Top Five

Carcass

New member
Top Five ../images/Emo106.gif

אז מה החמישית צ'ונים המומלצת שלכם לשבוע זה?

Carcass

New member
יא מאן...

Movado - Money Changer,על הלוליפופ רידים. להגיד לכם תאמת,לא סבלתי בהתחלה את הרידים הזה בכלל..טוב אז עד השבוע...מובאדו וקארטל שמה וואו וואו..ברידים הספציפי הזה מובאדו לוקח. Million Stylez - Police In Helicopter חידוש מעולה שכתבתי עליו פה שבוע שעבר... Vybz Kartel - Buss A Whine,על ה gaza riddim 2008..וואאאא קארטלללל. Sizzla - Nah Beg Peppagrain Riddim 2008 פאקינג איי,ביג ביג צ'ון !!!!!! שורף את הרידים!! על אותו רידים: Vybz Kartel - Fatta Than A Pound קארטל שנון וחרמן. טוב כל כך אהבתי את הרידים הזה שעשיתי גם לו מחרוזת,אוטוטו במיי ספייס.

JahWIze

New member
אחינו היקר

אלעד יש מצב אתה מעלה את הציון של מיליון סטיילס- police in helicopter ... אני לא מצליח להוריד אותנו..ונשמע קילר...zeeen תודה אחי שנה טובה לכולנו! חדשות טובות מתקרבות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הדרום מעולם לא היה כל כך חם. WATCH IT

ב ז ו ק ה

New member
Top 5ive לראש השנה

טופ פייב לרגל השנה החדשה: Demarco - Perseverance - שיר מעולה של דמארקו שעושה את העבודה. ליריקס מעולים. קוטג' - איזו אישה - איזה שיר ענק (תצביעו לו לרדיו!!!). סוף סוף דאנסהאל מעל גלי האתר. יא אבו לה לה!!!! Vybz Kartel ft. Lil Wayne - Life Sweet (RMX - מיקס נחמד על הרידים של ווין. נותן נפח אחר לשיר של קרטל. יש גם את דמארקו על הרידים הזה, שווה לבדוק את זה. Admiral T - Energy - יאללה קריאולים!!! הדבר הכי חולה בשפה הצרפתית... שימו אותו כשעון מעורר ואני מבטיח שתצליחו לקום בזמן.תמיד. Leftside Feat. Tosh, Voicemail, Iceman, Chino, Shane-O & Einstein - My Love - תראו איזו רשימה! אחד הטריביוטים הטובים שנעשו לרידים ותיק וטוב Anything for you riddim שיצא בפנטהאוס (תיזכרו בו - כאן :) )

דינה48

New member
mad top five

בראש ובראשונה חג שמח ושנה טובה נהו סי מי הסיי MAD COBRA -NUH FRAID טיון מטורף של קוברה על magzine riddim Chino - Call We Name צ'ינו עם שיר גדול בהפקה של סטיבן "di genius" מובאדו ומונגה ניסו להתעלות ללא הצלחה לדעתי עדיין רידים bad Vybz Kartel - Inna Sky בשביל הכיף Mavado ft. Bugle - Set Me Free fi di gully side Mr Vegas - Up And Live to di bloodclath world חחחחחחחחחחחחחחחחחח עלהבוקר אני משמיע אותו פול ווליום ומנסה לחכות את סמפל סיקס

למעלה