This is cooling

This is cooling

מנסה משהו, בבקשה תשתפו פעולה
מה אתם לא אוהבים לשמוע ? למה אתם לא יכולים להאמין ? עשיתם תוכניות למשהו ? אש או מים ? קבלתם sms לאחרונה ? שומעים כל מילה שאומרים לכם ? מונעים (driven) כמו שלג ? מה זה cooling עבורכם ? מה מהיר יותר ממה שאתם יכולים ? אהבה או חיבה ? יש מישהו שלא מחבב אתכם ? יצאתם לנסיעה ארוכה לאחרונה ? האם מקומכם בגן עדן שווה מספיק כדי לוותר על הנשיקות האלו ? אחד השירים המדהימים ביותר של טורי עבורי, ותמיד מעציב אותי קצת....
מחכה לתגובות שלכם
אוהבת, ליבי

noosh

New member
and it feels like you've been here before

אין לי כוח להדגיש מה אתם לא אוהבים לשמוע ? פרסומות, צופרים למה אתם לא יכולים להאמין ? לצרות מוחין וגזענות והסתה. מכל צד של המתרס. עשיתם תוכניות למשהו ? תואר אש או מים ? אש קבלתם sms לאחרונה ? יאפ, היום בערב שומעים כל מילה שאומרים לכם ? כן, אני לא יודעת אם אני מבינה מונעים (driven) כמו שלג ? כמובן. כל מזג אוויר מניע אותי אחרת. באמת. מה זה cooling עבורכם ? מה שחומק מבין האצבעות מה מהיר יותר ממה שאתם יכולים ? החופש אהבה או חיבה ? אהבה יש מישהו שלא מחבב אתכם ? חחח אני בטוחה שיש המון. יצאתם לנסיעה ארוכה לאחרונה ? נסיעה לירושלים יכולה להיות מאוד ארוכה בשעות הלא-נכונות על איילון וכביש 1... וגם באופן כללי. ארוכה. אולי אינ אסע לבקר את אח שלי מתישהו. אולי לעיר אחרת. חבל שדלק עולה כסף. האם מקומכם בגן עדן שווה מספיק כדי לוותר על הנשיקות האלו ? לא. אני חיה בשביל עכשיו, לא בשביל העולם הבא.

figure it out

New member
i always liked a good storm...

מה אתם לא אוהבים לשמוע ? את האמת, כשהיא מכאיבה :| וחיונית. למה אתם לא יכולים להאמין ? לבולשיט שיוצא מהפה שלי לפעמים
עשיתם תוכניות למשהו ? אני משתדלת שלא. כולם מבריזנים עלובים
|תסכול זמני| אש או מים ? מים, בהחלט. קבלתם sms לאחרונה ? כן, אבל נוט נירלי אינאף. ממתי אנשים מקמצים במילים? שומעים כל מילה שאומרים לכם ? לפעמים גם כשלא אומרים. |יומרנות| מונעים (driven) כמו שלג ? מפחיד עד כמה... מה זה cooling עבורכם ? כל מה שלא בוער, לצערי הרב. אנחנו שוכחים מהר מדי. מה מהיר יותר ממה שאתם יכולים ? הזמן!!! עוד שבועיים וחצי שירות! לא הייתי בים אפילו פעם אחת... אהבה או חיבה? אהבה, אבל אני כבר נזהרת לא לבקש את כל היד. יש מישהו שלא מחבב אתכם ? כן... כן.
יצאתם לנסיעה ארוכה לאחרונה? תגדירו ארוכה. שמונה ימים בסמינריון המזורגג בהחלט הרגישו כמו נצח. וואו! כמה זמן לא שמעתי את השיר הזה... האם מקומכם בגן עדן שווה מספיק כדי לוותר על הנשיקות האלו ? כולם חכמים אחרי מעשה. נסה רק להתנגד כשאתה יושב בחיקו החמים של החטא. נצנצים ופאייטים, עאלק.

Gremshnit

New member
this is cooling faster than I...

מה אתם לא אוהבים לשמוע ? נדנודים למה אתם לא יכולים להאמין ? לפעמים לעצמי. אבל באופן כללי אני בנאדם שדי מאמין באחרים. עשיתם תוכניות למשהו ? ורובם נשארים בגדר תוכניות. אש או מים ? מים קבלתם sms לאחרונה ? חחחח אין סיכוי, אין לי קליטה בבית שומעים כל מילה שאומרים לכם ? בקטע של לציית? אם כן, אז לא מונעים (driven) כמו שלג ? ממש לא מה זה cooling עבורכם ? ניפוץ חלומות, או מצב שבו אתה מרגיש שהחלומות שלך לעולם לא יתממשו מה מהיר יותר ממה שאתם יכולים ? תחרויות אהבה או חיבה ? אהבה יש מישהו שלא מחבב אתכם ? אממ...יכול להיות, אני לא יודע. בכל אופן, אני מנסה להיות נחמד וחביב על כולם, כך שלעולם לא אדע אם מישהו שונא אותי. יצאתם לנסיעה ארוכה לאחרונה ? שבוע לחו"ל מספיק ארוך? האם מקומכם בגן עדן שווה מספיק כדי לוותר על הנשיקות האלו ? בחיים לא. אבל תמיד בניתי על הגיהינום, כך שזה לא ממש מפריע לי... (שאלון נחמד, ד"א :) )

