Top 5 Riddims

ב ז ו ק ה

New member
Top 5 Riddims

5 רידימים שאתם הכי אוהבים, שאף פעם לא נמאסים, מכל הזמנים ומכל הסגנונות... ROLL OUT!!! (שרשרו)

ב ז ו ק ה

New member
הנה שלי

Diwali riddim - יצא ב 2002 ושיגע את העולם בצורה אכזרית. הצליח בכל העולם וזכה לאימוץ חם גם בהיפ-הופ. רידים הכפיים המפורסם שעושה את העבודה.תמיד. Playground Riddim - הרידים שהביא לנו את Who am i של ביני. רידים ענק שעשה הרבה רעש באותה התקופה.רידים חשוב מאד בעיקר בגלל המעבר הבולט שלנו מהראגה לדאנסהאל שאנחנו מכירים היום. יצא ב 1997 וזכה לעדנה מחודשת ממש לאחרונה (Elephant man - Video Light). Sleng Teng Riddim - הרידים הדיגיטלי הראשון שהופק בג'מאייקה. מעניין מאד לראות הת הסרט התעודי של King Jammys שבו מספרים את הסיפור על איך הוא נולד. כנראה שהרידים הזה לא ימות לעולם. אחד הרידימים עם הכי הרבה versions עליו (יותר מ 180..) - נראה אותכם אוספים את כולם. Raid de Barn Riddim - אחד המרגשים שיצאו. עם סיזלה ואנטוני בי שהביאו את הבובואים למרכז הבמה והכניסו קצת קונצ'אנס לאוזניים. עד היום אנחנו נהנים. Anger management riddim - משנת 2004. שינה לחלוטין את כללי המשחק של הדאנסהאל כיום והביא לנו את מובדו. רידים חדשני שלא דומה לשום דבר שנעשה לפניו. נחשו מי הפיק? סראני (האלמוני דאז).

Carcass

New member
יפה

Real Rock 1967 במקור של Sound Dimension,הופק בסטודיו וואן..כמות האמנים שיושבת עליו לא אנושית פשוט..ועדין יוצאים עליו צ'ונים,גם ברגאי וגם בג'אנגל. China Town\Bye Bye Love Riddim 1988 הפקה של King Jammy. גםעליו ישבו טובי האמנים,הצ'ון הכי מוכר עליו לדעתי זה old time something של אדמירל ביילי,על הרידים המקורי של ג'אמי ישבו אדמירל ביילי,גרגורי אייזאקס,קורטני מלודי,ג'וזי וולס ועוד כמה חברים.. Hard Times Riddim 2004 אחד הרידימים היותר מוכרים מהשנים האחרונים,יצא ב VP RECORDS,הלהיט של הרידים היה של קפלטון עם that day will come,אישית הצ'ונים של באסקום אקס וריצ'י ספייס יותר טובים לי. Zion Riddim 2005 רידים אדיר של mafia & fluxy,ישבו עליו טובי אמני הקונשס שהיה ליארד להציע - לוטאן פייה,מורגן הריטג',טורבולנס,ספקטקולר,טוני רבל,קפלטון,צ'זידק,לוקי די ועוד ועוד. Gang War 2007 ג'וניור גונג,מבאדו,קארטל ביחד עם וויסמייל,אלפנט מאן ביחד עם ויין מארשל,דמרקו,ביוגל,סיזלה,תענוג רצוף.

אחלה רעיון staar, הרשימה שלי

רק 5? טוב, ניתן את אלה שלא משנה כמה יהיו נדושים, אף פעם לא נמאס לי לשמוע אותם: Real Rock Riddim - אין רשימת רידימים אהובים שיכולה להיות שלמה בלי הריל רוק. קשה לומר מה היה הרידים הראשון, אבל מהו הרידים שזכה להכי הרבה גרסאות ולטיונים שהוקלטו עליו? מי שלא יודע שיקום. מדניס בראון וברינגטון ליווי (עם טיון ענק שגם זכה לחידוש עם קוטי ראנקס), דרך מישיגאן וסמיילי, בורן ג'מריקנס, אח"כ קוקו טי וקוטי ראנקס - ועד סיזלה קלונג'י, באונטי קילר ואפילו אלפנט מאן. כל אומן שמכבד את עצמו הקליט על הרידים הזה, וקשה מאוד לפספס... Vanity Riddim - הכרתי אותו עם מישיגן אנד סמיילי, שהקליטו עליו את אחד השירים הראשונים שלהם, Rub a Dub, אבל עוד קודם לכן הרידים הזה כיכב ברידים הזה אלטון אליס זצ"ל עם I'm just A Guy, וזכורים לטובה גם ג'ייקוב מילר, ברס האמונד, דילינגר ויש עוד. רידים קלאסי ואופטימי שתמיד כיף לשמוע! Taxi Riddim - באמת צריך לפרט? :) רידים מלכותי, שכל כמה שנים מקבל חידוש אחר. האחרון היה ב- 2006 עם driver a הקטלני של בוג'ו. הפייבוריט שלי - לון ריינג'ר וקרלטון ליווינגסטון (שני אומנים מלכים שאפילו זכיתי לראות בארץ
) עם Walk With Love. Zion Gate Riddim - איפה הימים? רידים שישבו עליו קינגים שכבר נשכחו ברובם. קולצ'ר עם ג'וזף היל (R.I.P) בשיר הנושא, גלן וושינגטון, האלף פיינט(
) ווריור קינג עם אחד משירי האהבה היפים ביותר שהוקלטו, לוצ'יאנו, ג'וניור קלי. Bam Bam Riddim - דיפרנט קיינד סטייל אנד פאשן, קצת ארלי דאנסהול טינג. מגה רידים עם באני ג'נרל באחד הקלאש טיונים הקלאסיים, סופר קאט, שאקה דימוס וכן הלאה וכן הלאה... כמובן שיש עוד עשרות רידים שהייתי מכניס לרשימה, אבל המספר קצת מגביל
שבת שלום!!!

