to call or not to call

to call or not to call

that is the big question!!! אז ככה יום שני נפגשנו לקפה בקטנה, הוא היה ממש חמוד דיברנו קצת על הא וקצת על דא, הקפיץ אותי הביתה בדרך נשיקה, הגענו הביתה עוד נשיקה, באתי לרדת מהרכב, אמר תדברי איתי, אמרתי לו אתה תדבר איתי הוא חייך. מאז עבדו עקבותיו, בבדיקה קטנה שעשיתי אז הוא בכלל לא נכנס לאתר. אז מה אתם אומרים? לדבר איתו?

ורד 1970

New member
אם את נואשת - תתקשרי

אולי יצא מזה משהו טוב ואולי גם לא אם את לא עד כדי כך נואשת - אז אל תתקשרי ותמשיכי הלאה

© RoNa

New member
אם לך - תזרמי!

מה כבר יכול לקרות?! אם לא בא לך להתקשר, את יכולה לסמס משהו קליל וחמוד.

לא הבנתי למה לא..

אם היה דייט נחמד, והוא אמר "דברי איתי", לדעתי זה היה מן ביטוי כזה, כלומר שתהיו בקשר. אולי בגלל ההתעקשות, יכולה להתפספס הזדמנות למשהו יפה? לא חושבת שאם היא מתקשרת, זה יוריד מכבודה, או מראה שהיא נואשת, זה מראה שהיה לה נחמד, והיא בודקת את השטח. אם השיחה הולכת טוב ויש אחריה תקשורת גם מצידו, מעולה, התחלת קשר. אם לא, או שהיא יוצאת היחידה שמתקשרת - להמשיך הלאה. אבל לקטול מההתחלה או לומר שהיא נואשת, זה ממש הגזמה מטורפת. אז מיס, את תמיד יכולה לשלוח הודעה קטנה ולא מחייבת, או להתקשר ולבדוק את הצד השני ואחר כך להחליט, עדיף על תהיות כאלה ואחרות. זה ממש לא עושה אותך נואשת, ולדעתי חבל להחליט ולפסול על כלום בעצם.

רויטל150

New member
גבר שמעוניין, מתקשר....

אם הוא לא מתקשר, הוא לא מספיק מעוניין - זה עד כדי כך פשוט. גם אלה שאומרים בסוף הפגישה "דברי איתי", אם אחד כזה באמת רוצה, הוא יתקשר בכל מקרה. כשהבחורה מתקשרת לבחור אחרי הדייט, נדירים המקרים שייצא מהם קשר רציני (פשוט, כי גברים אוהבים לחזר - זה בטבע שלהם - וכשגבר מעוניין הוא לא יעיז לעשות טעות טפשית כמו לא להתקשר או להיעלם לבחורה...). זאת בעצם הסיבה לפסול את הרעיון על הסף.

לא בהכרח נכון.

יכול להיות שהוא סתם התאכזב מהתשובה שלה של "אתה תדבר איתי" ולכן נעלם בהמשך, כי לא תמיד דברי איתי, מראה על "תתקשרי את". אחרי דייט ראשון, תמיד יצא לי שהצד השני שלח הודעה שהוא נהנה או משהו כזה, אחרי זה, לא היתה לי בעיה להתקשר. לפעמים לא צריך ללכת ממש ממש לפי הספר, אולי סימן כלשהו ממנה היה נותן לו יותר בטחון.

רויטל150

New member
כמו שכתבתי למטה.

אם את חושבת שזה לא משנה, אל תלכי רק על סימנים... תתקשרי בעצמך, ותגידי לו "היה לי ממש כיף אתמול, מתי רואים אותך שוב?". אם את חושבת שזה כן משנה, ושאת רק צריכה לתת לו ביטחון שיש לך עניין, עשי זאת במהלך הדייט. מכאן ואילך - אחרי הפגישה - זה התפקיד שלו לשבור את הראש וליצור איתך קשר, אם הוא רוצה. אגב - היה לי פעם דייט, דרך אתר הכרויות, שבו לא ממש נהניתי, אבל באמת ניסיתי לתת צ'אנס (הבחור היה איום ונורא - לא נתן לי להשחיל מילה כל הערב ורק דיבר ודיבר בלי הפסקות). חייכתי, החמאתי לו והתמקדתי בצדדים הטובים. כשחזרתי הביתה קיבלתי הודעה "היה ממש נחמד, אשמח להיפגש איתך שוב, לילה טוב". כתבתי לו בחזרה "גם אני :) לילה טוב". מאז לא שמעתי ממנו (וטוב שכך). הקיצר, כשהם רוצים הם מתקשרים.

רויטל150

New member
אה ו...

