SBS 2003

TheReverend

New member
SBS 2003

השרת החדש של מיקרוסופט. למישהו יצא כבר לעבוד איתו? אני מתכנן למקם שרת משלי(web server) בחווה של נטוויז'ן ועכשיו אני מתלבט איזו מע' הפעלה לשים עליו. המלצות? אני אישית לא חסיד של מיקרוסופט בטח לא בתוכנות שעוד לא נמצאות בשוק יותר משנה אבל הסביבה חייבת להיות מיקרוסופטית(IIS). האופציות שאני שוקל הן: 1. SBS 2003 premium - כולל בתוכו רשיון לSQL SERVER ול- EXCHANGE 2. גרסת הWEB SERVER של הSBS2003 בתוספת SQL SERVER 2000 3. WIN2K SERVER ADVANCED- גם הוא בתוספת SQL SERVER 2000 המלצות אחרות? דיעות על האפשרויות הנ"ל?

SBS לאינטרנט ???

נשמע לי מתכון לאסון... מה אתה צריך על השרת? IIS ו SQL ? תתקין לך שרת 2003 עם SQL, אבל מהצד של המחיר צריך לזכור שעלות SQL לאינטרנט היא גבוהה מאד (רשיון PER CPU)... אבל במחשב שניה - למה לא MYSQL? יש לך אפליקציה מוכנה או שכותבים אותה עכשיו ? איך תגן על השרת?

TheReverend

New member
עשית לי בלגן ../images/Emo5.gif

שרת 2003 + SQL יעלה לי הון תועפות בעוד שה SBS מגיע עם הרשיון כלול בפנים(בגרסת הפרמיום). מתכון לאסון? למה? תוכל לפרט טיפה? לצעאי אין אלטרנטיבה לSQL SERVER אני חייב אותו. הגנה על השרת? הוא יישב בחווה של נטוויז'ן מאחורי הפיירוול שלהם. או שהתכוונת למשהו אחר?

המממ...

אני לא משוכנע ששרת + SQL יעלה לך כל כך הרבה יותר, תזכור שב SBS אתה משלם על EXCHANGE בתוכו, אתה משלם על ISA ועוד ועוד... ולגבי אבטחה - FIREWALL הוא לא הכל באבטחת מידע, הוא רק צעד אחד מיני רבים. אתה צריך לבדוק איך מאובטחת האפליקציה שלך, מדיניות סיסמאות קשיחה וכולי. כדאי להתייעץ עם מישהו שמבין ויודע להסתכל על התמונה השלמה.

lizard

New member
לינק למוצר.

לא מאמין שנכנסתי לאתר של מיקרוסופט....אני מתדרדר

למעלה