SUMMER JAM 2006!!!!!!

REL YESAYA

New member
SUMMER JAM 2006!!!!!!

קודם כל אני יתחיל בזה שעד שהגעתי לשם לא היה לי מושג מה אני הולך לראות..התמונות באתר משנה שעברה לא הכינו אותי מספיק!! 50 אלף איש שבאו רק בשביל דבר אחד!- רגאיי מיוסיק!!!! הגעתי לאיזור ונכנסתי לשוק...כבר מהרכבת של קלן אני קולט ים בצעירים עם תרמילים וטייפים קטנים משדרים מיקסים ומכניסים לוויב.... המאהל היה מפוצץ בחכמים שהגיעו בערך שבוע לפני!!! כל 3 מטר עומד סאונד סיסטם שמשמיע דאנסהולך עצבני ביותר ואנשים כבר בטירוף ולא ציינתי שעוד לא התחיל הפסטיבל וזה עוד רק בחוץ איפה שהאוהלים... ההפועה הראשונה שראיתי בפסטיבל הייתה של אלאפנט מאן.... קהל מאסיבי ואם סי שמציין שזה הפעם הראשונה של אלאפנט בפסטיבל... האינטרו של אלאפנט מתחיל ואז הוא פורץ לבמה כמו משוגע ומכניס את כולם לשיגעון!!!!! כל שיר חצי דקה...פלו עצבני שמוולוה בטיפוס על כל רמקול וכל פיגום בשטח הבמה.טירוף.. השיא היה כשהוא שר את as far דווקא להיט קונשנס.. ישר אחרי ההופעה שלו הייתצה מסיבה של סופר סוניק סאונד באוהל של הסאונדים..... רגע השיא-סופר סוניק שמים את gansta rock אלאפנט!!!! קופץ עלהבמה צועק קצת במיקרופון מכניס את כולם לטירוף ובורח משם! ביום שבת הוויב היה בהיכון לקראת ההופעה של דמיאן מארלי!ועוד לפני יש את ג'וניור קלי שנתן את הופעה ממש מרגשת..השיא ללא ספק אצלו היה כששר את RASTA SHULD BE DEPER דמיאן מארלי---הבחור מבצע את אותה הופעה כל ערב...אבל עדיין זה היה נראה כאילו שר את זה בפעם הראשונה....התרגשות ענקית..שיתוף פעולה עם הקהל..מחרות של כבוד לאביו...דמיאן מרים הופעה שלא בכולה היא רגאיי אבל הוויב קיים על הבמה שתי זמרות ליווי ודגלן מקצועי ביותר....כשהוא שר את move -3 פול אפס!!!!! אחרי ההופעה שלו החלטתי לווותר על זיגי וללכת לראות את tok ! שללא ספק היו ההופעה הכי טובה בפסטיבל!!!! כולם עלו עם חולצות נבחרת גרמניה עם שמותיהם מאחורה,ביצעו כל שיר במלואו והטריפו את הקהל.....run away ו footprints!!! יצא לי להחליף איתם כמה מילים....והם רוצים לבוא לארץ אבל אף אחד לא מזמין אותם!...חחח אחרי ההפועה שלהם היה מסיבה של סנטינל סאוד בפאו פאו סאונד שהייתה מסיבה!!!!!!!!!!!!! אין שום דרך אחרת להסביר אתזה... אני יציין את מורגן הרטיג' לוציאנו פטריס וסיאן סופה קרו!שנתנו בראש! פשוט תחשבו שמלא הופעות מצויינות היו במקביל!!! ניסיתי למקד ולתת הגדרה לוויב בפסטיבל...מה שיצא לי זה זה הקהל באירופאי שהיה מורכב מצעירים!!! בני 22 עד 26 אוהב דאנסהול!!!רוטס לא שמעתי שאני אומר אוהב ...זה אומר יודע את כל המילים מכיר את כל הריקודים ורוצה לשמוע פול אפ ולא מעניין אותו מה... הרידמים ששמעתי שם הכי הרבה(וזה רק מהסאונדים) מקום שלישי- applause מקום שני- sessons!!!!!!! ובמקום הראשון!!!!! 85 RIDDIM אני ממליץ לכולם לעבור חוויה דומה אני מעלה קצת תמונות רוב התמונות במצלמה של חבר ואני יביא אותם יותר מאוחר ריספקט- אריאל!!

למעלה