to mogli - משוטרת27

שוטרת27

New member
to mogli - משוטרת27

למוגלי התודה, הבטחת וקיימת הפכת את השוטרת27 לאטרקציה. פרסמת אותי בדף הראשי של תפוז ולי רק נשאר לומר לך בחפוז תודה ממני, ומשערת שגם ממצ`וטטי תפוז.

dan32

New member
שוטרת27

שוטרת אזיקים זה נפלא אך חוץ מזה נה עוד אנחנו יודעים עלייך??

קים

New member
דן....

מי זה אנחנו, דבר בשם עצמך... אני למשל יודעת עליה יותר ממה שאתה חושב!!! יחד עם זאת אומר, מה שגלוי כולם יודעים וזה ברור.. המיוחד הוא במה שנסתר . קים

שוטרת27

New member
קימי היפה האחת ויחידה משוטרת27

קימי, ראשית שמחה אני לראות שמך מתנוסס כאן בפורום שלי (ת`אמת, חיכיתי לך) יפה שערכך טבילת אש ראשונה בפורום סקס ולא קרה דבר ,נכון מתוקה? שנית, רוצה שכל העולם ידע שאני את קימי הכרתי כאן בצאט בחדר נשואים והיא בחורה מדליקה עם ראש שנון וטוב על הכתפיים. (השוטרת27 משוחדת קצת - קרצתי בשתי עיניי כעת( ודבר אחרון (השוטרת27 כעת צועקת בכל פה( אני כן מעניינת ולא סתם אני כאן!!!!!! קים אוהבת אותך שוטרת27 ועינתי(אוף אין לי כאן אייקוניים המתאימים לשלוח לך ( ממני

dan32

New member
קים

קים יקירה אין לי ספק שהנסתר מהעין לפעמים מעניין יותר מהגלוי אך יחד עם זאת נשאלת השאלה האם ההסתרה מכוונת לבל נזהה פגמים או שזו כוונה תחילה על מנת להעלות את רמת המיסתורין וליצור משיכה רבה יותר... על כל מקרה הצדק איתך ואני אנסח את שאלתי בשנית: אני ורק אני לא יודע עוד פרטים וההתנסחות הקודמת הנה רק צורת ביטוי.

manory

New member
יודעים ויודעים

אני עם קים היקרה !!! אנחנו מכירים את השוטרת ואין כמוה מיוחדת שנונה יפה וחכמה! והש/אר לדמיון

למעלה