Sizzla - Waterhouse Redemption

SaBaGMaN

New member
Sizzla - Waterhouse Redemption

אלבום חדש לקלונג'י האמת הוא יושב אצלי כמה שבועות מחוסר זמן לא הקדשתי לו המון הקשבה אין לי עדיין דעה עליו אבל נישמע כמו עוד המון דברים שהוא מוציא ולא היה משהו שתפס אותי יותר מידיי..יכול להיות עם עוד כמה שמיעות יותר מעמיקות זה יקרה.. רשימת שירים One Love Play Me Some Music It's Possible Thanks And Praise Someone Loves You A Better Way Love Is The Way Commandment Lately I've Been Thinking Right Day Let Me Love You Ganja In My Brain featuring Tony Curtis Stay Above Street Be Calling featuring Farenheit Peace תהנו!

SaBaGMaN

New member
pull up

חוזר בי לאחר ששמעתי כמו שצריך ולא 10 שניות כל טיון אלבום גדול חובה בכל בית! יש שם שירים שהם על רידמים ישנים.. יכול להיות שאלה טיונים שהוקלטו פעם וניכנסו עכשיו? מישהו יודע?

K C

New member
Respected

כל הכבוד
!!!

K C

New member
שאלה יא איבני

האם יש אלבום איכותי אחרי Da Real Thing? איפה מוצאים עוד אלבום כמו Praish Ya Jah, אלבום שגרם לי להתאהב ברגאיי...

SaBaGMaN

New member
בדוק את אלה

african childre black woman and child ghetto revolution speak of jah BOBO ASHANTI people need love ויש עוד..גם יוצאים טיונים בודדים על רידמים,שאותם גם כדיי לימצוא לפי דעתי אין עוד אלבום כמו de real thing זה אלבום שישאר תמיד קלאסיקה שבת שלום לכולם!

למעלה