So be a Gwaan

Moisa

New member
So be a Gwaan

אהלן חברה, שאלה , מה הכוונה במילה, בהקשר שלה בשירים שהיא מופיעה בהם, במילונים שראיתי כתוב שהכוונה היא ל- לך לעזאזל אבל זה לא יושב לי טוב כמעט בשום מקום שהמילה מופיעה בו בשירים וכאלה (נגיד בCool&calm של יזראל וייבריישן) זה פשוט לא יושב טוב לך לעזאזל, אם יש לכם מושג אם יש למילה עוד פירושים , או מה הקטע שלה בהקשר נכון, אשמח וייברייט און!! שבוע טוב

זה פירוש נוסף..

Gwaan = Gone,going,go מהשרש - הלך יש למילה הזו כמה פירושים... אז שיהיה חג שמייח
-כשף!

bigwill

New member
אולי אם תביא/י את כל המשפט...

יהיה יותר קל להבין במה מדובר..

Moisa

New member
צודק,

הנה נגיד קטע מהשיר שציינתי קודם, של יזראל וייבריישן- Standing on the corner Reasoning with your Bredren You never mean no trouble You never do no harm Taking it cool and calm And a so we a gwaan Gwaan gwaan gwaan איך זה יושב פה על ההקשר של זה?

bigwill

New member
לא יודע.. מתקשר לי כאילו ללכת משם

gwaan = gone we a gwaan = אנחנו הולכים (או בהקשר למשפט, ואז הלכנו) ת'אמת לא כל כך הבנתי את כל הבית.. משהו שדיברתי עם חבר שלך ושתיכם הייתם בסתלבט ואז הלכת חחחחח לאדע נו :{

xXx Shiraz xXx

New member
לדעתי בהקשר הזה

הפירוש הוא יעני "ככה זה הולך"... יעני... Standing on the corner Reasoning with your Bredren You never mean no trouble You never do no harm Taking it cool and calm And a so we a gwaan Gwaan gwaan gwaan חי על הקצה, מסיק מסקנות עם חברייך, אף פעם לא מתכוון לעשות בעיות, לעולם לא מזיק, לוקח את זה רגוע וככה זה הולך, ככה זה הולך מבין? כמו... THAT'S JUST THE WAY IT IS *הערה: "מסיק מסקנות" הבאתי מהמילון, כי לא הייתי בטוחה. לפי דעתי הפירוש היותר עממי זה פשוט "מתפלסף"

ברנס1

New member
איזה קטע

היום רציתי לשאל על יזראל וייבריישן עם אפשר לקבל קצת מידע על החברה האלה שעושים מוזיקה כל כך טובה תודה jah bless סוף שבוע תענוג לכולם

K C

New member
אני יודע שהם שלושה

חולי פוליו שנפגשו במוסד טיפולי. משם הם המשיכו.... במוסד הכריחו אותם לבחור בין הטיפול למוזיקה שלהם. הם בחרו במוזיקה הם ביקרו בישראל ויש כמה קטעים שלהם בyoutube

Moisa

New member
הו! תודה רבה

זה באמת מסתדר לי סוף סוף, ובלי קשר, יזראל וייבריישן, אחת הלהקות הגדולות בראגיי, הרמוניות ברמה שאני שמעתי רק אצל הגלדיאייטורס לפני, ולא סתם הם הרבו לעשות דברים ביחד, בעיקר בלייב וכאלה, מומלץ לחפש ולשמוע דברים שלהם, להקה לעניין, מסרים, וייבס לפנים, יחודיות במוסיקה שלהם, מומלץ

למעלה