Wait for it... ינואר 2021 – סיכום חודשי 😍🌴🐸🐞💉🌷

טוני החתול

Well-known member
מנהל
*שנה חדשה, ספירה חדשה
בחודש דצמבר נפתחו 32 שרשורים חדשים
שבהם בסך הכל נכתבו 989 הודעות
*נכתבו גם הודעות ב8 שרשורים ישנים יותר שבהם במצטבר 625 הודעות (אבל חלק גדול מההודעות האלו לא נכתבו בדצמבר)

עוד מתוכנן לחודש ינואר:
סדרות חוזרות (Zoey's Extraordinary Playlist, באטוומן, 9-1-1, Staged, RuPaul's Drag Race, Disenchantment)

סדרות חדשות (WandaVision, Walker, Call me Cat, The Watch, Resident Alien)
קולנוע? אולי עם קצת מזל עוד איזה 4 חודשים
אבל בנתיים יהיו סרטים בנטפליקס (כמו The White Tiger, Outside the Wire, Pieces of a Woman, The Dig)
נמשיך עם החורף הזה (שמסתבר שרשמית התחיל רק לפני איזה עשר ימים)
אבל אולי לא יהיו לנו יותר ימים גשומים
יתחלף נשיא בארה"ב
נחגוג את טו בשבט
ובאופן כללי שנה חדשה ומוצלחת
נמשיך עם ה"סגר" הזה ואולי גם נצא ממנו

ובתקווה מישהו יקבל את תואר "חבר הפורום הראשון שחוסן לקורונה

ונציין את ימי ההולדת|נרות| של: האילנות, קולין מורגן (מרלין), דקס שפרד, דפנה קין (חומריו האפלים), ג'נוארי ג'ונס (מד מן), קייט מקינון (SNL), רוברט שיהן (אקדמיית המטרייה), אלביס, אימלדה סטאונטון (הכתר עונה 5), מרי ג'יי בלייג' (אקדמיית המטרייה), רות ווילסון (חומריו האפלים), ג'וליה לואיס דרייפוס (ויפ), פטריק דמפסי (האנטומיה של גריי), אדגו'אה אנדו (ברידג'רטון), ג'ייסון בייטמן (אוזרק), גראנט גסטין (הפלאש), רג'ינה קינג (פשע אמריקאי), לין מנואל מירנדה (המילטון), ג'ים קרי, בטי ווייט, קייטי סגל (נשואים פלוס), ג'ינה דייויס (Glow), ג'ון הרט (דוקטור הו), דויד דיגס (המילטון), קארי קון (הנותרים), אד הלמס (המשרד), פאטון אוסוולט (הגולדברגים), אריאל ווינטר (משפחה מודרנית), אלייז'ה ווד (דירק ג'נטלי), טום הופר (אקדמיית המטרייה), שרה גילברט (משפחת קונור), אוליביה קולמן (הכתר), אן דאוד (סיפורה של שפחה), ג'ונתן בנקס (שובר שורות)

שאלון יעלה מאוחר יותר (הפעם אני יעלה את השאלון. ממש בקרוב)

אבל לבנתיים: קולנוע או מסעדה?

Aranel Nenharma

Well-known member
אני לא יודעת למה, אבל קראתי את זה בראש במין קול צרוד שלך :-D. ואני אפילו לא יודעת איך הקול שלך נשמע! :-D :-D
אני לכל אחד פה משייכת קול אחר כשאני קוראת את ההודעה, זה לא רק אני נכון?
שאלה קלה, מסעדה
מעדיפה לראות סרטים עם אפשרות להפסקת שירותים מתי שאני רוצה

LeR@nch

Well-known member
האמת? מסעדה. אני מתגעגע פשוט לשבת במסעדה טובה וליהנות מאוכל טוב.
קולנוע זה רק בשביל סרטים ממש ממש טובים או כאלה שאני מצפה להם (מארוול מן הסתם).

Lhuna3

Well-known member
כל הכבוד שמצאת דרך לספור!

