She's Baaaaaack!!!!

CharmedRulez

New member
She's Baaaaaack!!!!

כן כן! הרגע לו כולנו חיכינו הגיע. הולי חוזרת ובגדול! היא מככבת בסרט חדש, שנקרא PANIC BUTTON - אני אתן לטריילר (ערוך דיי גרוע) לדבר בעד עצמו ואז עוד פרטים: http://youtube.com/watch?v=k_Hm7sGQnUI עוד על הסרט: זה סרט לייף-טיים (כן, כוכבי מכושפות מתים על הרשת הזאת. מדובר ברשת של סרטי הולמארק כאלו והשנה ייככבו בסרטים בערוץ הזה חוץ מהולי - גם אליסה ובריאן), המדבר מעבר של משפחה (בעל ואישה ובנם) לשכונה חדש, סוג של קהילה מוגנת, לאחר שהאישה (הולי
) מותקפת באלימות. זאת קהילה עשירה מאוד והם עוברים לבית יפה כמו שרואים בטריילר (שערוך מאוד מאוד רע ולא שומעים כלום מהאמצע) ובמהרה מתחברים עם השכן המאוד נחמד (שהרגע התגרש). מה שהם לא יודעים, זה שעוד שהשכן הוא פסיכופאת' לא קטן ועד מהרה, הוא מפתח אובססיה כלפי האם (הולי!
). [אם תשימו לב, רואים שם מישהו שמצייר ציור של הולי, וזה בעצם ציור של פרומו שלה מעונה 8] הסרט ישודר ב-3 בנובמבר בארה"ב. מרגש או לא מרגש?! תורכם.

מאוד מאוד מרגש../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

אחת הנשים המדהימות בעולם לדעתי חוזארות בגדול
אני מתה לראות את הסרט ומקוהו לראות אותו מהר מאוד
סוף סוף שנה וחצי שלא שמעתי כלום מהולי והבשורה הזאת מ-ד-ה-י-מ-ה
היא חזורת בגדול
חרשתי על הסרטון המדהים והולי המלכה

yoad123

New member
וואיי איזה יופי...

סוף סוףף... אני כבר מחכה לראות את הסרט... לא הבנתי, קוראים לו point of entery או panic button? ורק אצלי חצי מהטריילר היה בלי סאונד? ותודה שיידעת אותנו

CharmedRulez

New member
אין בעד מה :] לסרט קוראים Panic Button.

וגם אצלי הטריילר מושתק החל מהאמצע.

flying eagle

New member
אוי הולי... ../images/Emo99.gif

כל כך מוזר לי תמיד לראות אותה בתפקיד שהוא לא פייפר.. ועוד מתנשקת עם מישהו שלא מבזיק, עונה לשם ליאו ונראה כמו בריאן קראוס... השחקן של השכן מעצבן אותי.. ולא הדמות, אני מתכוונת למעט משחק שהוא הספיק להראות בטריילר... לא נורא, הולי תפצה
ומתי זה בארצנו הקטנטונת?? ודוד, מה עם הרעיון שלנו לסדרה עם ביץ'-הולי? חשבתי על כמה רעיונות...

Elsewhere

New member
הו כן ../images/Emo99.gif

אני לא מאמין שהיא חזרה לביזנס. יו, מעולה. :]

למעלה