The Dark Night 2X03

JAP Noa

New member
The Dark Night 2X03 ../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

אתם יודעים מה לעשות.. קיטורים טנעות מענות מכתבי אהבה לצ'אק בס - הכל לכאן

Robin Sparkles

New member
הפרק ירד תוך חצי שעה!../images/Emo13.gif

עכשיו אני אצטרך לחכות ל-4 כדי לראות

JAP Noa

New member
OMFG../images/Emo12.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo58.gif

טוב אוקייי קודם כל - WTF?!?!?!?!?!?!?!?! אם הם חושבים שהם יכולים לשבור לי את הלב ככה הם טועים ומה זה בגדול
טוב אוקיי אני לא מאמינה שדן וסרינה נפרדו, ובטח שלא ככה! מה זה היה הקטע הקורע לב הזה עם המעלית?
אאאאא "איי סטיל.." "יא..מי טו.." *הדלת של המעלית נסגרת* "לוב יו" ווווווווווווואה
ומה נסגר עם צ'אק?! כאילו חשבתי שאין לו לב, וכל פעם הוא מפתיע אותי יותר.. הרג אותי הקטע עם סרינה בהתחלה
וכל הקטע בלימוזינה שהייתי בטוחה שזאת בלייר.. והבלאקאאוט הזה היה מה זה במקום. אההה והקטע הכי מצחיק בעולם היה עם הילדות האלה..הרגו אותי
בקיצור חרא של פרק
ברינג מי סרינה אנד דן בק!!

JAP Noa

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo58.gif

הם נתקעו במעלית
וסתם כולם אמרו להם שהם צריכים לדבר על הבעיות שלהם [למה? מה רע? שיחיו בהכחשה!!] ואז הם התחילו לדבר במעלית והבינו שהם פשוט לא יכולים להיות ביחד כי כל אחד מהם צריך להשתנות אבל הם לא יכולים אומשהו קורע לב שכזה

JAP Noa

New member
לא יכולה להסכים יותר..../images/Emo7.gif../images/Emo58.gif

אני מקווה בשבילם שהם יחזרו מהר ושלא יתחילו להביא לנו פה עוד דמויות בשביל להפריד ביניהם

hadi13

New member
לא הפרק הכי טוב אבל סבבה ../images/Emo13.gif

היו מלא קטעים מעצבנים. אהבתי רק שג'ני ואלינור דיברו וזה.

RayoDeLuz

New member
../images/Emo58.gif

היה פרק נחמד... היו פרקים יותר טובים ממנו... >< רוצה את סרינה ודן ביחחחדדדדד

Shexy Peanut

New member
../images/Emo58.gif :]]]]]

האמת שאני חייבת להגיד אני קצת שמחה שדן וסרינה לא ביחד. הם מעצבנים. הם מה שנקרא 'ליקי ליקי ליקי' כאלה. אני מזה מתה על צ'אקק כאילו אחד המפיקים/תסריטאים קרא את המחשבות שלי על איזה סוג דמות הגיע הזמן להתחיל לעבוד בשביל איזה סדרה או משהו חחחח D: אהבתי במיוחד ת'סוף שלורד מרכוס מנשק את בלייר
גם את בלייר אני אוהבת P:

Robin Sparkles

New member
../images/Emo58.gif

הכי אהבתי שג'ני ואלינור היו ביחד.. נמאס לי כבר ממרקוס ואמא שלו הם כבר מעצבנים.. גם ונסה. ומה הילדות הקטנות קשורות?!?!?
דן וסרינה

liat012

New member
היי אני חדשה פה:)

א' קראתי את השירשורים שלכם על זה שסרינה ודן נפרדו [WTF?] אז אולי אתם רואים בערוץ אחר כי אני רואה בערוץ 5 של הוט
בכל מקרה אממ יש לי שאלה- למי שרואה בערוץ חמש.. צ'אק ובלייר יהפכו להיות חברים? זה הפרק שלבלייר יש יומולדת 17.. ונייט מבריז וכו' וכו'.. אשמח לתשובה

JAP Noa

New member
היי../images/Emo13.gif [../images/Emo58.gif מעליי]

אני נעה, ברוכה הבאה
מממממ את רואה באקסטרה הוט ואנחנו רואים במחשב את עונה 2 כבר. בכל מקרה את בטוחה שאת רוצה שאני אגלה לך? את לא מעדיפה לראות לבד?

liat012

New member
רק תגידי לי שלושה או ארבע פרקים אחריXD...

אני חייבת לדעת אם הם היו זוג ממשיXD לא יודעת כדי לי לדעת ? בכל מקרה המון תודהD:

JAP Noa

New member
זה דיי מסובך..

הם היו ביחד והתחבאו כי היא לא רצתה שאף אחד ידע מזה, והוא לא רצה שנייט יגלה. ואז היה פרק של הדביוטון בול, נשף יציאה לחברה ובלייר ונייט הלכו ביחד והם חזרו להיות ביחד. וזה רק לעתיד הקרוב לא לרחוק
את שאר הסדרה אני לא מגלה לך חח

liat012

New member
הם חזרו ../images/Emo10.gif איזה עצובXD לא רוצה אותם ביחד!

אבל תודה

liat012

New member
עוד שאלה!

אבל יהיה להם עתיד? רק את זה אני חייבת לדעת! זה הורג אותיXD

למעלה