TWD המשחק (גם למי שלא אוהב משחקים!!!)

idodo35

New member
TWD המשחק (גם למי שלא אוהב משחקים!!!)

כן חברים יש משחק של TWD וכן הוא אדיר...
המשחק הוא משחק עלילתי ללא יותר מדי משחקיות מה שזה אומר זה שגם אם אתם רק מחפשים סיפור חזק בלי משחק מחשב פרופר זה טוב בשבילכם...
במשחק אתם משחקים דמות בשם לי שחיי בעולם של the walking dead (האם מדובר בהמשכיות סדרה או המשכיות קומיקס לא ברור לגמרי...) בכל מקרה הסיפור עוקב אחרי לי במסעו בעולם בחברת ילדה קטנה בשם קלמנטיין עליה הוא מגן... לאורך המשחק השחקן נאלץ לעשות החלטות קשות שמשפיעות על העלילה לאורכה ומובילים לסיפור אישי. הסיפור עצמו כתוב בצורה מרגשת ויוצאת מהכלל וכמעט אין דמות שלא התחברתי אליה באופן קרוב.
יש כאן הכל דרמה, אקשן וזומבים ברמה ששמה את הסצנות הכי טובות של הסדרה בכיס (ומתחרה גם עם הקטעים הכי נוגעים בקומיקס!) בקיצור פשוט לא יאומן!

את המשחק כרגע ניתן לרכוש למחשב או דרך האתר שלהם או דרך שירות steam למי שמכיר בכתובת הזו: (או בסטים)
https://www.telltalegames.com/walkingdead
בנוסף אני מאמין שיש גרסה לאייפון אבל אין לי מוסג איך זה עובד ובקרוב יהיה ניתן לרכוש את המשחק לקונסולות הפלייסטישן והאקסבוקס בקופסא (כרגע אני מאמין שניתן גם לקנות אותם דרך xbox live או PSN)
המחיר הוא 25$ אם אני לא טועה (כרגע בסטים ב25% הנחה לכבוד חג המולד) שווה כל אגורה!

BiNa8866

New member

אני מכירה את המשחק הזה כי אחים שלי(שגם מכורים לדה ווקינג
דד
) משחקים בו והוא בהחלט נראה לי אחלה משחק

למעלה