Volcanoes on my face

i D a N 16

New member
Volcanoes on my face

שלום לכם, אני חייל בן 20, הסובל לאחרונה תכופות מאקנה. בעבר היו לי פה ושם, לא רציני. כמו כולם. אך לאחרונה, איזור המצח (בעיקר) ואף האיזורים שבין המצח ללחיים (בצדי הראש) שומניים ופעילים מאוד. הפצעים צצים כמו פטריות אחרי הגשם. הם מתאפיינים באדמומיות רבה (במרכזם ומסביבם), בנפיחות שלא הייתה מביישת כדור בייסבול ובכאב לא מבוטל. מה גם, שמשאירים אחריהם צלקות בצבעי סגול-אדום שלא ממהרות להיעלם. בקיצור, סיפור לא אסתטי בעליל. בעבר השתמשתי במשחות שונות נגד אקנה (ללא התייעצות עם רופא), חלקן עזרו יותר, חלקן פחות. לאחרונה אף ניסיתי סבונים שונים (ויקרים) של גרגירים/פילינג.שום דבר לא באמת עזר. ניסיתי למצוא מאפיינים משתנים/מתחדשים בחיי העשויים לגרום לבעיה, אך לא הצלחתי לשים את האצבע על משהו ספציפי. מבקש עזרה/ייעוץ/הכוונה. תודה רבה מראש

יעוץ קוסמטי מקצועי אלטרנטיבה לתרופות

מומלץ לפנות ליעוץ קוסמטי מקצועי . טיפול על ידי חומרים איכותיים יכולים לסיע בפתרון בעיות של אקנה מניעת והעלמות כתמים ושיקום עור שנפגע על ידי פצעים. טיפול קוסמטי מקצועי עדיף מבחינות רבות על משכות ותרופות.

meyl1

New member
האם אתה

משתמש באיזשהוא חומר שומני על השיער? לפי תיאור המיקום של הפצעים על פניך נראה כי אלו אזורים אשר במגע עם השיער... ממליצה לך לפנות לטיפול קוסמטי אצל אדם שאתה סומך עליו ולהיות בטיפול רציף, במקביל אפשר לגשת לרופא עור.

i D a N 16

New member
לא, האמת שלא.

שמפו זה הדבר היחידי שאני שם על השיער, שאורכו גם ככה פחות מסנטימטר. שאני אבין, כי אני לא ממש מבין בזה, טיפול קוסמטי - הכוונה לקוסמטיקאית? לטיפול פנים? כי זה נראה יותר כמו משהו רפואי, לא כמו משהו שקוסמטיקאית מבינה בו (ואין קורטוב זלזול בפי). תודה.

meyl1

New member
לטיפול רפואי באקנה

רצוי לפנות רק אם טיפול קוסמטי אינו מספק מבחינתך. מנסיוני אחוז ניכר מן האנשים הפונים לטיפול קוסמטי משפרים מאד את מצב הפנים עד כי אין צורך שיפנו כלל לרופא. הטיפול הקוסמטי אינו פולשני אלא חיצוני בלבד ,אין לו השפעות כלל מערכתית דוגמת אנטיביוטיקה המחלישה את הגוף ואת המערכת החיסונית או הרואקוטן אשר עלול לפגוע בתיפקודי כבד ולו השלכות נוספות לא רצויות. טיפול קוסמטי בידיים אמונות,ע"י אדם עם נסיון(עדיף מאד קוסמטיקאית עם המלצות) הוא הטיפול הנכון בו יש להתחיל כדי לפתור את בעיית האקנה. ניתן לפנות לרופא בו זמנית לקבלת חוות דעת.

למעלה