מסעדה זה מהדברים שהכי חסרים לי בהגבלות.
מאז תחילת הקורונה ישבתי רק פעמיים במסעדה. זה היה בתקופה הקצרה והאופטימית של "צאו תבלו" אחרי שלכאורה "ניצחנו את המגפה" :-D ויצאנו מהסגר הראשון, והיה מותר לפתוח מסעדות (עם הגבלות מסוימות) לאיזה זמן.
על קולנוע לעומת זאת כבר ויתרתי הרבה שנים לפני הקורונה וזה לא חסר לי בכלל. יש לי עניין מאוד קטן בסרטים, ובמעטים שיש לי אני סבבה לצפות בבית.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בתי הקולנוע הרבה יותר חסרים לי.
לא ממש מפריע לי לאכול בבית. או במצבים מסויימים לקחת את האוכל מהמסעדה ואז לאכול אותו על ספסל בחוץ.

וזה אפילו בלי להתייחס שכשהמסעדות סגורות זה לא שיש איזוהי מנה מיוחדת שיציאה שלה נדחית - מין מנה מיוחדת שהיא החלק ה23 של סדרה מכובדת של מנות מעולות והשניה מתוך כולם שהמרכיב הראשי בה הוא נשי.

didalf

Well-known member
בחודש דצמבר נפתחו 32 שרשורים חדשים
שבהם בסך הכל נכתבו 989 הודעות
*נכתבו גם הודעות ב8 שרשורים ישנים יותר שבהם במצטבר 625 הודעות (אבל חלק גדול מההודעות האלו לא נכתבו בדצמבר)
אני קצת מפחדת לדעת איך ספרת את זה, בבקשה תגיד לי שתפוז נתן לך איזה כלי ולא הלכת וספרת את כל הפורום. (כי הוכח בעבר שאתה מספיק מטורף לדברים כאלה)
ונציין את ימי ההולדת|נרות| של: האילנות, קולין מורגן (מרלין), דקס שפרד, דפנה קין (חומריו האפלים), ג'נוארי ג'ונס (מד מן), קייט מקינון (SNL), רוברט שיהן (אקדמיית המטרייה), אלביס, אימלדה סטאונטון (הכתר עונה 5), מרי ג'יי בלייג' (אקדמיית המטרייה), רות ווילסון (חומריו האפלים), ג'וליה לואיס דרייפוס (ויפ), פטריק דמפסי (האנטומיה של גריי), אדגו'אה אנדו (ברידג'רטון), ג'ייסון בייטמן (אוזרק), גראנט גסטין (הפלאש), רג'ינה קינג (פשע אמריקאי), לין מנואל מירנדה (המילטון), ג'ים קרי, בטי ווייט, קייטי סגל (נשואים פלוס), ג'ינה דייויס (Glow), ג'ון הרט (דוקטור הו), דויד דיגס (המילטון), קארי קון (הנותרים), אד הלמס (המשרד), פאטון אוסוולט (הגולדברגים), אריאל ווינטר (משפחה מודרנית), אלייז'ה ווד (דירק ג'נטלי), טום הופר (אקדמיית המטרייה), שרה גילברט (משפחת קונור), אוליביה קולמן (הכתר), אן דאוד (סיפורה של שפחה), ג'ונתן בנקס (שובר שורות)
אז חזרת לימי הולדת לשחקנים? יופי|כן|

נראה לי מסעדה אבל אני גם ממש מתגעגעת לקולנוע. אבל למסעדות הייתי הולכת יותר ודייי כמה אפשר טייקאווי רוצה לשבת במסעדה!!!

מאז תחילת הקורונה ישבתי רק פעמיים במסעדה. זה היה בתקופה הקצרה והאופטימית של "צאו תבלו" אחרי שלכאורה "ניצחנו את המגפה" :-D ויצאנו מהסגר הראשון, והיה מותר לפתוח מסעדות (עם הגבלות מסוימות) לאיזה זמן.
איכשהו בלי להתכוון ישבתי במסעדות פעמיים ביומיים הראשונים לפתיחת המסעדות:-D איכשהו ממש ביום הראשון שפתחו כבר הייתי במסעדה. ואח"כ עוד מספיק פעמים עד שסגרו אותן שוב:-(

