The Clone Wars -- Season 2

Kalimac

New member
The Clone Wars -- Season 2

היום זה מתחיל! אולי ננעץ שרשור זה בשביל, חויות, התרשמויות וביקורות?

Kalimac

New member
נו, אז מי ראה את שני הפרקים הראשונים?

אפשר לראות שיפור בהמון אזורים: באנימציה, בעלילה, בהתפתחות של דמויות ובתוכן הכללי. זה נראה מבטיח.

Kalimac

New member
לגמרי

הסדרה קיבלה פן קצת יותר קודר (כבר שני פרקים, ושני ג'דיי מתים, למשל). אני מאוד אוהב את מה שהם עושים עם אנאקין--מראים אותו כגיבור בעל תושייה, תוך כדי כיפוף החוקים כדי להשיג את מטרותיו (וחלק מהבחירות שלו ממש מתחילות לבנות את הנפילה שלו ב-ROTS). גם התלמידה שלו הולכת ומתפתחת. יש דינמיקה מאוד מעניינת ביניהם עכשיו. עוד חודש ייצא המארז של העונה הראשונה! לך תראה כבר!

Kalimac

New member
מעולה!

רק אמור לי מספיק זמן מראש שאוכל להתראגן כספית. אם כבר אמזון, אז אנסה לדחוף עוד כמה דברים אם יתאפשר לי.

The silver star

New member
איך?

איך הגעת למסקנה שניתן להבחין בצד "אפל" בבחירות של אנאקין? ובקשר לסדרה עצמה, תמיד נחמד לראות ציידי ראשים בפעולה, אבל לדעתי היא נשארה אותה כאילו-סדרה-לילדים-מטעמי-תקציב, בעוד שקהל היעד שלה מורכב (כנראה) בעיקר ממבוגרים.

Kalimac

New member
שהוא מוכן להקריב את המשימה

כדי לא לאבד את היקרים לו. כי הוא נותן לרגשות שלו לערפל את השיפוט. בין השאר... לא יודע על מה אתה מדבר, יש לסדרה הזו תקציב מאוד גדול יחסית לסדרה מצויירת. והקהל שלה דווקא נמדד בהמוני ילדים (לפחות בארה"ב; אם היא הייתה משודרת פה בארץ, היית גם רואה את זה כאן). יש הרבה מאוד מבוגרים שלא רואים אותה כי היא "אונסת להם את הילדות" או משהו כזה.

Y. Welis

New member
כאשר הפניה תהיה לקהל מבוגר (לפחות 13 פלוס)

אז אשמח לבדוק מה התחדש.

Kalimac

New member
כרגיל, ההפסד הוא שלך

חבל שאתה מבקר מבלי לנסות בכלל. אפילו עצוב קצת. הסדרה הזו תורמת המון ליקום ומתחילה לגשר בין AOTC ל-ROTS מאוד יפה.

Y. Welis

New member
אם תראה קטע או פרק שפונה לקהל כזה

אשמח לשמוע ולבדוק. אגב זה, סיכום שבועי של הפרקים שראית יתקבל בברכה גם.

Kalimac

New member
בדוק בעצמך

אני לא יודע מה הפרמטרים שלך. אין לך מה להפסיד, באמת שלא.

Kalimac

New member
פרק שלישי!

בחיי, זה רק הולך ומשתפר. ממש הרגיש כמו חלק מהסרטים.

The silver star

New member
בחיי שאני מקנא בך

אם אתה מרגיש שזה כמו חלק מהסרטים. לי זה סתם נראה משהו סוג ג' שה"טוויסטים" בעלילה אצלו צפויים מראש, ושיש בו דברים די מגוחכים שמתאימים רק לסדרה לילדים - AKA שלושת הג'דייס במקהלה אל צייד הראשים: "You will tell us where the holocron is". (ה-EU מבהיר בצורה די ברורה שכשג'דיי באמת רוצים, הם מסוגלים לשתול "הצעות" בראשם של אנשים ולא משנה כמה הרצון שלהם חזק, וזה בלי להזכיר כל מיני מקרים של עשיית שמות במוחותיהם של אנשים ע"י משתמשי כוח למיניהם. המדוברים כאן גם לא היו טירונים, ווינדו נחשב לאחד הג'דייס החזקים ביותר, אובי וואן נחשב לחזק ונחשב למומחה בתחום הזה, ועל אנאקין אין צורך לדבר בכלל... כך שלאור כל זה, הסיטואציה גם מיותרת וגם די מגוחכת - כי לא באמת צריך להגיד את המשפט במקהלה בכל מקרה...)

Kalimac

New member
ה-EU הוא מעולה

אבל הוא עדיין לא החזון של לוקאס. אתמול התחלתי לראות את ROTS ובחיי, הסדרה מרגישה כאילו היא זורמת לתוך הסרט. בניגוד ליצירות EU בתקופת המלחמה לפני קיומה של הסדרה, היא קלילה יותר, ויותר "ישרה" עם שאר הסרטים. ה-EU היה מואד רציני וקודר. עכשיו, לא שיש בזה משהו רע. להפך, מאוד אהבתי את הטייק הזה. אבל מה לעשות, הסיפורים האלה הם בסופו של דבר פרשנויות של כותבים שהם לא לוקאס, ואי לכך, הרוח ה"אמיתית" של SW לעולם לא תהיה שם. אני לא מזלזל ב-EU, בדיוק ההפך, אני מאוד מאוד אוהב אותו (לפעמים יותר מהיצירות של לוקאס), אבל המציאות היא שהסדרה הזאת היא מה שג'ורג' רוצה לעשות. ואם בכלל נלך בכיוון אחר -- אפשר לומר שהסיפורים השונים הם כמו עדויות מלחמה שונות. עם הגזמות והשמטות מצד המחברים.

למעלה