Weekend's Watch לסופש של 15-17/08/2024 🇨🇬 🦍

dilly snake

Active member
נראה לי רק לייט נייט.

יוטיוב.

ספר מס 4 והשבוע טוויסט בעלילה יש גם ספר מס' 5(וגם 6 אבל לא חושבת שאני אגיע עד כדי כך רחוק).

Lhuna3

Well-known member
Ghosts פרקים 3-4.
אולי אני גם אשלים את פרקי טיפול לילי שעוד לא ראיתי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לסיים את העונה של Solar Opposites

פרקים שבועיים של:
היהודים באים
טיפול לילי
(גם לי יש כמה להשלים)
Time Bandits

כנראה סדרה נורבגית בשם Rykter (שמועות) שאתם יכולים לנחש למה אני רוצה לראות

אולי עונה 2 של Unstable בנטפליקס
אולי The Boyfriend היפנית
אולי משהו אחר שיצוץ לי חשק אליו

וספר

didalf

Well-known member
הבלונדינית הבלשית?
כן זאת די ההגדרה של ורוניקה מארס:-D
אני חשבתי מיד על ורוניקה מארס. אבל למה ורוניקה מארס עכשיו?
חשבת נכון
אה נכון, בגלל הקורונה שלה היא עושה מרתון ורוניקה.
גם נכון.
הייתי חולה השבוע ומשועממת והייתי צריכה הסחות כי לא כיף לי באינטרנט והחלטתי לצפות באלפי פרקים של ורוניקה כי זה כיף ואני לא זוכרת כמעט כלום.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
גם נכון.
הייתי חולה השבוע ומשועממת והייתי צריכה הסחות כי לא כיף לי באינטרנט והחלטתי לצפות באלפי פרקים של ורוניקה כי זה כיף ואני לא זוכרת כמעט כלום.
איזה כיף (אולי פחות הקורונה)
הייתי בשמחה רואה שוב את כל הסדרה (ולא לשכוח את הסרט). בעיקר עונה 2 זכורה לי ככיפית.
וזה גם בטח נחמד בשבילך לראות לראשונה אחרי שראית באפי בגלל השחקניות משם.

didalf

Well-known member
איזה כיף (אולי פחות הקורונה)
הייתי בשמחה רואה שוב את כל הסדרה (ולא לשכוח את הסרט). בעיקר עונה 2 זכורה לי ככיפית.
האמת אני מתכוונת לראות רק 2 עונות ראשונות.
עונה 3 זכורה לי מעצבנת. ואת הסרט ראיתי לא מזמן בטיסה. ועונה 4 נראה. אני מכחישה אותה קצת.
קטע את עונה 2 אני זוכרת עוד פחות מהראשונה. אני רק זוכרת שביבר אחראי איכשהו להתרסקות.
וזה גם בטח נחמד בשבילך לראות לראשונה אחרי שראית באפי בגלל השחקניות משם.
חחחח כןן אני כזה "קורדייייייייייייייייייי|מאוהב| מה את עושה חייים??? טוב לא אכפת לי מה את עושה את חמודה גו קורדי":-D
את ווילו הכרתי קודם כלילי אז זה פחות מרגש. זכור לי שיש פרק שהן נפגשות אני מחכה להגיע אליו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
האמת אני מתכוונת לראות רק 2 עונות ראשונות.
עונה 3 זכורה לי מעצבנת. ואת הסרט ראיתי לא מזמן בטיסה. ועונה 4 נראה. אני מכחישה אותה קצת.
כן אני יכול להבין.
שתי העונות הראשונות מעולות. עונה 3 באופן כללי מעצבנת, אם כי יש בה גם דברים טובים מאוד:
ורוניקה ולוגאן בעצם ביחד וחמודים למשך חלק מהזמן,
לוגאן מתחבר עם וואלאס
עלילת האנס בחלק הראשון של העונה טובה
כריס לאוול הוא שחקן שאני תמיד נהנה לראות
קטע את עונה 2 אני זוכרת עוד פחות מהראשונה. אני רק זוכרת שביבר אחראי איכשהו להתרסקות.
כן, נראה לי שהנהג שמע את אחד השירים שלו. ;)
אגב, ממש לאחרונה ראיתי טריילר לסרט בכיכובו של השחקן הזה.
חחחח כןן אני כזה "קורדייייייייייייייייייי|מאוהב| מה את עושה חייים??? טוב לא אכפת לי מה את עושה את חמודה גו קורדי":-D
את ווילו הכרתי קודם כלילי אז זה פחות מרגש. זכור לי שיש פרק שהן נפגשות אני מחכה להגיע אליו.
אני זוכר שזה די ריגש אותי שלקורדי שוב היה שיער ארוך