וזה אפילו בלי להתייחס שכשהמסעדות סגורות זה לא שיש איזוהי מנה מיוחדת שיציאה שלה נדחית - מין מנה מיוחדת שהיא החלק ה23 של סדרה מכובדת של מנות מעולות והשניה מתוך כולם שהמרכיב הראשי בה הוא נשי.
😭😭😭

מילי08

Well-known member
*שנה חדשה, ספירה חדשה
אני לא יודעת למה, אבל קראתי את זה בראש במין קול צרוד שלך :-D. ואני אפילו לא יודעת איך הקול שלך נשמע! :-D :-D
אני לא בליינית בשום דרך, אז לא ולא
אני קצת מפחדת לדעת איך ספרת את זה, בבקשה תגיד לי שתפוז נתן לך איזה כלי ולא הלכת וספרת את כל הפורום. (כי הוכח בעבר שאתה מספיק מטורף לדברים כאלה)
גם אני תהיתי

מזל שאין עדיין שאלון.. עד שהגבתי לכל ההודעות האחרונות...

טוני החתול

Well-known member
מנהל
*תקלה קלה הבטחתי לעדי|חזיר| שתוכל לעשות את השאלון, אבל שכחתי לכתוב את זה כשכתבתי את ההודעה (אני משתמש בבסיס של חודש הקודם)
ועכשיו זה לא נותן לי לערוך
אז @didalf זה שלך

didalf

Well-known member
*תקלה קלה הבטחתי לעדי|חזיר| שתוכל לעשות את השאלון, אבל שכחתי לכתוב את זה כשכתבתי את ההודעה (אני משתמש בבסיס של חודש הקודם)
ועכשיו זה לא נותן לי לערוך
אז @didalf זה שלך
אה ואני חשבתי שהחלטת בכל זאת לעשות אתה אז לא עשיתי, באמת כמעט נעלבתי מזה שאמרת לעשות לי ואז גנבת חזרה:-D טוב אני אחשוב על זה עכשיו.
+וואי ניק שכחתי להתרשם מזה שפתחת סיכום בראשון לחודש:-0 כל הכבוד

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
זמן שאלון!!

בקשה לי אליכם: בבקשההההה תעתיקו את התשובות לחלון תגובה למטה ואל תעשו הוסף תגובה, שלא יתקע באמצע השרשור. תודה|4U|
וגם נא לא לשכוח לפני ששולחים תגובה לשמור טיוטא ולרענן. השרשור הזה נוטה להיות מאד גדול ובלתי אפשרי למצוא הודעות כשהן לא בדף האחרון. תודה שוב|4U|

שם:
גיל ב 2149:
מרחק מהים:

סדרת החודש:
סרט החודש:
ספר החודש:
שיר החודש:
דמות החודש:
שחקנ/ית החודש:
ציטוט החודש:
למה מצפים בחודש ינואר?

מה בעיניכם קצב הצפייה האידיאלי בסדרה?
האם לבצע צפיה רציפה (מרתון) בסדרת טלוויזיה מעוררת סיפוק עצמי?
האם לבצע קריאה רציפה (מרתון) בספר מעוררת סיפוק עצמי?
איזה מהפעולות הנ"ל מעייף יותר פיזית? האם קריאה רציפה מעוררת יותר סיפוק מצפיה?
האם הקורונה גרמה לכם להעדיף להשאר בבית (עם התה והלימון ואותם ההרגלים) או שאתם מעדיפי לצאת החוצה? ואיך זה היה לפני הקורונה?
משהו שמפריע לאנשים בסדרות ולכם דווקא לא?
איזה דבר מטומטם האמנתם/חשבתם כילדים?
משחק קלפים אהוב?
פיצה עבה או דקה?
במבה או ביסלי?
מה עדיף - עיניים שמשנות צבע לפי מצב הרוח או שיער שמשנה צבע לפי מזג אוויר?
צמד אחים אהוב בטלוויזיה?
משהו טוב שקרה ב2020?

תמונה ו/או סרטון שתרצו לחלוק עם הקבוצה:

dilia snake

Well-known member
שם: עדי |נחש|
גיל ב 2149: 158 עשיתי חשבון במחשבון של הטלפון :-P:
מרחק מהים: רחוק?

