To wish upon a star

In Red

New member
To wish upon a star

אם הייתה לכם הזדמנות להביע משאלה, מה הייתם מבקשים?

Thumpers

New member
שלום עולמי :)

באמת! :p וגם קצת אושר, עושר ובריאות למשפחה שלי -- כי הם הכי חשובים שיש.

februarygirl

New member
במבי ...

הרגע ענית על הקריטריון הראשון של מלכת יופי :) שלום עולמי D:

februarygirl

New member
אושר...

זה כבר כולל את הכל... זה אומר שאין לך טרדות... אין לך צער... אולי אתה לא עשיר גדול אבל אתה מאושר וזה שווה הכל.

februarygirl

New member
נו באמת...

בשביל לדעת לעוף צריך רק אבק פיות ומחשבות שמחות :) בקיצור - זה מאוד קל להגשמה ;)

Light18m

New member
מאיפה אני אשיג אבק פיות עכשיו

אבל הייתי רוצה באמת לדעת לעוף, אני מבזבז מלא זמן על נסיעות בכבישים בפקקים... הכי קרוב שהגעתי זה ללמוד לרחף עם מצנח רחיפה. פעם חשבתי על זה שבאוטו מהבית של אמא לאוניברסיטה לוקח רבע שעה, בריצה 8 דקות ובאופניים 7 דקות (מרחק של שני ק"מ). ראיתי שבקו אווירי זה רק קילומטר אחד, אז רציתי לעשות את זה ברחיפה עם המצנח (שמגיע למהירות של כ-35 קמ"ש). אני רק צריך לבנות רמפה להמראה מהגג.

Light18m

New member
אופניים יותר מהירות מהבית לאוניברסיטה

הן יכולות לעבור במקומות שגם קטנוע לא יכול. חוץ מיזה, זו תמיד הייתה התלבטות- מצד אחד אני מאוד רוצה אופנוע. מצד שני לפי איך שאני נוסע באופניים, אם יהיה לי אופנוע אני אמות.

להתקבל ללימודי רפואה..

[או זה, או 799 בפסיכומטרי, מה שכנראה יוביל לזה שאתקבל לכל דבר שארצה, אינקלוד רפואה....]. עכשיו בגלל שסיפרתי זה לא יתגשם?

februarygirl

New member
זו לא משאלה על ריס....

משאלות על ריסים- אם מספרים לא מתגשמות :) משאלת יום הולדת- חייבת להתגשם (כדברי דוב יומולדת) משאלה לכוכב נופל- לא יודעת מה הנוהל לגביה :)

לא עדיף כבר לשפר בגרות

ואז להוריד קצת את הציון בפסיכו'? בכל מקרה, הכי הרבה שראיתי (חוץ מ-800) היה 797 אחרי טעות אחת במילולי+פאקטור. במועד שאני עשיתי- 793 עם טעות אחת במילולי.

יש לי את הציון כבר..

שלחתי טפסים. אני רק צריכה לעבור את המבחנים העיוניים.. :) הייתי שמחה לציון גבוה בפסיכומטרי כי עם 799 נראה לי שהיו לוקחים אותי בלי מבחנים עיוניים, וגם כי זה סתם ציון מגניב. ובלי קשר, פסיכומטרי עדיף על בגרות :O. בגרות זה סיוט.

מבחנים עיוניים? לא מבחני אשיות

בסגנון מו"ר או מרק"ם? ובהצלחה עם זה
אני לאט לאט מוותרת על הרעיון, כשאני רואה שזה יכניס אותי לחוב כלכלי שיהיה לי מאוד קשה להחזיר, אם המשכורות של המתמחים תשארנה בגובה הנוכחי שלהן. ואין ספק שפסיכומטרי עדיף על בגרות, גם לדעתי.

התכוונתי למבחני אישיות, כמובן.

אני טיפה מטושטשת מחוסר אוכל בחג הארור הזה... תודה! :)

יש דברים שלא אומרים לתזונאית

מה זה פה את לא אוכלת??? גם אני קצת יורדת במשקל בחג הזה, אבל מאז שהתחלתי לאכול בשר (מומלץ מאוד) וגם אורז וקטניות בחג, אני חיה על יותר מתפוחי אדמה. אני ממליצה לך להתחיל לאכול אחד מהשניים, כי לא להרגיש טוב מחוסר אוכל זה הכי לא בריא.

למעלה