג'וני עושה את זה לפעמים כשהוא נותן נשיקה
. בנתיים הכנו דיסה מדגנים מעורבים על בסיס מים. עם מזלף נתנו לו את הדיסה הוא אכל בשימחה רבה. מחפס משהו שהוא יותר טוב או יותר בריא לגוזל. בכל מקרה תודה לכל מי שניסה לעזור. נמשיך לעדכן מחר.

theshark

New member
אני קורה את ההודעה והיא נשמעת

לי קצת תוקפנית אז הכריש מתנצל. אני פשוט חולה מאוד קרוב לשבוע. אתמול בלילה פתחתי אלרגיה, כל הגוף התמלא בפריחה והתנפחתי. היום מרגיש קצת יותר טוב. אז סליחה.

מנסיוני האישי (מהשבת האחרונה)

גם לי קרה מקרה דומה, מצאנו שני גוזלים של ציפורי דרור שכנראה נפלו מהקן. בעקרון ההמלצה הכי טובה לתזונה בריאה של הגוזלים היא הדייסה להחתמה - נוטריבירד A19. האכלה בלחם רטוב ממומלצת הרבה פחות בגלל בצקות שיכולות להווצר במידה והגוזל עדיין לא מסוגל לעכל את הלחם, או שהלחם לא מספיק רטוב. לתקופה של השעות הראשונות חשוב לדאוג למים בכמה כלים, כדי לאפשר לגוזלים לשתות, עדיף שיהיו במקום שקט. זוג הגוזלים שנמצאים אצלי יוכלו בעוד פחות משבוע לחזור למקומם הטבעי כשהם בריאים וחזקים.

theshark

New member
הוא מת היום בצהרים.../images/Emo7.gif

אני לא מבין מה קרה עד הצהרים הוא היה בסדר צייץ, אכל שתה מים והלך לישון כשהוא התעורר הוא נראה ממש לא טוב תוך שעה הוא כבר לא היה בן החיים.

למעלה