סדרת החודש: שבריריות
סרט החודש: לא ראיתי
ספר החודש: קראתי המון החודש: קודם כול טכנית סיימתי רק בתחילת החודש את Rhythm of War ואז עברתי ל- The Burning Room (הארי בוש מספר מספר 17) ו-The law of innocence של מייקל קונלי ואז חזרתי לקרוא בעברית : צעדים קטנים של אהבה, האחיות, הכפר האבוד ונשכחים.
ואחרי כול זה ספר בחודש שלי הוא The law of innocence למרות שהיו כמה שדברים שפחות אהבתי.
עריכה: שכחתי שקראתי החודש גם את המושבה האחרונה (הספר השלישי בטרילוגיית מלחמת האדם הזקן, הוא היה עם שאר הטרילוגיה במקום אחר) אז הוא ספר החודש יחד עם The law of innocence.
שיר החודש
: אין לי
דמות החודש: סארו
שחקנ/ית החודש: דאג ג'ונס
ציטוט החודש: אין לי.
למה מצפים בחודש ינואר? עדיין שהחבילות מהדואר יואילו בטובן להגיע. ויש לי החודש רופאת עיניים אז אני מקווה שעד סוף החודש כבר יפתחו קניונים מחדש, לא הייתי בקניון מאז בפעם האחרונה שהייתי אצל הרופאת עיניים(כמעט שנה)|שפם|.

מה בעיניכם קצב הצפייה האידיאלי בסדרה? פעם בשבוע.
האם לבצע צפיה רציפה (מרתון) בסדרת טלוויזיה מעוררת סיפוק עצמי? כן.
האם לבצע קריאה רציפה (מרתון) בספר מעוררת סיפוק עצמי? כן, במיוחד שאני מסיימת ספר באנגלית.
איזה מהפעולות הנ"ל מעייף יותר פיזית? האם קריאה רציפה מעוררת יותר סיפוק מצפיה? העין שלי דפוקה לגמרי, והמסכים רעים לעיניים שלי במיוחד. וכן, ספרים תמיד יהיו אהבה הראשונה שלי.
האם הקורונה גרמה לכם להעדיף להשאר בבית (עם התה והלימון ואותם ההרגלים) או שאתם מעדיפי לצאת החוצה? ואיך זה היה לפני הקורונה? לא ממש, תמיד אהבתי להיות בבית ואני שונאת להיות יותר מידי בחברת אנשים אז קורונה זה תירוץ טוב לשמור אקסטרה מרחק מאנשים.
משהו שמפריע לאנשים בסדרות ולכם דווקא לא? לא יודעת.
איזה דבר מטומטם האמנתם/חשבתם כילדים? שיש אלוהים.
משחק קלפים אהוב? רמי נחשב?
פיצה עבה או דקה? עבה, שונאת שהבצק דק מידי.
במבה או ביסלי? במבה.
מה עדיף - עיניים שמשנות צבע לפי מצב הרוח או שיער שמשנה צבע לפי מזג אוויר? עיניים שמשנות צבע.
צמד אחים אהוב בטלוויזיה? לוציפר ואמנדיל
משהו טוב שקרה ב2020? לא עולה לי כרגע.

נערך לאחרונה ב:

dory30

Well-known member
קולנוע או מסעדה?
יצאתי יותר לקולנוע בשנים האחרונות מאשר אכלתי בחוץ (כי התחלתי לבשל יותר מבעבר, עד גיל 33 ממש לא עשיתי כלום במטבח...) אבל האמת שממש לא הייתי מתנגד לבקר במסעדה בקרוב. כלומר בעוד חצי שנה פלוס מינוס- ואני אדם אופטימי.

dory30

Well-known member
ועכשיו אני עונה, תחזיקו חזק:
שם: דורי 30.
גיל ב 2149: זה עוד 129 שנים, נראה לכם שאשרוד כ"כ הרבה זמן בחיים?
מרחק מהים: רבע שעה הליכה או 3 דקות טיסה.

