TOP 5

מיה ווד

New member
TOP 5

או.קיי חשבתי על משהו תקראו לזה איך שאתן רוצות אבל אולי זה יעורר קצת תפורום ונוכל גם לראות מי באמת פעילה פה.... של אחת תכתוב פשוט תדרג את חמשת הסרטים האהובים עליה של אלייז'ה ! כמובן לא המשחק הכי מסעיר בעולם וכולן מוזמנות גם לחשוב על משחקים שיפיכו חיים בפורום.... ודרך אגב מי שלא ראתה 5 סרטים שלו שתדרג פוט תסרטים שהיא ראתה.. אז כמובן שאני אתחיל... חח 1. טרלוגית "שר הטבעות" ( הוא משחק את אותה דמות אז זה כאילו סרט אחד ) 2. "הדבורה עדיין עפה" 3. "הרפתקאותיו של האקלברי פין" 4. "סיוט בחדר המורים" 5. "אפר יום ד'" ( חח אני יודעת שכולם אומרות שזה הסרט הכי משעמם שהן ראו, לא יודעת הסרט היה בינוני אבל אלייז'ה כ"כ חמוד שם! )( חח זה עדיף על התפקידים שנתנו לו ב"שמש נצחית בראש צלול" או ב"סין סיטי") וכמובן שיש את כל הסרטים שהוא עשה שהוא היה קטנים ונראים לי ממש מעניינים אבל לצערי לא יצא לי לראות אותם... = (

m i c k e y 15

New member
הנה

1.שר הטבעות 2.סיוט בחדר המורים 3.הדבורה עדיין עפה 4.תפקיד אורח ממש חמוד בחזרה לעתיד 2 5.סופת קרח

הינה הדירוג שלי!!

1)סיוט בחדר המורים 2)שר הטבעות 3)הדבורה בכל זאת עפה
(נראה לי שבכיתי בזה..חח היה ממזמן
) 4)אפר של יום ד' (אני לא אמינה שזה במקום ה 4!! היה שיא השיעמום)
5) הרפתקאותיו של האקלברי פין 0נו באמת.. הוא היה קטן חמוד ומתוק.. אבל משמעמם לאללה..) אה וואי ואני מדרגת במקום הלשישי גם את סופת קרח..!! היה אדיר.. סוטה קטן!
חח

למעלה