TUF 17 - Episode 11

BeniTaz

New member
טוב..

יוראיה הול סטרייקר מטורף.. אין כבר מה לומר. אם יחזק את שאר המשחק שלו הוא באמת יכול להגיע רחוק. קצת חבל שהביאו לו לוחם שכבר הפסיד בעונה הזאת.

Vizmo

New member
תגובה *ספוילר*

הוא מפחיד אותי... באמת... גם בנוקאוט הקודם וגם בזה
אני פשוט בשוק ויש לי צמרמורת...
מת לראות אותו בUFC. אני גם לא אתפלא אם אחריי התוכנית הוא יצטרף
למחנה של סונן ועם למידת האבקות עם סונן והנדו הוא יכול להיות אלוף.
מאוד מקווה שלא יהיו אפסטים והוא וג'וש יעלו לגמר והוא יוריד לג'וש
עוד KO מרשים. שונא את ג'וש :p

talhorm

New member

מרשים ביותר... בהחלט סטרייקר מטורף, אבל בצמרת הMW יש לא מעט לוחמים טובים בקרקע (במיוחד עכשיו עם ההצטרפות של רוקהולד ג'אקרה,טים קנדי,רוג'ר גרייסי) אז לפני שהוא יגיע למעמד קונטדר הוא יצטרך לעבוד קשה על שאר המשחק שלו

moich

New member
יש קישור לפרק 10?

אני לא מצליח למצוא משהו שעובד, צפייה ישירה לא להורדה.

THE G1

New member
משהו קטן מהפרק...

אחרי שהול פירק את באבא,סונן זרק לו שלדעתו הוא קונטנדר במחלקה, ובאמת מעניין עד כמה רחוק הול יכול להגיע,,עד עכשיו שני ההפסדים שלו היו לכריס ווידמן,שהוא כמובן הקונטנדר הבא, במשהו כמו שלוש דקות וקוסטה פיליפו שהוא טופ 10 במחלקה,בהחלטה חצויה בלבד.

TUF Brazil 2 Episode 3

הפרק לא מתורגם אבל אתם יכולים (ומומלץ) לעשות כמוני ופשוט להעביר לקרב עצמו (דקה 37 הוא מתחיל)
בקרב הראשון מתמודדים 2 לוחמים בלתי מנוצחים עם זיקה חזקה לBJJ.
מהקבוצה של וורדום נלחם יאן קבראל (10-0) שניצח בעבר את סקורבה האגדי בהכנעה
מהקבוצה של נוגיירה נלחם דוד ויירה (4-0) שניצח את כל ארבעת הקרבות שלו בהכנעה בסיבוב הראשון.

http://www.fightvideomma.com/2013/04/tuf-brazil-season-2-episode-3-video.html

דעות על העונה

כבר דובר על כך שהעונה הזאת נראת כישרונית במיוחד אבל אני חייב לציין זאת שוב.
נראה שעשו עבודה טובה הפעם עם בחירת הלוחמים..

אני לא מצליח להבין מה נוגיירה חשב לעצמו כשהו בחר את הלוחמים? נראה שכמעט כל התותחים נמצאים בקבוצה של וורדום.
שלושת הבחירות הראשונות של וורדום פשוט מעולות!
פדרו איירי - לוחם בסגנון קרטה מאוד מוכשר עם KO פאוור ומשחק קרקע טוב.
יאן קבראל - אולי הפייבוריט הכי גדול בעונה! בלתי מנוצח וחיית קרקע נדירה.. הוא כבר ניצח את הקרב הראשון.
טיאגו אלבס - לוחם בלתי מנוצח מאוד אתלטי ומתאבק מעולה! מאוד נדיר לראות ברזילאי עם האבקות כל כך חזקה.

שלושתם הפייבוריטים הכי גדולים לזכיה לדעתי ושלושתם בקבוצה של וורדום.

BeniTaz

New member
מלא כשרונות

לא מסכים איתך לגביי הבחירות של נוגיירה. אני דוקא חושב שהבחירה בלואיז דוטרה מצויינת וצפויה.. הוא נחשב לפייבוריט לזכיה. מדובר בלוחם מעולה שסבל מפציעות. אין ספק שגם קבראל לוחם מסקרן מאוד ולא יפתיע אם ייקח את העונה. הבחירה השלישית של ביג נוג הוא נילסון גומס.. פרוספקט מעולה ואלוף ארגון ג'ונגל פייט. הבעיה שהמשקל המקורי שלו זה לייטווייט. בוא נראה.. יהיה מעניין.

למעלה