Walk about love 2K8

Ras Or

New member
Walk about love 2K8

כן כן, ווק אבאוט לוב - חלקת הרגאיי הירוקה, הגיעה לקיצו כבר לפני כמה ימים, ואפילו שזה לא היה לגמרי קשור אלינו חובבי הרגאיי המעושנים והרגועים היה שם חלק לא קטן ובן אדם בכלל לא קטן שדאגו לכך שיהיה ייצוג הולם וראוי (בלשון המעטה כמובן) לחלקת הרגאיי הרגאיי שכבר לא מגדלת רק מרווה וגאנג'ה, אלא כשרונות צעירים שנהיים למבוגרים, וסצנה גועשת, רועשת, ובהחלט לא פרייארים!! אז כך זה קרה, שבן אדם שעל הדף קשה להאמין שהוא רק אחד, אבל לכך קוראים צבא של איש אחד, אודי דיין הגדול והידוע ברבים כבאבארוטס, הרים לנו אחלה של הפקה, והכל בתמיכה ישירה ומבורכת, חיוכים, והכי חשוב , וזה משהו שהייתי ממליץ לכל מפיק אירוע לעשות , זה לדבר בכנות ובגובה עיניים. אני עליתי עם בלגאנג'ה קרו שעולים לאט לאט לתודעה, בין השאר הופיעו מיסטיקל יוט'ז המדהימים שנתנו דאנס מעיף קרביים ומעיים וכמובן המרגמות של אבויה הגיעו בשביל לשרוף את המקום לגמרי (אבויה בהרכב מצומצם אני חייב לציין). בין השאר היו אנשים יקרים ללב שעמלו והיו איתנו לכל אורך הלילה המטורף הזה, אנשים פסיכיים ללא רחמים שפשוט לא הבנתי איך עד היום לא קשרו אותם ברצועות וזרקו אותם לבית משוגעים, סטים מטורפים מתחילת הלילה עד הסוף לא נתנו לאף אחד לשבת! וכל הלילה הרגאיי מאסיב דאג להראות מאיפה אנחנו באים ומי אנחנו. חבר'ה, נאפ ריספקט, היה לי לכבוד לעמוד (או לרקוד) לצד מיסטיקל יוט'ז המוכשרים, אבויה סאונד עם מחסניות טעונות של ספיישלים ומאסיב טינגז , בלאגנג'ה סאונד פי ריל, אודי דיין שפיץ העולמות, בן , זוזו , גבריאל על הסקסופון וכל אחד מהאנשים הטובים שהיו מעורבים, ריספקט. אור, Ras irie.

Ras Or

New member
עוד תמונות

הצלמת שלנו הפסיקה לצלם מאוד מוקדם, למי שיש עוד תמונות, יבורך .

babaroots

New member
אליפות עולם...

כבוד גדול ותודה רבה על התגובות של בלאגאנג"ה סאונד .... אור סיכם את הערב בצורה הטובה ביותר ואני רק אוסיף שזה היה אחד מהדאנסים הכי מטורפים שההיתי בהם השנה!!! אז כבוד ענק לכל הסאונדים ששרפו את הפסטיבל לבלאגאנג"ה סאונד ומיסטיקל יוט סאונד שהראו בצורה איכותית ומוכשרת איך סאונדים צעירים יודעים לתת הופעה גדולה ולאבויה סאונד שגם בהרכב של שנים (רוקר איתי ודני קיור ) שהם אלופים! וכמובן לכל המאסיב במיוחד לרגאיי מאסיב שהגיעו (זוהר זוזו אתה מלך) היחס והתגובות של אנשי הרגאיי זה מה שהכי מעניין אותי בכל אירוע בצורה אישית - ישירה וכנה שמראה גם להפקה שלא כל כך קשורה אלינו (רק ברעיון ובחזון האחדות) איך צריך להתנהל מול אומנים ואיזה סטים שורפים של כולם - וויב מטורף - ותמיכה אחד בשני שכולנו כמשפחה מביאים לכל מקום!!! RESPECT LARGE AND JAH BLESS ALL DI ISRAELI REGGAE FAMBLY BABAROOTS

למעלה