סדרת החודש: על טהרת הישראליות- הנחלה, חזרות ובלקספייס.
סרט החודש: היפוכונדר מבריק, סרט צרפתי מ-2014 שגיליתי תוך דפדוף ב-VOD
ספר החודש:לא כ"כ קורא
שיר החודש:
.
רבים משווים את דה וויקנד לפרינס או מייקל ג'קסון, אבל לי הוא מזכיר יותר את ג'סטין טימברלייק במנעד הקולי.
דמות החודש:רמי דוידי מבלקספייס
שחקנ/ית החודש: גורי אלפי מבלקספייס ונלי תגר מהנחלה
ציטוט החודש:לכו להתחסן. כל מגיש חדשות סוג ד' הפך לאפידימיולוג מומחה.
למה מצפים בחודש ינואר? חזרה לשפיות, הן מבחינת הקורונה והן בכלל.

מה בעיניכם קצב הצפייה האידיאלי בסדרה? פרק אחר פרק, לא התחברתי לרעיון הבינג'.
האם לבצע צפיה רציפה (מרתון) בסדרת טלוויזיה מעוררת סיפוק עצמי? לא אצלי
האם לבצע קריאה רציפה (מרתון) בספר מעוררת סיפוק עצמי? כנ"ל
איזה מהפעולות הנ"ל מעייף יותר פיזית? האם קריאה רציפה מעוררת יותר סיפוק מצפיה? מזמן לא קראתי?
האם הקורונה גרמה לכם להעדיף להשאר בבית (עם התה והלימון ואותם ההרגלים) או שאתם מעדיפי לצאת החוצה? ואיך זה היה לפני הקורונה? אני פחות מהסוג שיוצא, אבל אין לי בעיה בכפוף לאנשים שאיתם אני נמצא.
משהו שמפריע לאנשים בסדרות ולכם דווקא לא? אם מדובר בסדרת פעולה או מתח, פחות משנה לי האמינות של המכות. גם אקשן בכאילו זה בסדר.
איזה דבר מטומטם האמנתם/חשבתם כילדים?שהכדורגלן אלון מזרחי ואלון בן-דוד (הכתב לענייני צבא, אז בערוץ 1 של פעם) הם אחים כי יש להם את אותו שם פרטי.
משחק קלפים אהוב? טאקי, כל השאר לא.
פיצה עבה או דקה? דקה
במבה או ביסלי?ביסלי, במבה אף פעם לא סבלתי.
מה עדיף - עיניים שמשנות צבע לפי מצב הרוח או שיער שמשנה צבע לפי מזג אוויר?
צמד אחים אהוב בטלוויזיה? מדו ואנתוני ג'וניור בסופרנוס.
משהו טוב שקרה ב2020?בגלל המסכות, פחות מצליחים להריח ואם זה משהו דוחה כמו עישון, המסכות מנטרלות את אי הנעימות הזאת.

תמונה ו/או סרטון שתרצו לחלוק עם הקבוצה: חלקתי, ראו שיר החודש.

Lhuna3

Well-known member
שם: לונה3
גיל ב 2149: |אליהו| * |אליהו|
מרחק מהים: די רחוק

סדרת החודש: התלבטות קשה, כי הטובה ביותר אוביקטיבית שראיתי החודש זו חזרות, אבל הסדרה שהכי נהנייתי מהצפיה בה היתה ברידג'רטון. נהנייתי מאוד גם מהדיילת ומהמנדלוריאן.
סרט החודש: אין
ספר החודש: ניסיתי שניים ושניהם שעממו.
שיר החודש: Lean on Me - Bill Withers
דמות החודש: שוב זה ממש קשה, בחזרות יש דמויות נפלאות אבל אני חייבת לבחור בסיימון מברידג'רטון כי הוא כזה |מזיע|
שחקנ/ית החודש: קיילי קווקו, נועה קולר, אגם רודברג, איתי תורג'מן, ארז דריגס ו... Regé-Jean Page שאין לי מושג איך אומרים את זה אבל זה סיימון
ציטוט החודש: -
למה מצפים בחודש ינואר? לא יודעת

