TV LG ונטפליקס

לא יודע אם זה המקום הנכון,
אבל ברשותי טלויזית LG סמארט בת כ5 6 שנים שבחודש האחרון עושה לי בעיות עם צפייה בנטפליקס.
למרות שהחיבור יציב, אני מקבל הודעת שגיאה שאומרת שיש בעיה באינטרנט.
בTV אחרות וVOD עובד כשורה.
יש לציין שאם אני מנתק את הTV מהחשמל ומחבר אותה, הנטפליקס עובד.
מישהו יודע מה הבעיה יכולה להיות? איך לתקן את זה?

k-don

Well-known member
אבל ברשותי טלויזית LG סמארט בת כ5 6 שנים שבחודש האחרון עושה לי בעיות עם צפייה בנטפליקס.
הנושא אולי מתאים יותר לרשתות ופס רחב, או פורום טלויזיה או או פורום אודיו וקולנוע ביתי.
בכל מקרה, נטפליקס נותנת לך את ההודעה?
איך הטלויזיה מחוברת לאינטרנט? קווי? אלחוטי? האם אפליקציות אחרות בטלויזיה מצליחות להתקשר לאינטרנט?

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
הנושא אולי מתאים יותר לרשתות ופס רחב, או פורום טלויזיה או או פורום אודיו וקולנוע ביתי.
בכל מקרה, נטפליקס נותנת לך את ההודעה?
איך הטלויזיה מחוברת לאינטרנט? קווי? אלחוטי? האם אפליקציות אחרות בטלויזיה מצליחות להתקשר לאינטרנט?
במידה והטלביזיה קולטת דרך ווי פיי הבעיה כנראה באביזר שקולט, כדאי שתתקשר לתמיכה של LG ציין את הבעיה ותשאל, השרות שם אדיב, ענייני וטוב.

דיברגנט חדש

Well-known member
כשאתה כותב שבאחרות עובד כשורה, האם כוונתך באותו מקום או במקום אחר בבית?
לי אישית נראה שאתה מתכוון במקום אחר בבית ועל כן, הייתי מציע לך לחבר TV אחר במקום במקום ה-LG ולראות, אם עובד כשורה.
לדעתי, הבעיה שלך היא קליטה, זה יכול להיות של האינטרנט, ייתכן שתצטרך לעשות שינוי בהגדרות שבפקית האינטרנט תוכל להכווין אותך.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
האם יש לך אפשרות להעביר את הטלוויזיה לנקודת רשת אחרת ו/או למשוך כבל רשת (ארוך) מנקודת רשת אחרת אל המסך? כך תוכל לדעת, האם הבעיה היא במסך או בחיבור הרשת. וכן. אתה יכול גם לחבר את ה-VOD לרשת ולבדוק את מהירות הגלישה בממיר.
הייתה לי בעבר בעיה שהטלוויזיה לא זיהתה את הרשת ולא בגלל חיבור אלא בגלל קפיצת מתח שבלבלה אותה (עקב ברק).
נאלצתי לבצע את כל ההגדרות מחדש והכל הסתדר. מה שכן, זה קרה במסך של מותג אחר ולא ב-LG, אבל לא מן הנמנע שדבר כזה יקרה גם אצלם.

למעלה