This is cooling

נותנת דוגמא, גם אם מאוחרת...
מה אתם לא אוהבים לשמוע ?רעשים צורמניים ושקרים למה אתם לא יכולים להאמין ? לאמא שלי...
עשיתם תוכניות למשהו ?בוודאי - כולן השתבשו בדרך זו או אחרת
אש או מים ? מים קבלתם sms לאחרונה ?ברור...
שומעים כל מילה שאומרים לכם ? משתדלת... מונעים (driven) כמו שלג ? לפעמים אני מתחילה לדבר בשטף בלתי פוסק של ליהוגים, כמו מפולת של שלג, ואי אפשר לעצור אותי
ולפעמים אני נמצאת על מי מנוחות...כמו פתיתי שלג שנופלים לאיטם... מה זה cooling עבורכם ? רגיעה, מנוחה מה מהיר יותר ממה שאתם יכולים ? הזמן...
אהבה או חיבה ? אהבה - לפעמים היא קשה - אבל בסוף שווה את זה
יש מישהו שלא מחבב אתכם ? אני מניחה שכן... יצאתם לנסיעה ארוכה לאחרונה ? הממ...יום אחרי יום מקרית ביאליק לת"א...זה נחשב ? כנראה שלא - אז נכון לאחרונה - לא...
האם מקומכם בגן עדן שווה מספיק כדי לוותר על הנשיקות האלו ? לא חושבת...בכלל לא בטוחה שיש גן עדן
שיהיה שבוע מקסים לכולם

behappy

New member
יו, שנים!!

ליבי!
מה שלומך? מה אתם לא אוהבים לשמוע ? צעקות וצרחות. כמו שהיו לשכנים בבית הישן בבנימינה. למה אתם לא יכולים להאמין? למה שבאינטואיציה שלי צועק לא. עשיתם תוכניות למשהו? להרבה מאוד דברים. שינוי מקצועי למשל. אש או מים ? בתקופה הקרובה, אני רוצה מים. והרבה מהם. קבלתם sms לאחרונה ? המונים שומעים כל מילה שאומרים לכם ? אין סיכוי מונעים (driven) כמו שלג ? כמו שלג? לא. מה זה cooling עבורכם ? דעיכה, התקררות, התרחקות מה מהיר יותר ממה שאתם יכולים ? כרגע- הרגשות שלי אהבה או חיבה ? אהבה. אבל גם לחיבה יש ערך גדול בעיניי יש מישהו שלא מחבב אתכם ? יש הרבה. אני במקצוע כזה. יצאתם לנסיעה ארוכה לאחרונה ? לא. ואני בהחלט אשמח. האם מקומכם בגן עדן שווה מספיק כדי לוותר על הנשיקות האלו ? לא, לא. מה גן עדן.

always good for a storm ../images/Emo41.gif

מה אתם לא אוהבים לשמוע?
את האמת, הרבה פעמים. למה אתם לא יכולים להאמין?
לפעמים, עדיין, לדברים שאני חיה עם הידיעה שלהם כל יום... עשיתם תוכניות למשהו?
תמיד. אש או מים?
תלוי באיזה מובן. קבלתם sms לאחרונה?
כמובן. ואפילו כמה הרי גורל. שומעים כל מילה שאומרים לכם? כן. לא תמיד אוהבים לשמוע, כמובן. מונעים (driven) כמו שלג?
מאד. מה זה cooling עבורכם?
בדיוק המובן הטעון-פסיכי הזה שבשיר. שאני לא יודעת להסביר אותו באותה צורה מזוככת שבה השיר הזה יודע להסביר אותו בתוכי. מה מהיר יותר ממה שאתם יכולים?
הכל, לפעמים, ובעיקר רגשות, לפעמים. הדברים האלה. אהבה או חיבה?
שאלה רטורית... יש מישהו שלא מחבב אתכם?
או ווה. יצאתם לנסיעה ארוכה לאחרונה?
אלא אם כן מחשיבים טיסות, או נסיעות של שעה פלוס בתוך הארץ. האם מקומכם בגן עדן שווה מספיק כדי לוותר על הנשיקות האלו?
כל כך לא. נבר ווז נבר וויל בי.
מגניב, תודה
(היי כולם.)

למעלה