UNITY SPLASH - עידכונים !!!

reality i

New member
UNITY SPLASH - עידכונים !!!

אז רובכם כבר יודעים שבשישי הקרוב בסלאו משה (רח המחוגה 4 ,פלורנטין -ת"א) תתקיים מסיבת דאנסהול עם שני הסאונדים המובילים בסצינת הדאנסהול בישראל : איימר סאונד ורודבוי סאונד...צוות שכולל 9 אנשים על העמדה !! בערב זה תתקיים תחרות !! dancehall queen היו לא מעט דאנסים שבהם הוכיחו כמה בחורות בסצינה שיש מקום גם לריקודי דאנסהול לא שיגרתיים וחוצפנים גם בישראל הקטנה שלנו ! שימו לב טוב טוב : אנחנו ניבחר 5 מתמודדות (לא פחות מ3 כי אז התחרות תבוטל) שכל אחת מהן תציג את היכולת שלה בשלושה סוגי ריקודים : DUTTY WINE DROP DEAD HOT FUCK שלושה ריקודים הישר מבירת הדאנסהול העולמית -קינגסטון ג'מייקה ! למי שלא מכירה את הריקודים האלו כנסי ל: http://www.youtube.com ושם להכניס למנוע חיפש את המילים drop dead או hot fuck או dutty wine !! המתמודדות יבחרו בו במקום במסיבה והתחרות תתקיים בקירוב לשעה 03:00 לפנות בוקר !! הפרס : המנצחת תיזכה בזוג כרטיסים להופעה של : BLACK UHURU & ABYSINIANZ שתיתקיים ב14/15 לנובמבר במועדון הבארבי ת"א ! בנוסף....איימר סאונד משחררים סוף סוף בארוע זה את הדיסק החדש "BAD FROM WE BORN" !!!!!!!!! סאונד משודרג / אלכוהול במחירים סבירים / הכי הרבה בחורות / רודבוי סאונד / איימר סאונד / תחרות ריקודים / פרסים / והמון המון מוזיקה לריקודים.... lang time we nuh fucked up tel aviv נתראה בשישי... שבוע טוב

../images/Emo128.gif

נוראי הרעיון על הריקודים
לא נראה לי שהיית מרוצה אם הבת שלך עוד 10-12 שנה תרקוד ככה מול בחורים חרמנים. שבת שלום.

ב ז ו ק ה

New member
איזי

זה מה שאמרו על הרוק 'נ' רול בשנות ה 50... ריקוד זה ריקוד, ואנשים באים להינות ואם אפשר להוסיף טיפה עניין לדאנס אז למה לא. מה שיותר מדאיג הוא שמישהי אולי בטעות תשבור לעצמה את הראש תוך כדי.. כדאי שיהיה אמבולנס בכניסה, למקרה ונצטרך לפנות כמה נפגעות DUTTY WINE. חח..

גלתו

New member
boyz will be boyz ../images/Emo111.gif

לא משנה אם תהיי הכי חסודה בעולם
, לא משנה איך תרקדי - המחשבות האלה יעברו להם בראש. השאלה היא כמה את תופסת מעצמך, והאם את בחורה עם קלאסה.
אם כבר הם חושבים על זה - למה לא לתת על הדרך שואו ראוי לשמו? למה לא להתפרק ולהנות קצת? זאת המטרה בסופו של דבר! וזה באמת מה שנקרא GIRL POWER.

אחי, אז מה בעצם אתה אומר?

אם אני לא רוקדת ככה אז אנ'לא בקלאסה?
חפיף. אתם בדעה שלכם ואני בשלי. כל אחד זורם ע איך שמתאים לו.. שיהיה אחלה שבוע
-כשף!

yaarasta

New member
פעם באמת היה חונה אמבולנס מחוץ לסלואומשה..../images/Emo8.gif

זה שהמחשבות האלה נמצאות בראש, זה לא אומר שצריך לעשות "תצוגות תכלית" ולהוציא אותם משם. שואו ראוי לשמו? עד לפני כמה חודשים כל בחורה הייתה סוגרת את המעיל עד לקצה הצוואר... זה שבזמן האחרון התחילו בחורות להתפרע ולפרע על הרחבה במסיבות המקומיות זה טוב ויפה, (והגיע הזמן) אבל זה לא אומר שזה נובע מ- "קלאסה" זה נובע מהרצון להנות. וזה מקובל ורצוי. אבל זה לא קשור לקלאסה. ה"קלאסה" באה מתי שיש הפרדה בהבנה שרחבת ריקודים היא "רחבת ריקודים" ולא "רחבת *יונים בתור אחד שיש לו אחות קטנה שמגיע לדאנסים עם החברות שלה פה ושם, לא תמיד מתאים לי אישית לראות את חברות שלה רוקדות ככה, או מקבלות עידוד. VIOLATION IS A CRIME DUTTY WINE IZ A GAME צריך לעשות הפרדה ברורה, כי רק אז הבחורות ירגישו שזה הנאה ולא הונאה. שבוע טוב

rudeboy sound

New member
הכל בגבולות הטעם הטוב....

