SharePoint

k o k o

New member
SharePoint

אני צריך מידע, כל מידע בעיברית על התוכנה SharePoint יהיה טוב... גם וובפרטים יחודיים יתקבלו בברכה... פיתרון יצירתי לאיך להיתגבר על החיפוש הפרמיטיבי... Share דוק מישהו שמע על זה...??? מה זה...??? תודה

פוֹלי

New member
זה מהעמוד הבסיסי של מייקרוסופט

ואני מאמינה שתמצא שם את מה שאתה צריך. ובלי שום קשר, לומדים המון מסתם לגגל, זה עובד יופי...

תשובה: SharePoint

1) Sharepoint מוגדר כפורטל ארגוני. יש לו שני יתרונות עיקריים - המחיר של ה-CD וזהות היצרן. כל השאר, סובייקטיבי... 2) בנוגע לחיפוש - אני מכיר מספר אפשרויות. באיזו גירסת SPS מדובר? 3) ShareDocs זהו פיתוח מקומי ישראלי מעל SPS, אשר נותן מענה מוגבל לצרכים מאוד מסויימים של ניהול מסמכים. עוד שאלות? בוא נתחיל בא-ב. מהו הצורך? מהן הדרישות? מהם הכיוונים המסתמנים?

k o k o

New member
אני מחפש ידע רחב יותר

אני מחפש ידע רחב יותר מהידע הבסיסי שניתן על ידי מיקרוסופט... אני עודה על הSPS 20001 כבר חצי שנה ... אני מגיע מארגון שאין לו אפשרות לשלם 30,000 ש"ח עבור ShareDocs...!!! לי אין רקע בטיכנות ובשפות כמו XML שמצריך לכתיבת WEBPARTS כך שנוצר מצב שאני לא יכול לשנות הרבה במראה הויזואלי או באופן הפעולה של התוכנה... מנוע החיפוש פרמיטיבי לוממרות שהוא יכול לחפש במטאדאטה של הקבצים... ניתקלתי במחברה שמציעה מנוע חיפוש מיתקדם יותר אך שוב העלות כי כ 15,000 ש"ח שאין לאירגון שלי...!!!

בוא נראה

מה אתם רוצים לעשות? לאנדקס מסמכים? מאיזה סוג? מהו התקציב של הארגון שלך? תוכנות ארגוניות הן בד"כ לא עסק זול. אפשר לנסות ולהשתמש בכל מיני "עוקפי-חברון" כאלו, כמו להעלות את החומר לאתר אינטרנט ולקשור אותו, למשל, לשירות של גוגל (הרמה הבסיסית של השירות היא חינמית).

למעלה