Weekend's Watch לסופש של ה14-16/01 🍄

dilia snake

Well-known member
השיקגו'ז(אם לא ידחה עוד פעם, כי מדיחים את טראמפ פעם שנייה:-0|תוהה|) מדור מיוחד, CNN ולייט נייט.

ואני מתביישת לומר כמה מעט קראתי השבוע(כעקרון התחלתי סיפור קצר של סנדרסון באורך 50-60 עמודים בסופ"ש שעבר ואני אפילו לא בחצי).

LeAnnDylan

Well-known member
עונה 2 של האנה.
צעקה או בטמן לנצח (עוד לא הוחלט)
ורבע הגמר של ה-NFL.
זהו בערך. אם איכשהו אצליח להכניס עוד משהו בין לבין זה יהיה שיימלס.

snirf

Active member
הערב כנראה לסיים את לופן בנטפליקס

במהלך השבוע צפיתי ב-
|טי-וי|מאסטר שף
|טי-וי|שטיסל3
|טי-וי|אחד על אחד
|טי-וי|בלאקספייס
|טי-וי|חזרות-
הסתיימה
|טי-וי|אל-סיד-סיימתי
|טי-וי|וידה עונות 2-3- עשיתי בינג' השבוע, נותרו לי 4 פרקים לסיום הסדרה

נערך לאחרונה ב:

LeR@nch

Well-known member
חמישי - האח הגדול, החיים עצמם.

שבת - האח הגדול.

הורדות - וונדהויז'ן, הרקדן במסכה, שיקגו Fire, שיקגו PD, שיקגו Med, חסרי בושה, אלים אמריקאים, Servant.

נטפליקס - שטיסל (2.10 ואילך).

השלמות - כבודו (1.05-1.06), ארץ נהדרת.

כשיהיה לי זמן - רצח במידל ביץ׳, הורים בקושי.

Lhuna3

Well-known member
הפרק של ארץ נהדרת מאתמול.
שטיסל - התחלתי עונה 2 כבר, אז כנראה להמשיך כמה שיצא. (חייבת להגיד שהיא אמנם מעניינת, אבל לא מדהימה בעיני, יש בה משהו קצת מפוספס לדעתי.)
חוץ מזה כמה שיצא לי (אם לא אתייאש באמצע) מסרטי מארוול.

snirf

Active member
הפרק של ארץ נהדרת מאתמול.
שטיסל - התחלתי עונה 2 כבר, אז כנראה להמשיך כמה שיצא. (חייבת להגיד שהיא אמנם מעניינת, אבל לא מדהימה בעיני, יש בה משהו קצת מפוספס לדעתי.)
חוץ מזה כמה שיצא לי (אם לא אתייאש באמצע) מסרטי מארוול.

מה מפוספס בעינייך?
לטעמי יש בה קסם והיא מעניינת והביקורות הטובות מגיעות לה.

Lhuna3

Well-known member
מה מפוספס בעינייך?
לטעמי יש בה קסם והיא מעניינת והביקורות הטובות מגיעות לה.
לא יודעת לשים על זה בדיוק את האצבע. יכולה להגיד שאני מספיק מעוניינת להמשיך, אבל גם הייתי יכולה להפסיק את הצפיה עכשיו ולא להרגיש שחסר לי משהו.
זה מבחינתי אומר שהסדרה לא מספיק סוחפת אותי.
הסיפור טוב בעיני, אבל איכשהו לא מועבר בצורה מרגשת.
אני מצד אחד מעריכה את זה שהסדרה מאופקת ולא מגזימה במלודרמה, אבל מצד שני כן הייתי מצפה לקצת יותר.
גם משהו במשחק או בכתיבה של הדיאלוגים לא לגמרי אמין בעיני.

snirf

Active member
לא יודעת לשים על זה בדיוק את האצבע. יכולה להגיד שאני מספיק מעוניינת להמשיך, אבל גם הייתי יכולה להפסיק את הצפיה עכשיו ולא להרגיש שחסר לי משהו.
אני מצד אחד מעריכה את זה שהסדרה מאופקת ולא מגזימה במלודרמה, אבל מצד שני כן הייתי מצפה לקצת יותר.

אני חושב שדווקא בגלל העדינות שלה היא מצליחה לרגש, כי יש בסדרה נושאים קשים/עצובים ועל אף זאת היא לא מלודרמטית מדי.