Carcass

New member
יש רק צ'ון אחד יותר טוב מקרלטון ולון ריינג'ר

על הטקסי..: Charlie Chaplin - Selassie I look how people love culcha!! לטעמי כמובן. :)

gully god

New member
mi rate it

rockseady riddim1967 רגא בצורה הטהורה ביותר שלו נוצר בתקופת המעבר מה-ska לרוקסטאדי עם אלטון אילס והטיון הגדול שלו rocksteady ליידי לקס ועוד פשוט לשמוע ולעוף Real Rock riddim אמרו את זה לפני אבל פשוט לא יכולתי שלא לכתוב אותו nuff respect Punany Riddim 1986,king jammy הרידים היחיד ברשימה שאני בטוח שלא ימות לעולם החל עם פונאני של אדמירל ביילי עד לחידושים של ביזי סיגנל רידים שבשנות ה-80 המאוחרות וב-90 אף קלאש לא היה שלם בלעדיו רידים שדיג'ייז כמו נינג'ה ושבה חרטו על דגלם פשוט מושלם Lonely Riddim 2005 במילה אחת pure Meditation רידים שפשוט נוגע בלב עם מיטב אומני תקופתנו כמו סיזלה ג'ה קיור ג'נטלמן והרשימה נמשכת http://www.zshare.net/audio/51670932ec41adc8/ למי שהעז לא לשמוע dark again riddim 2007 רידים שהעלה את רמת ה-evil לרמה אחרת לגמרי רידים שהכתיר רשמית את STEPHEN '' DI GENIUS'' MCGREGOR (הבן של) ל-Producer מספר 1 בסצינת הדנסהול עד היום רידים שהבדיל בעצם את מובאדו וקרטל משאר הדיג'ייז באי וגם הסגנים שלהם ביזי ואידידידידידידוניה הצטרפו אליהם bless

JahWIze

New member
אחלה שרשור...כמעט שכחתם את....

לא אעשה רשימה מלאה....אבל מה עם Fever Pitch Riddim Golden Hen Riddim darker shadow riddim jamrcock riddim last war riddim doctor darling riddim איי יש כל כך הרבה..חדשים ישנים..מהכל...

DuBsYs

New member
top 5

יש המון, הנה חמישה רידדימים שתמיד כיף לשמוע. Rockfort Rock אוריג'ינל סטודיו 1, סאונד דיימנשנס, עם המון ביצועים מעולים, הרידדים מבוסס על שיר מקובה שנקרא el cumbanchero. - Bobby Babylon עוד רידדים גדול מבית היוצר של סטודיו1, המקור אינסטרומנטלי של ג'אקי מיטו והסאונד דיימנשנס נקרא One Step Beyond. -Take A Ride נחישתם נכון, גם הרידדים הזה בא מסטודיו 1, Take A Ride של Al Campbell ו Truth And Rights של Johnny Osbourne הם הפייבוריטים שלי על הרידדים הזה. Drifter - המקור מ1970 של Dennis Walks עם אין ספור גרסאות. Conquering Lion - הרידדיים הראשון של יאבי יו, יצירת מופת עם גרסרות מעולות של פאבלו, ביג יות', טריניטי וויין וייד.

Gouzita

New member
לא יפה בכלל

לבקש רק חמישה. אני לא ארחיב בכלל ולכן מותר לי יותר מ5. Fiesta riddim heavenly riddim guardian angel air waves riddim bad dog riddim bam bam riddim bee hive riddim gear box riddim rae riddim day rave riddim Hard Times Riddim

למעלה