.Watching us wither

רעוּת

New member
.Watching us wither

לא ידעתי שאפשר להרגיש ככה בגלל מישהו שבקושי היכרתי. אז אני מתרצת את זה בהקשר- בלבנון, בבית עלמין צבאי. בקשר עם ההורים שלו, באשמה שאני מרגישה כל פעם שהם שואלים אותי עלי (גם הוא היה אמור להשתחרר וללמוד אבל הוא כבר לא, ואני כן, ואיזה בזבוז זה) בעיניים הכחולות שלו, ב"הוא נשאר בן 20", בכל הקלישאות האלה. לא ידעתי שאפשר להמשיך להרגיש ככה גם שנתיים ו-7 חודשים ויום, אחרי. כאילו שרק הקברים החדשים שנוספו לידו מעידים על הזמן שעבר מאז. ורק אחותו שגדלה ורק החברים שלו שכבר לא באים על מדים כי הם השתחררו, ואח שלו שכבר התגייס. וחוץ מזה שומדבר לא השתנה. הייתי רוצה לעצור את הזמן ביום שהוא מת, כדי ששומדבר לא ישתנה יותר, כדי שאני לא אמשיך לגדול והחיים שלי לא ימשיכו וזה לא יצבוט להם לראות אותי ולהשוות למה שהוא כבר לא יהיה ולנסות לדמיין איך הוא היה יכול להיות, ושאני לא ארגיש אשמה, ושהכל יקפא. (הוא היה אמור להיות בן 23 היום. אז עושים יום לזכרו ומקליטים עוד שיר ומדליקים עוד נר ומניחים עוד פרחים, אבל זה רק מזכיר שהוא היה אמור להיות בן 23 היום). ...... לא ידעתי שאפשר שתי אזכרות בפחות מ-24 שעות, נו באמת, די כבר. לא ידעתי שאפשר לכבות את הרגש ולשכוח ולא לחשוב בכלל ורק לנסות להיזכר מדי פעם אם עברו 5 או 6 או 7 שנים ואם אני עוד יכולה להיזכר בפנים שלו, ולגלות שאני לא, ואז פשוט לא לחשוב על זה יותר, כי מה הטעם. לא ידעתי שאפשר למחוק ככה מישהו שהכרתי כ"כ טוב שגדלתי איתו ביחד, שהיה בינינו קשר דם. ולא ידעתי שאפשר לא להרגיש כלום יותר, כי אחרי שהוא נהרג רק רציתי לחתוך את הורידים לחתוך אותם לאורך ולדמם ולמות ושיהיה שם גשם וניידות משטרה ושהכל יהיה מרוסק, זה כל מה שרציתי, אבל הבטחתי לו שלא, ואז מה אם הבטחתי כי הוא מת והוא לא יכול לדרוש ממני שומדבר אם הוא מת, אבל לא עשיתי את זה, והמשכתי לחיות ושכחתי אותו אבל את הרצון למות לא שכחתי, רק את המוות שלו וההלוויה והשבוע הכי קר בפברואר כשעוד היה פה חורף וגשם ועוד הייתי עצובה בגללו, את זה כן שכחתי. אז אני מתרצת את זה בזמן שעבר ובזה שלא מדברים על זה אף פעם ובזה שצריך להמשיך הלאה, רק כדי לא להודות שככה יותר נוח לי, שהייתי מעדיפה לשכוח. כי לראות שלוש תאונות בשבוע אחד מזכיר לי אותו ולראות מכונית מרוסקת בשולי הכביש וניידות משטרה, וגשם מזכיר לי את התמונות שעברו לי בראש מליון פעמים, ורק רציתי לשכוח. לעצום את העיניים ולא לראות את התמונות האלה, ולשכוח. אז מה אם בשביל זה הייתי צריכה לשכוח גם אותו. המטרה מקדשת את האמצעים, או פיקוח נפש, כמו שהוא היה אומר על כדורגל בשבת. (אבל פעם בשנה צריך להזכיר). ...... ואולי זה בכלל לא קשור לכל המוות הזה, רק לאיפה אני נמצאת בתוכו, ואיזה אגוצנטרי זה בכלל, לחשוב עלי פה, ולמי אכפת, מול כל הקברים האלה, איןליכוחלזהיותר. [אני לא רוצה להיות שם בכלל, אני רוצה לבטל את כל הרגשות האלה, ואותי, אני רוצה להיכנס לסוגריים ולכפול אותם באפס, למה זה לא יכול להיות כלכך פשוט, להיעלם].