LeR@nch

Well-known member
אני מסכים לחלוטין. התחלתי לצפות בה כשיצאה העונה הראשונה ב-2013 אבל לא התחברתי ופרשתי אחרי 4-5 פרקים. בשבוע שעבר החלטתי לתת לה צ'אנס נוסף וסיימתי את העונה הראשונה תוך שלושה ימים. עכשיו אני לקראת סוף העונה השנייה ומשהו בה באמת לא עובד. מקווה שהעונה השלישית תפצה על זה.

limors2

Active member
וונדהוויז'ןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

מעבר לזה CR חוזרים אחרי הפגרה, ואני צריכה להשלים את הפרקים השבועיים של שיימלס+אלים אמריקאים+זואי

didalf

Well-known member
וונדהויז'ן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
תגידו אבל מתי זה עולה בשעון ישראל? אם זה בסטרמינג זה אומר שלא נצטרך לחכות לשבת כמו דברים שמשודרים בטלוויזיה שעד שזה משודר אצלם אצלנו כבר אמצע הלילה של המחרת נכון?

וחוצמזה כלום|שפם|
קצת שוקלת לראות ברודצ'רץ' כי יש לי צורך בלתי מוסבר בדיוויד טננט וראיתי שיש בנטפליקס, אבל מצד שני מזה אין לי סבלנות לתעלומות רצח קודרות|בוקס|

limors2

Active member
וונדהויז'ן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
תגידו אבל מתי זה עולה בשעון ישראל? אם זה בסטרמינג זה אומר שלא נצטרך לחכות לשבת כמו דברים שמשודרים בטלוויזיה שעד שזה משודר אצלם אצלנו כבר אמצע הלילה של המחרת נכון?

וחוצמזה כלום|שפם|
קצת שוקלת לראות ברודצ'רץ' כי יש לי צורך בלתי מוסבר בדיוויד טננט וראיתי שיש בנטפליקס, אבל מצד שני מזה אין לי סבלנות לתעלומות רצח קודרות|בוקס|
יוצא לדיסני+ מחר ב10 בבוקר, מניחה שבגלל מה שזה נוכל למצוא אצל הדודים נורא מהר אחרי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
WandaVision כמובן זה גולת הכותרת של הסופש

חוץ מזה יש לא מעט
קודם כל אני ממשיך עם עונה 2 של Animal Kingdon
וגם ממשיך עם עונה 1 של חזרות (ראיתי כבר שני פרקים)
יש את הפרק השבועיים של :
הפלייליסט של זואי
The Expanse
The Watch
אמא אמריקאית
משפחת קונור
סופרסטור
The Stand
ארץ נהדרת
זהו זה

ואם יהיה זמן (ולא יהיה) אז להתחיל את העונה החדשה של Disenchantment
מעבר לכך אני אהיה עם אוזן לתקשורת אמריקאית כי אני רוצה לדעת אם יש התקדמות בהדחת הדקה ה90 של נשיא מסויים

חזרה לעניין וונדהויז'ן
תגידו אבל מתי זה עולה בשעון ישראל?
אין לי מושג וזה באמת עוד יותר לא ברור בגלל עניין הסטרימינג.
הקלנדר בכלל שם לי אותה בשבת, אבל התאריך הוא ה15 שזה מחר.
אז התקווה היא שמחר בבוקר זה יהיה. ואם לא אז אני אצטרך לבדוק כל איזה שעה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אגב אני לא בטוח מה זה אבל משהו שקשור לWandaVision עושים בערוץ מארוול ביו-טיוב עוד פחות מחצי שעה:

Lhuna3

Well-known member
קצת שוקלת לראות ברודצ'רץ' כי יש לי צורך בלתי מוסבר בדיוויד טננט וראיתי שיש בנטפליקס, אבל מצד שני מזה אין לי סבלנות לתעלומות רצח קודרות
צורך בדיוויד טננט זה משהו שאין צורך להסביר בכלל, זה צורך טבעי ואנושי לחלוטין! :love:
אבל באמת אין צורך בתעלומות רצח קודרות, ובסדרות בינוניות כמו ברודצ'רץ'.
טננט בשיאו והכי כיפי לצפיה שיש זה הדוקטור!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

doct10.jpg

didalf

Well-known member
צורך בדיוויד טננט זה משהו שאין צורך להסביר בכלל, זה צורך טבעי ואנושי לחלוטין! :love:
אבל באמת אין צורך בתעלומות רצח קודרות, ובסדרות בינוניות כמו ברודצ'רץ'.
טננט בשיאו והכי כיפי לצפיה שיש זה הדוקטור!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

צפה בקובץ המצורף 10904
אבל אין בנטפליקס ועדיין לא מספיק דחוף לי להתחיל לחפש בדודים.
וגם תמיד זה נראה לי כ"כ מגוחך ראיתי קצת סרטונים מהפרק שאשתו שיחקה גם וזה הרגיש לי כמו הצגת ילדים|מובך||פנים|

למעלה