U2 מועמדים בMTV awards

a Warming Sign

New member
U2 מועמדים בMTV awards../images/Emo13.gif

הטקס יתקיים ב-3 לנובמבר בליסבון.. יו2 מועמדים בקטגוריות הבאות: Best Group Best Rock Best Album(עם how to dismantle an atomic bomb) אפשר להצביע פה
http://ema.mtv.tv אני כבר הצבעתי

steelwater

New member
תודה!

הכינוי שלך זה שיר של קולדפליי? למרות וכתוב M במקום N, זה בכוונה?

a Warming Sign

New member
שאלה נפוצה../images/Emo6.gif

פשוט כשכתבתי את השם חשבתי שזה שם השיר,והבחנתי בטעות אחרי הרבההה זמן אז השארתי את זה ככה
מיוחד משוּ

shuval1

New member
אם כבר how to dismantle...

אז רציתי לדעת אם גם אתם האמנתם שהלהקה גוועת והוא הקפיץ את המניה שלה? לטעמי מדובר באחד החזקים שלה בכל הזמנים... אבל אני במיעוט כנראה...

לדעתי מדובר באלבום מצויין והמושגים

של U2 זה אלבום טוב אך לא מהמצטיינים שלהם, הלהקה לא גוועה, מבחינה יצירתית לא היתה להם מעולם תקופה חלשה ומבחינת הצלחה האלבום POP או ZOOROPA שכביכול היו פחות מצליחים עדיין מכרו באיזור ה6 מיליון עותקים וההופעות היו מצליחות ביותר, נכון שבMTV הם כבר לא זוכים לחשיפה של פעם, זה לא אומר כלום כי זה ערוץ מעפן שרק משמיע היפהופ שיטחי ופופ-רוק "כאילו פאנק" טינייג'רי מעצבן, הם לא משקפים כלום.

shuval1

New member
אוקיי...

אז אני חושב שהוא מצויין גם במושגים של U2, הוא קצת יותר אחיד בסגנונו, יותר מגובש ויש בו שירים פשוט טובים (אבל אני חייב להתוודות שאת 'a man and a woman' אני כבר לא מסוגל לשמוע, כשבונו נכנס עם הקשקושי אהבה הקיטשיים שלו זה קצת יותר מדי בשבילי, כמו גם השורה 'oh you look so beautiful tonight' מהרצועה החמישית, זה מיותר לטעמי).

OrlyNL

New member
לדעתי דווקא כן היתה להם תקופה חלשה

היתה תקופה (לא זוכרת בדיוק מתי) שהם כמעט התפרקו. זכור לי שהם טענו שהגיעו לקצה היכולת היצירתית שלהם, וכנראה היו יותר מדי ריבים. אם אני לא טועה זה היה לפני אכטונג בייבי, אז כנראה שהם הוכיחו לכולם שעוד נשארה בהם קצת יצירתיות

הם היו על סף פירוק במהלך

ההקלטות לאכטונג בייבי, הוויכוחים באולפן היו אינסופיים והם היו בטוחים שאין בהם יותר יצירתיות, שום דבר לא הלך, היה הרבה מתח עד פתאום משום מקום בונו התחיל לנגן כמה אקורדים והוסיף כמה מילים... "IS IT GETTING BETTER, OR DO YOU FEEL THE SAME...", השאר היסטוריה, לאחר מכן הם ידעו היטב שיש בהם עוד המון יצירתיות.

steelwater

New member
כן....

זה ממש סיפור מדהים כזה:) איך שבאמת ONE זה יצירת מופת, שזה בה פתאום בהרקה גואנית וחזונית של הלהקה! ויצא דיסק כל-כך טוב... כאילו מרגישים שהם הקליטו אותו בברלין, לא יודעת... זה ממש מרגיש שיש סיפור אמחורי אכטונג ויש לו אווריה מיוחדת, מעושנת וברלניאית כזאת:). סתם! אני לא יודעת מה אני אומרת...

למעלה