רעוּת

New member
.Everyone I know goes away in the end

אני רוצה לא לחשוב יותר. שיהיה אפשר לכבות את זה, כמו שמכבים את הטלויזיה לפני שהולכים לישון או כמו שאני מכבה את הפלאפון כשלא בא לי לדבר עם אף אחד כי גם ככה אף אחד שאני באמת רוצה לשמוע לא יתקשר או יסמס, ואם זה כ"כ חשוב אז שיתקשרו שוב, וגם ככה זה תמיד עבודה/לימודים/מחויבותאחרתכלשהי ואני לא רוצה לשמוע ואין לי כוח גם לא לחברים שלי אין לי כוח יותר אני רק רוצה לישון ואני רוצה שקט ואני רוצה שהחברההכיטובהשלימהבית תחזור מדרום אמריקה כבר ואני רוצה שכולם יעזבו אותי בשקט ואני רוצה להיעלם, ואיזה דפוק זה לעמוד מול קבר של ילד בן 20 ולחשוב שהייתי מוכנה להתחלף איתו עכשיו ולהאמין באמת שזה היה הרבה יותר טוב לכולם אם הייתי מתחלפת איתו עכשיו, ואני רוצה לבכות בלי להסביר ובלי להתנצל ובלי שיבהלו מזה ואני רוצה להגיד 'אני רוצה למות' בלי שיחשבו שאני צוחקת או לחילופין הולכת להתאבד עכשיו, ואני רוצה שיחבקו אותי בלי שאני אצטרך לבקש ואני רוצה לבקש ושלא יגידו לי "לא" ואני רוצה להיות בסדר ולא פגומה ואני רוצה להיות מסוגלת לעשות מה שכל אישה נורמלית מסוגלת לעשות ואני רוצה להיות נורמלית ואני לא רוצה רופאים שיכניסו לתוכי מכשירים ממתכת ויגידו לי שאני פגומה ואני לא רוצה פסיכולוגים שיגידו שאני פסיכית ואני לא רוצה לחלום שהכל בסדר ואז להתעורר ולגלות שלא ואני לא רוצה להתעורר בכלל, אני רק רוצה לישון עכשיו. אני לא רוצה לכתוב יותר, מה הטעם להתעסק בזה, אני לא רוצה שיהיה לזה תיעוד, ושאני אוכל לחזור לזה אח"כ ולהיזכר, אני לא רוצה לזכור את כל מה שעכשיו, אני רק רוצה לשכוח, אני לא רוצה שיקראו, אני לא רוצה שיכירו אותי ככה. אני לא רוצה להכיר את עצמי ככה, אני לא רוצה להיות ככה. [אני רוצה לא להיות יותר, שיהיה אפשר לכבות אותי, כמו שמכבים טלויזיה או פלאפון או משהו סתמי כזה, אני רוצה לא להיות סתמית כזאת, אני רוצה להיות חשובה למישהו ולא רק בגלל הפונקציה שאני ממלאת בשבילו/ה אלא בגלל מי שאני, אני רוצה שיהיה שם מי שיראה אותי כמו שאני אבל לא יילך בסוף, אבל כנראה שזה יותר מדי לבקש, ואני לא אבקש יותר, אני צריכה לשמור עלי, וכבר נפגעתי מספיק]. "ואני לא מצליחה להרכיב יותר "תהיי שם" ואני לא יכולה לבקש "תשאלי אותי". אין יותר "אני צריכה אותך", זה לא ייצא, אני לא יכולה, אני לא מסתכנת בזה. " (סליחה על זה. בעצם לא. בלי סליחה. אני לא צריכה להתנצל יותר, וגם ככה ה"סליחה" שלי כבר לא שווה שומדבר, אז מה הטעם לנסות. אז הנה, ויתרתי, לא מנסה יותר). Come back" I'll show you the roses And brush off the snow "....And open their petals again and again

למעלה