V-Rock

kagekun

New member
V-Rock

thats the name now for all the visual... i didn`t know... so they have J-rock and also V-rock... anyway japan is great! u should all come!

oracle

New member
me neither O.O

So innovative, those Japanese XDD As if something changed in the music =P Thank's though, It's great to hear from you, especially since you're writing to us from Japan~ Have lots of fun, and tell us al the goodies when you return

kagekun

New member
חזרתי!

כמה שנראה מפה שהוויז'ואל חזק שם אז לא! בשולי מדפי הדיסקים בחנויות... בקושי אנשים כאלה ברחובות וזה כמובן אם לא מסתובבים באזור הרג'וקו-יויוגי. חוץ מזה מקום מדהים, נקי, יפה ביותר, פעם ראשונה שיוצא לי לראות טבע והרבה שם. מעבר ליערות הבטון של הערים (אוסקה לא עושה לי את זה, אני אוהב את טוקיו), יש למדינה הזו ים של ירוק! וים של ים ;) אבל אתם כבר יודעים את כל הדברים הטובים על יפן... לא ממש יקר, ובטח שפחות מפה... למי שנוסע לטייל, כרטיס JAPAN PASS חובה! פשוט לנסוע ולחרוש את הארץ. וזאת לא הפעם האחרונה שלי שם! רק למצוא עבודה מהר כדי שאוכל לחסוך ולתכנן את הפעם הבאה.

oracle

New member
ברוך השב ויזואל!! ../images/Emo24.gif

מתה מקנאה, בדיוק כמו שהרגשתי לפני חודשיים כשמאיה חזרה ;; שמחה שנהנית, אבל איפה התמונות? O.O וגם, מה קנית? מה ראית? איפה היית? מה עשית? XDD

kagekun

New member
טוב, קצת בשבילכם

הטירה הכי עתיקה שעודנה עומדת, בהימג'י

kagekun

New member
ועוד משהו מפורסם

השער של המקדש באי בהירושימה, באמצע המים! בזמן השפל אפשר להגיע עד אליו ובזמן הגאות המים מגיעים עד למקדש עצמו.

kagekun

New member
ועוד טירה

הטירה באיגה-אואנו איזור מרכזי של הנינג'ה, בסמוך נמצא מוזיאון נינג'ה, בית של נינג'ה וגם מתקיימים מופעים.

kagekun

New member
ולסיום, פיינל פנטזי

שיקוי במהדורה מוגבלת, פחית ששרדה בערך והגיעה לארץ, אחת מתוך סדרה. פשוט יפה וגם מה שבפנים היה לא רע ;) מייגע להעלות תמונות, במיוחד שהמחשב שלי זוחל, אז תסלחו לי. מלבד זאת הייתי בטוקיו (בערך 4 שעות סך הכל), צ'יבה, אוסקה, קיוטו, נארה, בהירושימה, כולל פארק השלום, באיסה (ISE). לא מספיק! בהחלט צריך יותר זמן, כ"כ הרבה מה לראות!

kagekun

New member
F*** the USA

הייתי חייב... נדמה לי שהם שומרים רקמות פגועות במוזיאון. אני אומר נדמה לי כי זה נראה הזוי. ובכלל כל המוזיאון הזה נועד כדי לזעזע. הבניין בתמונה זה מה ששרד מהפיצוץ, אין לי כוח להרחיב, מי שרוצה יותר מידע על פארק השלום בהירושימה שיבדוק בגוגל.

Nurmidor

New member
איזה חמוד!

מפליא שהוא עדיין עומד. העמודים לא נרקבים מהמים? או שמשפצים אותו מדי פעם?

kagekun

New member
אלא נרקבים ומוחלפים

השערים על ההר במקדש של השועל בקיוטו

למעלה