מה בעיניכם קצב הצפייה האידיאלי בסדרה? שאלה קשה.
האם לבצע צפיה רציפה (מרתון) בסדרת טלוויזיה מעוררת סיפוק עצמי? לא יודעת אם סיפוק עצמי, אבל זה כיף.
האם לבצע קריאה רציפה (מרתון) בספר מעוררת סיפוק עצמי? ציינתי כבר בפורום שאם אין לי חשק לקרוא את הספר ברצף אז מבחינתי זה לא ספר טוב כנראה.
איזה מהפעולות הנ"ל מעייף יותר פיזית? האם קריאה רציפה מעוררת יותר סיפוק מצפיה? לקרוא זה כמובן דורש יותר אנרגיה, זה משהו הרבה יותר אקטיבי בעיני מצפיה בסדרה. דורש ריכוז גבוה יותר, הפעלה של הדימיון הויזואלי ולרוב גם יותר מחשבה. וכן, ספר ממש טוב הוא בעיני מספק יותר מסדרה.
האם הקורונה גרמה לכם להעדיף להשאר בבית (עם התה והלימון ואותם ההרגלים) או שאתם מעדיפי לצאת החוצה? ואיך זה היה לפני הקורונה? תמיד הייתי בנאדם של בית וזה לא השתנה. אבל כן פה ושם קצת מתחשק לי יותר לצאת, פשוט כי זה כל כך הרבה בית כבר. אבל רק קצת.
משהו שמפריע לאנשים בסדרות ולכם דווקא לא? הרבה פעמים אנשים מתעצבנים מדמויות שאני לא מתעצבנת מהן.
איזה דבר מטומטם האמנתם/חשבתם כילדים? שברזיל זה בישראל (אל תשאלו למה). היה לי גם רעיון קונספירטיבי שמבוגרים יודעים לקרוא את המחשבות של ילדים והם לא מספרים לנו את זה, ורק כשמגיעים לגיל מסוים אז מגלים לך את הסוד.
משחק קלפים אהוב? פוקר (טקסס הולדם), אבל כל כך הרבה זמן לא שיחקתי שכבר בקושי זוכרת מה מנצח מה.
פיצה עבה או דקה? עבה. מי מוותר על החלק של הפחמימה? לא הבנתי אף פעם את הקטע.
במבה או ביסלי? ביחד! אבל אם הייתי חייבת רק אחד לשארית חיי אז ביסלי.
מה עדיף - עיניים שמשנות צבע לפי מצב הרוח או שיער שמשנה צבע לפי מזג אוויר? 😯 אם זה לצבעים יפים, אז אני אבחר בשיער.
צמד אחים אהוב בטלוויזיה? האמת שזה לא פשוט כי יש כמה אהובים, ביניהם בלאמי ואוקטביה, ג'ימי וצ'אק מק'גיל, רוס ומוניקה, כל האחים והאחות ביורשים הם אדירים... וכמובן בשיימלס. אבל נבחר באהבה החדשה ביותר שלנו: דיוויד ואלקסיס רוז |מאוהב|
משהו טוב שקרה ב2020? עבדתי מהבית רוב הזמן.

זה כל כך חמוד.

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
גיל ב 2149: זה עוד 129 שנים, נראה לכם שאשרוד כ"כ הרבה זמן בחיים?
אולי החיסונים גם מכפילים את תוחלת החיים (וזה תופעת לוואי שנגלה רק בעוד שנים).

איזה דבר מטומטם האמנתם/חשבתם כילדים?שהכדורגלן אלון מזרחי ואלון בן-דוד (הכתב לענייני צבא, אז בערוץ 1 של פעם) הם אחים כי יש להם את אותו שם פרטי.
הגיוני :-D
מרחק מהים: רבע שעה הליכה או 3 דקות טיסה.
נראה לי שרבע שעה הליכה זה הרבה פחות מ-3 דקות טיסה לא? אלא אם מחשיבים גם את הזמן שלוקח לעלות ולרדת מהמטוס/הליקופטר וכולי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שם: ניק(ולאס הרביעי)
גיל ב 2149: כאילו טכנית 166 (אני לא השתמשתי במחשבון, אתם השתמשתם במחשבון), אבל בפועל אני אהיה בן 45 כי בין 2024 ל2145 הייתי בהקפאה כריוגנית על ספינת חלל שלקחה אותי לכוכב אחר ומנעה ממני להזדקן.
*אני מקווה שזה נכון כי אפילו עם מחשבון הסתבכתי מידי עם החישוב הזה.
מרחק מהים: בערך חצי שעה הליכה (יש תקופות שאני הולך את זה לא מעט, בשנים האחרונות מאוד נדיר)