גם אני לא רוצה לנגן ולראות בחורות שעושות דברים שעושים באי שאנחנו אוהבים, עם כל הכבוד להן (ולא נראה לי שיש להן הרבה כבוד לעצמן אבל מילא...
) אנחנו נמצאים במקום אחר, ורוצים להעביר את הוויבס שיש שם - רק בצורה מעודנת יותר בלי לפגוע בכבודה של אף אחת ואחד. מה שהבחורות פה בוחרות לעשות - זה כבר להחלטתן בלבד, כי אנחנו מביאים תמוזיקה, אבל אף פעם לא תשמעו אותנו אומרים לבחורות מה לעשות, חוץ מלרקוד בכיף, ואפשר לעשות גם dutty wine ועוד ריקודים ועדיין להישאר עם המיכנסיים למעלה .... (לפחות בדאנס :):) ) ואחריי הכל - תסתכלו מה הולך כאן, ותראו מה הולך שם, תאמינו לי - הבחורות פה הן חסידות מבניי ברק לעומת מה שקורה באי, ולא רק שם, ואני מאמין שזה ישאר ככה. בכל זאת - אנחנו גדלנו על מסורת אחרת, תרבות אחרת, וזה לא יכול להשתנות לא חשוב מה... ואחריי באמת הכל- music wi a deal withhhhhhhhhhhhhhhhhh אז לקחת הכל בפרופורציות!! באים לעשות שמח ולהנות אחריי שבוע של עבודה, לימודים, צבא, כל כאד בעיסוקיו........ להגיע לשמוע מוזיקה קודם - אחר כך להתעסק בדברים אחרים, כי זה מה שמייחד את הרגאיי לפי דעתי - קהל שמגיע למסיבות כמעט כולו מגיע קודם לשמוע תמוזיקה כי הוא באמת אוהב אותה, כל השאר - זה בונוס מבחינתי......... בואו בשישי......... תראו איזה חגיגה הולכת להיות....... משהו שבאמת הרבה זמן לא נראה כאן......... check it

גלתו

New member
קודם כל, אני לא אח של אף אחד ../images/Emo18.gif

me truely a woman
לא התכוונתי שאם את לא רוקדת בצורה מסוימת בדאנסים - אז אין לך קלאסה. התכוונתי שאם את בחורה עם קלאסה, יודעת ומאמינה במי שאת ומעריכה את עצמך - אז אין בעיה שתרקדי איך שתרצי ותעשי מה בראש שלך. הGIRL POWER האמיתי הוא לעשות מה שאנחנו רוצות, בלי שיהיה אכפת לנו מה מישהו אחר חושב (כמובן בגבולות מסוימים), ותוך כדי זה - שלא יחשבו שאנחנו שרמוטות או זולות. אם את מרגישה שאת לא זולה - את לא תהיי זולה, לא משנה מה את לובשת או איך את רוקדת.
וכמו שרמי אמר - אנחנו עוד רחוקים ממה שהולך ביארד, וטוב שכך.
שיהיה רק בכיף, באמת - הכל משחק אחד גדול. bless

rudeboy sound

New member
original israely princess :)

ולכבוד הבנות הכי קלאסיות שיש לנו כאן ניתן לכם ספישל מיוחד בהשמעת בכורה כאן בארץ בשישי. אמנם הוא ישן אצלנו, אבל לא חושב שאיי פעם ניגנו אותו בדאנס עדיין.... israely princess הוא נקרא... שימו לב בדאנס - לאלו שיעשו דוטי ווין וגם לאלו שיזוזו להן שם מאחור ליד הבר... special 2 u & you

yaarasta

New member
MUSIC WE ADEAL WIT

מחזק את מה שרמי חיזק... תמיד כיף שיש בחורות בדאנסים. ועוד יותר כיף שהן רוקדות, וזה אפילו יותר כיף שהן יודעות איך לזוז. אז זה בכלל חגיגה אבל כל ענייני הערכה העצמית והאמונה לא קשורות למה שאמרת לגביי "מה שיש להם בראש" עובדה שיש מסיבות מסויימות שבחורות לא מתקרבות אליהן יותר בגלל "היחס הטוב, החם, והמכבד" וגם במסיבות שלנו לא תמיד כיף לראות "נטפלים" למניהם. לי בתור גבר זה מפריע. and I'M A TRUE MAN הערכה והכבוד נובעים מהכרות אישית עם המענטזות בד"כ. ולא תמיד כולם מכירים את "הבחורות הטובות שמתנהגות רע על הרחבה" FACE IT
בכל הקשור ל GIRL POWA אני בעד, ובאמת שזה מעולה שבחורות עולות על העמדה, על הרמקולים או סתם מסובבות ראשים ברחבה.... אבל חשוב לעשות את הדברים בטעם טוב (ולא שזה לא בטעם טוב) אני בטוח שביום שישי הקרוב יהיה נייס, no doubt about it שבוע מצויין

נראה לי בגלל שאני מעריכה את עצמי..

אני לא רוקדת ככה
לא יודעת.. לי זה נראה לא לעניין.. והרגשתי צורך לשתף
שיהיה אחלה שבוע
-כשף!

xXx Shiraz xXx

New member
תשמעי כשי כל בחורה ומה שעושה לה טוב

אין ספק שזה פורנוגרפי להחריד אבל כל הקטע בריקוד זה שהוא בא ממך, זה משחרר, זה כיף, ישנן בחורות שנראות ככה כשהן משוחררות חחח לי אין בעיה עם דאטי וויין והוט פאק (וכו' וכו') אבל יש בנות שרואים עליהן שזה לא טבעי להן לרקוד ככה ואז זה סתם פרובוקטיבי כדי למשוך תשומת לב...כך או כך - שיבושם להן ! תבדקי מסרים !

פאנן כפרא ../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

סתם הרגשתי צורך לשתף פה בפורום מה אני חושבת על העניין הזה. מה אני אגיד? אני חושבת שזה מבזה את הבחורה ועושה אותה זולה. אבל זו דעתי. יאללה נרפה מהעניין.. שיהיה אחלה יום
-כשף!

למעלה