Sizzla - Blaze Up The Chalwa

Nechi Nech

New member
Sizzla - Blaze Up The Chalwa../images/Emo124.gif

המלצה מיוחדת לכל האמסיז הצעירים (ואולי גם ליותר גדולים
) - לי אישית האלבום הביא השראה גדולה בכתיבת רגאיי והכרת הדאנסהול כמו שצריך. אלבום אגרסיבי ונוקב במיוחד (נו, אתם יודעים.. סיזלה!) שמכיל 17 טראקים מטורפים... אני לא יודע מי הפיק את האלבום, אבל מי שהפיק אותו עשה עבודה ענקית עם רידמים שורפיםםםםםםםםםםם אחד אחד שמתאימים לסטייל של סיזלה כמו כפפה ליד. בכל טיון סיזלה צורח ונובח כאילו אין מחר, עם כריזמה לפנים ומסר ראסטאפרי (לפעמים גם אנטי-באטי). שירים מומלצים מהאלבום: What's Up - השיר שפותח את האלבום, מקצב דאנסהול-היפהופ חביב במיוחד שנותן הכנה ותמונת מצב למה שמחכה לנו בהמשך האלבום It's All Yours - אחד מהשירי הניו-רוטס הבודדים באלבום, רידים די רגוע מלווה בכינורות וסיזלה דואג גם על הרידים הגדול הזה לצרוח ולשאוג ועושה את זה טוב Give It To Dem - לטעמי אחד ה-שירים באלבום הזה, אותה המתכונת העיקרית של האלבום - רידים דאנסהול רוצח ומחאה אגרסיבית של סיזלה Show Us the Way - אולי נחשב לשיר יותר רגוע משאר האלבום, עם מסר קצת יותר רציני וחשוב חבר'ה, רוצו לבדוק את האלבום הזה! אחד האלבומים הבודדים שאני יכול להגיד בוודאות שכל טיון שווה שמיעה ונותן השראה! רביד AKA נצ'י נץ' AKA אליק בליק בום.

Nechi Nech

New member
מה? עד למטה זה הגיע ואתם לא מגיבים

אפילו? לההההההההההההההההההה....
קפיץ קפוץ בלייייייייייז אפ די צ'אלווה

למעלה