סדרת החודש: The Expanse, חומריו האפלים, שיימלס, The Hollow, אחד על אחד
סרט החודש: היחיד שאני זוכר הוא זה שראיתי אותו אתמול בלילה (אם כי זה טכנית כבר היה ינואר 2021) - וזה Promising Young Woman. סרט ממש מעניין ועוצמתי. יש לי תחושה שראיתי עוד איזה סרט החודש אבל אני לא זוכר.
ספר החודש: The Scottish Boy בפעם האחרונה כי החודש באמת סיימתי אותו.
שיר החודש: Juice Newton - Angel Of The Morning
דמות החודש: איימוס בורטון (The Expanse)
שחקנ/ית החודש: תומר קאפון (אחד על אחד)
ציטוט החודש: תמיד במהלך החודש כמה פעמים עולה לי רעיון לציטוט, אבל אני טיפש ואני לא רושם את זה.
הנה משהו שכן זכרתי:
Give me chastity and continence, but not just yet
תן לי טוהר גוף והתנזרות, אבל לא עכשיו (אגוסטינוס הקדוש)
(וגם האחות ג'קי)
למה מצפים בחודש ינואר? WandaVision (ואולי גם חיסון)

מה בעיניכם קצב הצפייה האידיאלי בסדרה? תלוי מאוד בסדרה. יש סדרות שמאוד מתאים לגמוע אותם בעשר פרק ליום. ויש כאלו שבהחלט ראוי לרווח אפילו פרק לשבוע כדי שהכל ישקע נכון. והרבה באמצע.
האם לבצע צפיה רציפה (מרתון) בסדרת טלוויזיה מעוררת סיפוק עצמי? קודם אני חייב להתלונן על השימוש כאן במושג "סיפוק עצמי"... :-D
יש משהו כיף בלשקוע עמוק וחזק לתוך סדרה. תכלס זה לפעמים קצת מקביל לאכילה של קופסה שלמה של גלידה בן וג'רי - התחושה של הסיפוק יכולה להגיע עם תחושה של קצת גועל עצמי. ואפילו בחילה לפעמים.
האם לבצע קריאה רציפה (מרתון) בספר מעוררת סיפוק עצמי? קצת אותו דבר. אם כי לרוב עם ספרים אני נוטה באופן טבעי שזה ימשך לי הרבה זמן. אז קורה לפעמים שאני קורא ברצף מהיר מאוד ואז יש לי תחושה שהיה טוב יותר אם הייתי מאט. אבל זה מאוד נדיר עם ספרים בעוד עם סדרות זה מאוד נפוץ.
איזה מהפעולות הנ"ל מעייף יותר פיזית? האם קריאה רציפה מעוררת יותר סיפוק מצפיה? באופן כללי שוב זה תלוי מקרה. אבל קריאה רציפה מתקשרת לי יותר עם עייפות כי זה דורש יותר מאמץ ככה שיוצא שאני ממש נרדם לפעמים תוך כדי קריאה (נורא מעצבן כי אז האצבע שלי מתקתקת בטעות על מסך הקינדל וזה קופץ לי עמודים). מה גם שאני נוטה לקרוא יותר בערבים (וכשאני לא יכול לעזוב ספר אז זה נמשך לתוך הלילה).
ולגבי השאלה השניה - לא.
האם הקורונה גרמה לכם להעדיף להשאר בבית (עם התה והלימון ואותם ההרגלים) או שאתם מעדיפי לצאת החוצה? ואיך זה היה לפני הקורונה? אני תמיד מעדיף להשאר בבית (אם כי אני לא שותה תה ואני לא אוהב לימון).
דווקא הקורונה גרמה לי יותר להעריך את החוץ. פתאום גיליתי שזה משהו שיכול להיות לי חסר.
