T-Man !!!!!!!!!!!!!!!

T-Man !!!!!!!!!!!!!!!

תקשיב לי עכשיו אם אתה חושב שאתה תוכל להשתמש בכח מוגזם כדי לדכא את החופש שלי אז אתה טועה. אני לא רוצה לאיים ואני לא רוצה לראות את הפורום הזה נהרס כי אני דוקא מחבב אותו סה"כ, אבל תיקח בחשבון את ההשלכות של המעשים שלך. אני אתן לך עכשיו הזדמנות לפתוח דף חדש ולקיים דיון פתוח בנושא, ורק אם אני אראה שרוב חברי הפורום מרוצים ממדיניות המחיקות שלך אני אפסיק להציק לך בנושא הזה (ומן הסתם גם אעזוב את הקהילה).

על האש

New member
את הפורום הזה לא הורסים כול כך מהר

טובים ממך ניסו ונכשלו על תנסה אפילו חבל שתיחסם מכול תפוז. אני לא אוהב איומים אז בבקשה על תשמיע אותם שמתם לב שאני לא מתערב. אבל איומים תמיד היו הגמל ששבר את גבי כאן הגבול!. שהייה מהנה.

כל אחד והגמל שלו.

מה עופר, אתה מנסה לפתות אותי להוכיח לך שאתה טועה ? אתה לא תצליח, עכשיו זה לא הזמן למעשים פזיזים, עכשיו זה הזמן לאיפוק. אבל הגבול שלי זה סתימת פיות, וזה משהו שקרה פה בזמן שאתה ניהלת את הפורום לבד בדיוק פעם אחת, וגם זה היה אחרי הטרדה ממושכת מאד. אז עכשיו צירפת עוד מנהל, והוא משקיע המון בפורום הזה בהודעות, סקרים וגלריות, אבל פתאום שרשורים שלמים נעלמים מפה בגלל שתוכן ההודעות לא מוצא חן בעיני אחד המנהלים. אני לא מתכונן לחנך את כל העולם, ואם גם עכשיו אחרי שההודעה הזו תוקפץ אני לא אראה התעניינות בנושא מצד אף אחד, ולאף אחד זה לא מזיז שההודעות שלהם נשארות על דפי הפורום על תנאי אז סבבה, תחיו טוב כולכם אחד עם השני. בכל מקרה אני מקווה שהמסר שלי שהועבר על גבי הפורום ובהודעות אישיות הגיע לאן שצריך. ושוב, אני לא מאיים, אבל אני בהחלט מצפה שההודעה הזו תישאר על גבי הפורום אפילו אם היא לא מוצאת חן בעיני המנהלים, כי יש בה עניין לכל חברי הפורום.

על האש

New member
ההודעה הזאת תשאר...

וגם אני וטי מן נגד מדיניות של סתימת פיות. אבל יש דרך לנסח ויכוחים ואין צורך להתלהם באנשים. רוצה להגיד למישהו מה דעתך בנושא מסויים תאמר לו אבל אין צורך להעליבו אני לא יודע מי אתה ואשמח אם תחשוף את עצמך. וכמו שרבים מכירים את הפורום הזה אף פעם לא הייתה כאן סתימת פיות ולא תהיה לא מצידי ולא מצד טי מן יש פורומים שנושאים מסוימים גורמים למריבות ואנחנו לא רוצי שזה יקרה גם כאן. ודבר אחרון אל תנסה לגרום לי להוכיח לך שאתה טועה כי אתה טועה ובגדול.

lwc4life

New member
גם אותי צינזרו...בהודעה נגד צינזור!

כל כך חבל. כנראה שהכוח עולה לאנשים לראש.

למעלה