UNIVERSAL LOVE

yehorasta

New member
UNIVERSAL LOVE

לפני שבועיים וחצי יצא פאטו באנטון מגבולות ישראל להופעות בארה"ב כשהוא מלא בחוויות ותקוות מישראל. הוא אמן שמוכר בעיקר באנגליה ובארה"ב וגם שם הוא מופיע לרוב בישראל לא הרבה ידעו עליו כ"כ לפני שהגיע חוץ מהלהיט "MY NAME IS PATO BANTON" שמושמע לפעמים בדאנסים ו"GO PATO" מלפני 10 שנים לא כ"כ הכירו אותו בישראל ולמרות זאת היו שני מופעים מדהימם עם VIBE חזק מאוד בעין חרוד שאני חייב להודות, שמעתי על גל וקבב ועל המקום כ"כ הרבה דברים טובים, אני חייב לציין למי שלא היה אין מושג איזה עבודה אמיתת מהלב החברה' האלה עושים ומיקצועית מהמעלה הראשונה, לא ידענו כמה נפלאים הם פשוט חברים מהאגדות הטובות! פשוט תודה על מי שאתם כל עין חרוד CREW! הוויב בשישי במקום הייה חזק כמעט העיף את התיקרה ויצא לי לחוות הופעה מדהימה של אומן מוכשר ולהקה אמתנית והכי מקצועית וסאונד טוב וצר לנו על שהכרטיסים אזלו והמאבטחים לא הכניסו בגלל שפשוט אי אפשר היה להכניס יותר אנשים (עידכון בהמשך) והקהל הכ"כ יפה שהצטרף למעגל בסוף האירוע יחד עם פאטו אנשים חלקו ושיתפו את הרגשות שלהם... כששאלנו את פאטו לפני הגעתו את מי הוא היה מעוניין לפגוש והוא השיב" את כולם, תביאו את כולם" לא תארנו לעצמינו שהוא באמת יעשה את זה פיזית ויהיה לו מקום להכיל כ"כ הרבה אנשים, אבל הוא עשה זאת מעל ומעבר למה שדימינו, ואותו פאטו הופיע יום אחרי זה בברזילאי, הוא מאוד רצה להגיע לאירוע בבארבי לפני לאירוע למען העובדים הזרים אבל היו פקקים של שבת שעיקבו... ולא יצא להגיע, מה שכן שמחנו לשמוע שהאירוע הצליח והבארבי היה מלא והגיעו הרבה אנשים . מוצ"ש,ברזילאי מלא וההופעה נהדרת ואותו מעגל אחרי ההופעה בשיא הבבילון התל אביבי, זה חזיון אחרית הימים שבמגרש החנייה מול ברזילאי 80 איש אחרי ההופעה מחזיקים ידיים במעגל יחד עם פאטו, משתפים על הדעות והחוויות שלהם בתפילה לעולם טוב יותר, אחד המחזות ההזויים ומופלאים של התקופה האחרנה מבחינתי. כמה שעות אחר כך פאטו בביה"ס גבריאל לטבע עם 62 ילדי כיתות ו' סביבו ומדריך אותם על מוסיקה ואקולוגיה וצורה כ"כ מרגשת וחלקה... בהתחלה רצינו לתרגם אותו שהילדים יבינו וברגע שהגענו הילדים צעקו "GO PATO...GO PATO" והגישו לו ציורים, פאטו שמח וניגש לשיעור, הוא גם התראיין לעיתון ת"א ולקטע ווידאו בNRG קישורים בהמשך... בקיצור אחרי צילום קבוצתי הוא עמד לצאת עד שילד אחד ביקש ממנו "UOTOGRTH"... ואז עוד ילד ועוד ילד... פתאום הבנו שלא בטיחותי להיות שם כ"כ כי ראינו ים של ילדים עם דפים ועפרונות עטים על פאטו שיחתום להם, נסנו על נפשנו ומחוץ לגדר עדיין היו מלא ילדים עם דפים, אז פאטו חתם בסוף, לכולם ומשם למפגש עם הסולחה בירושלים בין ערבים, יהודים ונוצרים, את השיר UNIVERSAL LOVE מהמפגש אפשר למצוא ב:www.youtube.com/watch?v=wv12Q2-od6A&mode=related&search הוא היה וחווה עוד טיולים ומפגשים מעניינים הוא פשוט התאהב בישראל, ובאנשים והוא מלא תקווה לגבי השלום שיגיע אלינו מהמקום כי אמיתי שאפשר והוא רוצה לפעול למען המטרה הזו מאוד ויום לפני שעזב קרא נו פאטו ושיתף אותנו בתחושתיו וברצונו לחזור לישראל פעם נוספת ולהקליט שיר עם להקת "DUBA" שליוותה אותו בהופעות, אני חייב לשתף את הקרדית שהוא נתן בראיון בגלגל"ץ: "אני 30 שנה בתחום המוסיקה והופעתי מסביב לעולם וניגנתי עם הרבה להקות. DUBBA היא הלהקה הכי טובה שיצא לי לעבוד איתה אי פעם" ואכן פאטו חוזר לישראל עוד חודש וחצי בשביל להקליט שני שירים עם להקת DUBBA לאלבום החדש שלו שאמור לצאת בקיץ ולהיות משווק מסביב לעולם ולצלם קליפ! את השירים: "UNIVERSAL LOVE" ו "MY APENIYNT" וכנראה להופעה אחת... זה לא כל כך המקום אבל בכל זאת אני רוצה להודות שיצא לי להיות חלק מפרוייקט כזה מופלא וגם להודות לאפיקומן "חייה רעה" על הרחבה, על כך שפשוט אעיף את כולם באוויר ולקוביקס שיודע מה גורם לבנות להזיז את האגן:) יונתן ולדאבה על גאיניות מוסיקאלית ויש אדם שעשעה כל כך הרבה מעל ומעבר שהכל יקרה ולקח על עצמו את כל האחריות והוא גרם לחלום להתגשם, אני מעריץ אותך על השראתך האומץ שלך ומי שאתה שמוליק בר דן. מצררף כמה תמונות פאטו באנטון מייספייס STAY POSITIVE BLESS

כל הכבוד לפאטו!

וכל הכבוד לנו, שעשינו לו כזה ביקור טוב, שעכשיו הוא ידבר עלינו בעולם :)

למעלה