sabaton forever!

Blade Of Fire

New member
sabaton forever!

נגיד שמישהו עדיין קורא בפורום הזה.. הייתה הופעה פשוט ענקית! דזרט ודה אפטרלייף נתנו הופעות די טובות ועשו חימום לא רע, רק חבל שהקהל לא באמת מכיר את הלהקות האלו והשירים היחידים שהצליחו היו הקאברים (דזרט עשו את רנדייג, דה אפטרלייף עשו את פיין קילר). כשסבטון עלו לבמה האנרגיות בקהל היו מטורפות! צרחות עלו מכל עבר, אנשים משופעים צרחו קללות בגרמנית (כן כן... לא הבנתי את זה גם) והבובניקים עשו יותר רעש ממה שהם בד"כ עושים. סבטון השקיעו המון בהופעה, עם מגוון רחב של שירים מכל האלבומים ונתנו משקל טוב גם לאלבומים הקודמים ולא רק ל"דה ארט אוף וור" (הדיסק האחרון שלהם), החלטה שלדעתי הייתה נבונה. הסולן, אחרי כל שיר, היה פשוט בהלם שצעקו להם "ס-בא-טון" וחייך כמו מטורף והפציר בקהל כמה שהם "awsome motherfuckers" ושיתף אותנו שוב ושוב בכמה שהוא מזיע וחם לו. שוודים, ככה זה. הלהקה נהנתה כמעט כמונו בהופעה, וזה היה שווה כל שקל. חבל שיותר אנשים מהפורום הזה לא היו שם... סטליסט, לא לפי הסדר: Attero Dominatus Nuclear Attack Rise Of Evil (לצעוק-"התחילו את השואה, הרייך יעלה" בישראל זה סוג של אירוניה...) In The Name Of God Light In The Black Panzer Battalion Wolfpack Into The Fire ghost division the art of war 40:1 cliffs of gallipoli panzerkampf the price of a mile (השיר הכי טוב שלהם....) הדרן (כן לפי הסדר): Primo Victoria (איזה ביצוע זה היה!!!) Counterstrike metal machine\crue במן עירבוב טוב....

smady by

New member
איזה באסה שאני שומרת את הכסף

להופעה שיכול להיות שלא תהיה (ווית'אין) ...
באמת חבל כי התחלתי לשמוע אותם לפני כמה שבועות ונראה לי שהייתי מזה נהנת! אני אפילו מכירה את רוב השירים (ואוהבת אותם
) יש לך מושג בדיוק מה הקטע של רייז אוף איוול?? כבר לא נעים לי לשמוע את השיר הזה!!

Blade Of Fire

New member
את מסתכלת על זה מנק' לא נכונה

הם מתארים את מה שקרה בעצם בגרמינה באותה תקופה מנקודת מבט היסטורית, אבל השורה התחתונה היא מה שחשוב-דה רייז אוף איוול.. כלומר-כל מה שתארנו לכם עד עכשיו, זה בעצם עלייתו של הרשע... זה לא הלל לרייך, אלא בעצם תיאור הרשע שקרה שם... גם אני לא הבנתי בהתחלה, עד שנפל האסימון על שם השיר.

smady by

New member
אני יודעת שהם לא נאצים...

ובכל זאת זה נשמע רע להגיד את זה... .
למרוןת שהשיר ממש טוב

קרניjack

New member
היה מצוין

(קפצתי לפה, משום שזה אמור להיות ה-מקום
) מסכימה עם מה שאמרת, אני הכי אהבתי את cliffsof gallipoli...וההדרן היה פשוט אנרגיות ענקיות שמסתבר חיכו לרגע הזה

למעלה