אותו בחור ששלח לי את הסמס הזה, המשיך אח"כ להיכנס לאותו אתר...ככה שלא קרה לו שום אסון :) יש כאלה שסתם שולחים הודעה....צריך לענות להם, אבל לא להתקשר. אם הוא לא מתקשר - הוא לא מעוניין. אבל אם את מתעקשת שזה לא אומר כלום...ספרי לנו בבקשה מה יצא מכל אותם דייטים שבהם את התקשרת אחרי.

את באמת רוצה לדעת? ../images/Emo13.gif

זה יסתור הכל חח תראי, אישית אני לא טיפוס של הרבה דייטים, או של אתרים, זה פשוט לא מסתדר לי. אבל המעטים שכן היו, הו כולם דייטים שבהם היתה המשכיות כנה. אולי מזל, אולי לא, אני אחת שאומרת מה שהיא מרגישה, לא משנה מה הלאה כלומר, יצאתי עם הרגשה טובה? היה דייט נחמד? נכון לי לשלוח הודעה או להתקשר , אני עושה את זה. מה יהיה בהמשך, שיהיה... עדיין לא נתקלתי במצב שבו הבן אדם אמר שרוצה לראות שוב, והתאדה, מקווה גם לא להתקל . יש גברים שמתקשרים ראשונים, וגם זה לא מוביל לכלום.... אני מניחה שאני לא אוהבת משחקי כבוד כאלה של "מי יתקשר למי" , כמובן שאני גם לא איזו תמימה שרודפת, אם אני שולחת הודעה ( ולא תמיד זה קורה, תלוי בתחושה של אותו רגע ) ואני לא אוהבת את התגובה, או שלא באה תגובה, גם אם הבחור יתקשר וירדוף, הוא לא יקבל ממני כלום מעבר לאוויר, הזמן של האחרי כן מאד חשוב, לי לפחות כי זה מה שנותן או לא נותן את ההרגשה של ההמשך. אבל אני לא אחכה סתם מתוך איזה חוק לא כתוב, טוב לי? מעולה, אשלח איזה משהו נחמד ויבהיר שהיה לי טוב. לא חושבת שזה יעשה נזק או יוריד מכבודי.

רויטל150

New member
לא ענית לי :)

עזבי מה התיאוריות שלך. יצאה לך מערכת יחסים מזה שחיזרת אחרי מישהו? זה כל מה שאני רוצה לדעת.

כתבתי לך למטה ../images/Emo13.gif

וחוץ מזה, להתקשר ראשונה או לשלוח הודעה, זה לא אומר שהיא מחזרת אחריו, זה רק סוג של גישוש ראשוני שנוצר מהרגשה טובה שלה, לא אומר כלום בגדול.

ebony

New member
מסכימה

מי קבע שדווקא הגבר הוא זה שצריך להתקשר? זה קצת ארכאי לחשוב ככה..

© RoNa

New member
פייי איזה הסטוריה

פרצוף מוכר מפורום אחר.. ברוכה הבאה

benqo999

New member
איזו תמימות

כי דייט נחמד זה סה"כ דייט נחמד וזה שהוא אמר לה דברי איתי, מה זה דברי איתי? אני מתפלא על מיס אופטימית שהיא מתייחסת לזה כפשוטו ומתלבטת האם באמת לדבר איתו
כמו שהוא אמר לה
שתצא מהסרט היא בסרט כמו כן את לא לוקחת בחשבון שיש באתרים גברים "משועממים" שלוקחים את מה שמתנהל שם בקלילות, בתור בדיחה, יש כאלה שנהנים לצאת לדייטים ואם זה כל פעם עם מישהי אחרת אז אדרבא, ובהרבה מקרים הקשר מתפתח אל מעבר לסתם יציאות הקטע הוא שיש גם נשים כאלה שאמנם כותבות שהם שם לקשר רציני אבל בפועל זה ממש הפוך, יש נשים שנמצאות שם שנה, יש שנתיים, יש ארבע שנים, ויש גם כאלה שנמצאות באתרי הכרויות מהרגע שאתרי ההכרויות נולדו שזה משהו כמו 10-12 שנים. אנשים אשכרה חיים שם.

נראה לי שאני האחרון

שיכול לתת עיצות בעניינים האלה (אני מאלה שמחכים שהבחורה תתקשר) אבל הסיכויים טובים. אני לא הייתי מנשק בחורה שאני מתכוון להיעלם לה.

אני הייתי כן מתקשרת

זה לא "מראה ש" כלום. את פשוט לוקחת יוזמה. ומכאן ואילך תבדקי ותראי איך זה נמשך, ואז תחליטי. עברו הימים שהבחורה היא פרח קיר שמחכה לנסיך שיבוא לקטוף אותה :)

למעלה