undertaker

חולוני

New member
מסכים בהחלט !!

הכי אני אוהב את האנדרטייקר !! מישהו זוכר את הקרב האגדי עם יוקוזונה ?? קרב "ארון המתים" עם יוקוזונה, הקרב הגדול בכל הזמנים !

על ה@ש

New member
אכן....

היה קרב מצויין.... אבל אני לא חושב שזה היה הקרב הגדול ביותר בכול הזמנים! היו וקיימים גם כרגע קרבות טובים וגדולים יותר....

חולוני

New member
היו כמה קרבות "ארון המתים"

עם יוקוזונה.. אני זוכר שבקרב הראשון יוקוזונה ניצח ואז פתאום מתי שאנדרטייקר היה בתוך הארון נכבו האורות ואז אנדרטייקר דיבר מתוך הארון הסגור !! ואז הוא נעלם לכמה חודשים.. ואז בקרב השני הענק..אנדרטייקר ניצח אחרי בעיטה קטלנית שהפילה את יוקוזונה הישר לתוך הארון..זה היה ענק !!
איך אני מתגעגע לאנדרטייקר של פעם..עכשיו הוא כבר די זקן ופתאום רואים לו את פנים ואין לו כבר את המיסתוריות..

על ה@ש

New member
זקן הוא לא

אבל אין ספק שהוא שינה את תדמיתו לגמרי.... מקברן הבחור הפך....לבחור הרע (במובן הטוב) של הWWF וכמובן גם שינה את מוזיקת הכניסה שלו בהתאם.... ואכן הקרב עליו אתה מדבר בן יוקוזונה ז"ל לבין האנדרטייקר שדיבר מתוך ארון המתים היה קרה ענק!! במלא מובן המילה.... אבל בזמן האחרון בתחרויות הגדולות כמו הסאמר סלאם...ראיתי קרבות טובים לא פחות ואלי אפילו טובים יותר...

הוא לא זקן- כי הוא לא אנדרטייקר

אנדרטייקר הוא הדמות שהוחלפה כמה שיותר פעמים במהלך ההיסטוריה של ה2 דאבליו אף.... הראשון גילם את תפקידו בצורה מוצלחת מאז כמעט רסלמניה 4 או 5, ואז הגיע קרב הארון שבעצם נעשה בגלל שהוא רצה לעזוב, וכך נתן להם 3/4 חודשים של החלטה מה לעשות והם החליטו להנפיק אנדרטייקר חדש- ועדיף 2, אז הם מצאו עוד שניים שיוכלו להיות מספיק גמישים חזקים ועם שיער ארוך כדי להיות אנדרטייקר, אחד עם כפפות שחורות, אחד עם סגולות, עד שהקרב ביניהם בסאמר סלאם העיף את השחורות ונשארנו עם "האמיתי", שנשאר גם אחרי שינוי הייצוג שלו ברויאל ראמבל שנה אחרי זה ש"לאחר מכות נוראיות" מיוקוזונה ומייבל, הוסיף מסכה לבנה דוחה שמכסה את כל הפנים.... האנדרטייקר שמככב היום הוא אנדרטייקר אחר- מצטער אבל אין לי מושג מתי ההחלפה האחרונה בוצעה.....

kirk hammet

New member
הקרבות הגדולים שלי..

תמיד אהבתי את הרויאל ראמבלים ואת הרסלמניה........ רויאל ראמבל היה בהחלט הדבר הכי טוב שיש. אהבתי גם קרבות כלובים. אגב. אני מניח שכולכם שמעתם איך אוואן הארט מצא את מותו , נכון ?

חולוני

New member
נכון

גם אני אהבתי את הרויאל ראמבל וגם עוד אירוע די ישן שנראה לי שבוטל כבר ( או שלא ? אין לי מושג..) "מלך הזירה"..שהיו עושים הגרלות בין המתאבקים ועושים שלבים כמו רבע וחצי גמר והגמר..ומי שזוכה מוכתר ל"מלך הזירה". בדר"כ היו משתתפים בזה המתאבקים היותר צעירים וגם חלקמהותיקים אך לא הסופרסטארז..וזה היה מעניין כי זה היה שקול ומפתיע, ולא היה לך מושג מי יזכה. עוד מתאבק שאני אוהב למרות שהוא די חדש ( וגם יהודי..) - ביל גולדברג..מה קורה איתו ?

כמה תשובות

אואן הארט מצא את מותו במהלך שואו לפני קרב שהיה צריך להגיע לזירה ע"י כבל מיוחד שנקרע, מטיח אותו לרצפה 2. מלך הזירה בוטל לאחר שהתעללו בשיטה שלו כמה פעמים, נדמה לי שהקינג אוף דה רינג שבו ויידר ניצח את ג´ק דה סנייק היה האחרון או לפני האחרון... בינתיים יצרו כמה אירועים חדשים- אך רובם מאוד מביכים וחלשים... אני לא טוב בשמות המשתתפים החדשים, לא אוכל להגיד על גולדברג, כי אני לא יכול להסתכל על זה כרגע בפוקס ספורטס בלי לצחוק השיטה וההתמסחרות חסרת היגיון ומגעילה.....

ההווה דפוק- יחיה העבר!!!

1. אנדרטייקר כיום הוא נורא, איך שהוא נראה עם סרטים וכדומה זה נורא זה פשוט מגעיל איך מיסחרו אותו 2. יוקוזונה לא ניצח- יוקוזונה נפל לארון ואז הגיעו כ20 מתאבקים שכיסחו את אנדרטייקר מכות הכניסו אותו לארון ונעלו אותו בהמון המון מנעולים- ואז הוא כאילו מת ונולד מחדש.... (יוקוזונה ז"ל) 3. אתה טועה לגמרי בקשר להתייחסות לwwf, ecw wcw אכתוב בהודעה הבאה

למעלה