vand off wall - מישהו מכיר?

vand off wall - מישהו מכיר?

אני בברצלונה, וראיתי תיק גב חמוד של vanz off wall. אני לא כזה מבין באופנה ולא שמעתי על החברה , אני מעדיף לקנות בישראל , ככה לפחות יש לי סוג אחריות. (לפני חודשיים אמא שלי קנתה לי תיק גב בתאילנד שנקרע בצדדים כעבור חודש וחצי ) . רציתי לדעת האם ואיפה מוכרים תיקים של vanz off wall בישראל ? האם מחיר של 42 יורו (בערך 240 שח) זה סביר או מוגזם? האם אפשר לסמוך על חברה זו שהתיק לא יקרע? בלי שום קשר, אשמח לרעיונות לאיזורי חנויות בברצלונה עם מחירים סבירים תודה

בקניון איילון ישנה החנות של VANS. אם תבקש

יפה תקבל בחינם מדבקה עם אותו כיתוב להדבקה על הקיר מאותה החנות. יש שם את כל המוצרים וסביר שגם מבחר תיקים

איך נחשבת האיכות שלהם ?

איך נחשבת האיכות של VANZ? איזה תיק מבין ה-3 בתמונה , מתאים לבחור בן 32 (שמתיימר להיות אופנתי) ? תודה

אם היית כותב בן 16 עד 25 היה יותר סביר

לגיל 32 ומתימר להיות אופנתי הייתי כבר הולך לפולגת וכדומה. הפריטים ב VANS מתאימים יותר לבני נוער וצעירים.. נניח עד גיל 25-30. מעל ל30 ההיתי ממליץ לך ללכת על משהו יותר בוגר. לדעתי 3 התיקים מתאימים רק לבית הספר...

אני מדבר לדוגמא על סיגנון שכזה>

אני רכשתי בדיוק אותו התיק מהם. פחות מקושקש ויותר קלאסי לגברים.

אני צריך תיק גב...

אמנם זה שימושי גם ליום יום, מצד שני אני סוחב בזה קניות מהסופר... אני יכול לקנות 2 סוגי תיקים , אבל יש לי גם ככה יותר מידי אקססוריז בבית

חשבתי, אם אופנתי קנה תיק גב של חברות הספורט

כמו נייק או אדידאס . יש להם מבחר תיקים גב שנראים על מבוגרים משהו סביר, לא מקושקש מדיי, ספורטיבי ואופנתי.

למעלה