Wake Up Guys !

Wake Up Guys !

If there's one game that worth waking up for , it's this game tonight On one side of the field - the mighty Brady , the amazing QB everybody love to hate . And on the other side - the big loser , the German . Yea baby . See ya at foxboro ESPN - 4:00 am

enwhysea

New member
יש פורום שלם בשביל זה ../images/Emo13.gif

והאמת שאנשים שם די בסדר. העיקר אתמול הג'ינטס נצחו והג'טס הפסדו... טוב ברור שנראה גם את המשחק היום. למרות שיש לי הרגשה שאינדי הולכים לחזור בוכים, אני מוכן להתערב על המבורגר (פורום אמריקאים לא) שהם לוקחים, רק בשביל שיהיה לי עוד סיבה לשמוח כל מהלך טוב שלהם... טוב בעצם אין אף אחד שיקח התערבות 50-50 כזאת.

ואתה באמת מרוצה ?

מהצורה שהג'יינטס ניצחו את הניינרס ? קבוצת הפוטבול של ת"א יכולה לנצח את הניינרס , זה לא חוכמה
הרי יש להם ק"ב תותח , שנופל אם אתה עושה עליו "פווו" , ואיך אפשר לשכוח את בארלו עם ממוצע ריצה של 0.0001
אבל עם טיקי ומאנינג שמתגלה כדבר האמיתי , יש סיכוי לפגוש את האח הגדול בפברואר . לגבי הג'טס - ברוך שפטרנו . מזעזע לחשוב שאנחנו עדיין יכולים לקחת את הבית הזה , למרות תצוגת האימים של באליצ'ק לפנות בוקר . פתאום הוא הפך להיות מייק מארץ עם ההחלטות שלו . Holy shit . היה די צפוי ההפסד שלנו , ממש לא 50-50 , הגנת טלאים . היה צפוי שהגרמני יעשה מה שעולה על רוחו על הסקנדרי שלנו ... שלא מגיע , לא מגיע .

enwhysea

New member
אתה משחק שחמט?

יש קטע מצחיק לפעמים בשחמט, שאתה משחק משהו שיודע את החוקים אבל ממש שחקן מתחיל, אין לו הבנה אפילו בסיסית של תקטיקה. הוא מזיז את הכלים ואין אפילו תשובה בוררה לענות לו כי הוא בלתי צפוי ולא משחק בצורה שאפשר בכלל לתכנון עליו מראש.... עכשיו תחשוב על הנינרס נגד הג'ינטס
ברור שהיה צפוי ההפסד, בגלל זה לא מצאתי משהו שרוצה להתערב בלי הפרש. טוב, יש פורום בשביל פוטבול, ואני לא כותב בו כי זה לא מספיק מעניין אותי לכתוב... וגם כאן לא

למעלה