משהו שמפריע לאנשים בסדרות ולכם דווקא לא? אממממ... יש אנשים שמפריע להם קפיצות זמן או פלאשבקים ואני ממש בסדר איתם. אני בטוח שיש עוד דברים.
איזה דבר מטומטם האמנתם/חשבתם כילדים? ממש לאחרונה דיברתי עם מישהי על כך שחשבתי שגבול המדינה המזרחי הוא קו ישר ויפה מהכנרת לאילת. אבל זה מה שלימדו את כולם.
בטוח יש דברים ממש מטומטמים שאני לא זוכר כרגע (ואולי הדחקתי עמוק)
משחק קלפים אהוב? אני מאוד אוהב לשחק freecell במחשב (או בנייד). היו תקופות ששיחקתי יניב עם חברים די הרבה.
פיצה עבה או דקה? איכס פיצה
במבה או ביסלי? במבה כמובן (אני לא אוהב ביסלי)
מה עדיף - עיניים שמשנות צבע לפי מצב הרוח או שיער שמשנה צבע לפי מזג אוויר? הקטע עם העיניים ומצב הרוח נראה לי מגניב יותר, למרות שפחות ישימו לב לזה... אם כי אני לא תמיד רוצה שידעו את מצב הרוח שלי, אז עדיף שזה לא יהיה בולט. האמת שאני בחור בזה של העיניים בעיקר כי נראה לי פוטנציאל מעצבן בזה שמזג האוויר משנה את צבע השיער פתאום מזג אוויר מעונן יגרום לי להראות שונה.
צמד אחים אהוב בטלוויזיה? וואו קשה. יש כמה טובים. רגע, את מתכוונת צמד שחקנים אחים או צמד אחים בסדרה? כי אני חשבתי קודם כל על שחקנים.
טוב בשחקנים אני אבחר בהארי ולוק טרדוויי שהם תאומים זהים ולא ידועים מאוד אבל שיחקו בכמה סדרות: פני דרדפול, פיקארד, פורטיטוד. עוד אף פעם לא ראיתי אותם משחקים יחד.
בצמד אחים טלוויזיוני אני אבחר בג'וני ודאבין ג'קובי מהסדרה Killjoys שמעט כאן בטח מכירים. אבל לא הצלחתי לחשוב על עוד צמד אחים (בלי לכלול מצבים של יותר משני אחים) ומאוד אהבתי את הקשר האחי בינהם. (חוץ מזה נזכרתי בהם כי חשבתי לבחור בשון ואהרון אשמור בתור האחים השחקנים ואהרון שיחק את ג'וני)
משהו טוב שקרה ב2020?
נולדה היצורה הכי חמודה אי פעם בעולם - האחיינית החמודה שלי. כל פעם שאנחנו מתלוננים במשפחה על 2020 אז אחותי מזכירה לנו את זה.
*מי יודע אילו יצורים שטניים התינוקות של 2020 יגדלו להיות, אבל בנתיים היא חמודלה.

שיר החודש:
קטעים מצחיקים מ4 עונות של באפי
ראיון של כריס פראט עם טום הולנד אתמול בלילה - טום כבר ב2021, כריס עדיין ב2020. וטום לוחש כי הוא בבית של ההורים שלו והם ישנים.
כיצד How It Should Have Ended יוצרים תוכן חדש כשאין סרטים חדשים - מסתכלים לעבר ונותנים נקודת מבט עדכנית
ותמונה - זאת לא החתונה החד מינית הראשונה בקומיקס של מארוול, אבל אולי הראשונה שהיא חתונה יהודית בין קוסם וחייזר
1609537901495.png

נ.ב. אתם מאמינים שהצלחתי לענות על השאלון החודשי רק שעות ספורות לאחר שהוא ניתן. אני חושב שמגיע לי מחיאות כפיים לא רק מריאן גוסלינג אלא גם מריאן ריינולדס.

למעלה