This is a shirshur 4 the old time covers

This is a shirshur 4 the old time covers

ובעברית: שרשור קאברים ברגאיי. ציינו בשרשור זה את הקאברים האהובים עליכם ברגאיי לשירים מוכרים מז'אנרים אחרים, ואפשר גם לגרסאות חדשות ללהיטי רגאיי קלאסיים. ועכשיו במבצע (!): השתתפו בשרשור היום, ותזכו ללא הגרלה בפרסום הודעתכם בטאגליינס מחר (כי צריך להשאיר משהו לדורות הבאים לא?
). אז קדימה, כולם להשתתף אה?

Ras Or

New member
אחד הקאוורים המוצלחים!

Ken Booth - Aint no sunsine Peter Tosh - Here comes the sun והינה חברים וחברות חשיפת השנה, תגלית המאה! להקה מדהימה ומיוחדת ששמה Zero 7 עם ביצוע מדהיםםםםםםם ל Truth&Rights מי שרוצה את השיר מוזמן לבקש ממני BLESS.

ואחרי שנמחק לי שלוש פעמים מה שרציתי לכתוב

אני אציין את הגרסאות של Horace Andy ושל Ken Booth לקלאסיקה משנת 71' של Bill Withers - Ain't No Sunshine. הגרסא של אנדי מעולה ומומלצת, אבל בזמן האחרון יוצא לי לחרוש דווקא על הגרסא של קן בות', שבעיניי היא פשוט קלאסיקה במיטבה! המעבר בין הפתיחה לשיר עצמו מפתיע ומרגש, הקול של בות' מצמרר, גרסא פשוט אדירה ומומלצת מאוד. קבלו ותשפטו בעצמכם. עוד אני ממליץ על הגרסא מתוך קופסת הסקא של Trojan לשיר I'm In The Mood For Love, שהמקור לשיר יצא עוד בשנות ה-30' (!). הם קראו לזה I'm In The Mood For Ska, ולמבצע קוראים Lord Tanama. לחצו כאן לשמיעה. מחכה להמלצות שלכם, יש כל כך הרבה שאי אפשר לרשום את כולם... ובהזדמנות זו יש לי בקשה לזיהוי עבורכם (כן, מה יש?): יש גרסת סקא/רוקסטאדי מדהימה לשיר Sealed With A Kiss (במקור של Brian Hyland). אין לי מושג מה שם האומן המבצע, אבל הייתי מאוד שמח לדעת... המוצא הישר מתבקש לומר לי... שבוע טוב לכולם! שיידי.

xXx Shiraz xXx

New member
מימיי לא שמעתי את הקאבר לסילד וויד א קיס

אבל זה שיר מדהים !! וקאבר... אממ Aswad - Jamaican in new york =] חח הייתי חייבת Matisyahu - Message in a bottle של הפוליס!! מדהים בהופעה חיה ומשולבת :p

ולפרוטוקול: לא הגרסא של Junia Walker

עליה שמעתי ממש עכשיו מסמילאן וגיליתי שלא זו הגרסא שהתכוונתי אליה :\ מי יעזור לי באיתור הטיון אנשים טובים?

Carcass

New member
צבבה..

Knocking On Heaven's Door,בביצועו של Luciano. Police In Helicopter,החידוש האחרון לצ'ון הקלאסי הנהדר הזה,עם קומביניישן של ג'ון הולט וסיזלה. החידוש של אלבורוסי ל Guess Who's Coming To Diner של בלאק אוהרו.

K C

New member
../images/Emo79.gif

קאברים לסם קוק Johnny Nash - Cupid Johnny Nash - Wonderful World The Heptones - Only Sixteen אלביס UB40 - I Can't Help Falling In Love With You אברלי בראדרס Johnny Nash - All I Have To Do Is Dream

bigwill

New member
big up shirshur!! ../images/Emo6.gif

Wild horses - Gregory Isaacs במקור של רולינג סטונס כמובן. אני בטוח שלYou dont love me (no no no) יש מיליון גירסאות אז גם זה.. אההה ועוד משהו! לשיר פיל פילון (נו, הזה שלא ידע לצעוד) יש קאבר רגאיי עצבני בערוץ הופ! Tiny youths a mash up di place!! חחחחח באמת קטלני! נקרעתי ששמעתי.

SaBaGMaN

New member
יש המון..

אחד שיצא לי לישמוע הבוקר.. Vegas Ft Alozade And Hallow Point - Under Me Sensi יושב על ה Clappas riddim (מאוד אהבתי אותו ליפניי כמה שנים) חידוש לצ'ון המוכר של Wyne Smith על הרידים האגדי sleng tang כמו ברוב המיקרים גם הפעם אני יעדיף את המקורי,אבל חידוש נייס.. עוד אחד שזכור לי לטובה והמלצתי ליפניי כמה חודשים בפורום השכן.. Million Stylez & Junior Byles - Fade Away ועכשיו אני ניזכר בעוד ועוד..זה לא יגמר..לאיש הפיל יש לא מעט..בדרך כלל גם עושה אותם מצחיקים.. שבוע טוב חבר'ה

Killo Vat

New member
Stephen Marley - Lonely Avenue

חידוש מעולה לשיר גדול של ריי צ'רלס המלך.

barnyrebal

New member
dandy livingstone - Yesterday - 1968

ביצוע מרגש של Dandy Livingstone לשיר Yesterday של הביטלס

barnyrebal

New member
SoulSeek

אי פעם מצאתי את זה ב SoulSeek... אלבום נפלא כשלעצמו יחד עם השיר הזה...

יש איזה שיר כוסיות חדש...

הוא לקח איזה משפט מהשיר של בוב- Zimbabwe We gon' fight (we gon' fight), we'll have to fight (we gon' fight), We gonna fight (we gon' fight), fight for our rights! זה לא מדוייק, אבל הוא שר את המשפט עם שינויים קלים, מישהו מכיר?

bigwill

New member
איפה אתה ואיפה חדש אח של גבר ../images/Emo8.gif

השיר של Akon - Dont Matter וכן זה מזימבאבווה לקח לי שנים להזכר מאיפה אני מכיר את המילים האלה חחח fight for our right to love =]

xXx Shiraz xXx

New member
אני זיהיתי בפעם הראשונה ששמעתי את הטיון של

אייקון הרייפסט האידיוט הזה. ססס. הרס את המקור.

K C

New member
בעל קול של זמר סול משנות ה-50

חבל שהוא מנצל אותו לדואטים קיטשים עם אומנים כמו אמינם וכדומה צריך להביא את הדולרים הביתה

למעלה