didalf

Well-known member
ורוניקה ולוגאן בעצם ביחד וחמודים למשך חלק מהזמן,
רק בהתחלה ואז הם רבים על שטויות ולא מסיימים ביחד. לא תודה. עד כמה שזכור לי את עונה 2 הם מסיימים ביחד ולכן אני אעצור שם.
לוגאן מתחבר עם וואלאס
וואלה? לא זוכרת.
עלילת האנס בחלק הראשון של העונה טובה
לא חשוב.
כריס לאוול הוא שחקן שאני תמיד נהנה לראות
לא יש לו פרצוף מעצבן זאק אפרון מעלי אקספרס.

כן, נראה לי שהנהג שמע את אחד השירים שלו. ;)
וואי לקח לי רגע:-D

אני זוכר שזה די ריגש אותי שלקורדי שוב היה שיער ארוך
וואי כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן אחרי ההתעללות שהשיער שלה עבר באנג'ל!!!!

snirf

Active member
במהלך השבוע צפיתי ב:
|טי-וי|רוקדים עם כוכבים
|טי-וי|משחקי השף
|טי-וי|בואו לאכול איתי

|טי-וי|קולין מהנה"ח2- סיימתי, הייתה חביבה בסה"כ
|טי-וי|האמת- הסדרה של כאן
|טי-וי|בטי המכוערת- באמזון
|נטפליקס|חתיכה ממני
|טי-וי|טיפול לילי-
עשיתי בינג' של פרקים 4-8, ממשיכה להיות טובה ומעניינת. מי שצופה- מה חשבתם על פרק 5? הפרק של הפיגוע...כבר חששתי שהולכים ליצור איזו טרגדיה, עם כל הדמויות שהלכו לכיוון מקום האירוע...מזל שלא
|נטפליקס|אמילי בפריז4- שעלתה אתמול
|טי-וי|מוות ופרטים אחרים- ניסיתי כמה פרקים של הסדרה בתשעה באב...והיא הרגישה לי כמו פארודיה/חיקוי של הלוטוס הלבן, רק שהיא מתרחשת על "ספינת פאר" (שבמבחינת צילום- רואים שזה סט עם מסך ירוק). יותר מדי מסועפת, בלשית...נמאס כבר מעלילות רצח, כך שהחלטתי לפרוש

LeR@nch

Well-known member
המשך באפי ואנג׳ל, רוחות רפאים (בריטניה), כנראה אתחיל את עונה 4 של ילוסטון, המירוץ למיליון.
צריך גם למצוא דרך להמשיך את אחיות רעות כי פחות בא לי לעשות מנוי לאפל טיוי…

נערך לאחרונה ב:
היום אני בקטע הקיטשי ואצפה בנחיתת חירום לאהבה, מתה על הקוריאנים האלו, הם שטותניקים, הסדרות שלהם דביליות, אך במיוחד בתקופה זאת, כייף להשתטות ולהנות מקלילות.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|טי-וי|טיפול לילי- עשיתי בינג' של פרקים 4-8, ממשיכה להיות טובה ומעניינת. מי שצופה- מה חשבתם על פרק 5? הפרק של הפיגוע...כבר חששתי שהולכים ליצור איזו טרגדיה, עם כל הדמויות שהלכו לכיוון מקום האירוע...מזל שלא
איזה קטע בדיוק הרגע ראיתי. וואי זה היה מעולה
הייתי נורא נורא בלחץ. כאילו היה ברור שלואי לא ימות, אבל פתאום חשבתי שהסדרה יכולה להמשיך גם אם הבן שלו נפגע קשה או אפילו מת. ואם לא הוא אז אחות של לואי. ולחלוטין הייתי יכול לדמיין את הפרוד שלה מת. אני שמח שזה נגמר בלי שום דבר כזה.
דווקא חשבתי שהחליטו לא להכנס חזק לענייני יהודים ערבים דו-קיום, אבל הפרק הזה לחלוטין הלך לשם. ועשה את זה באופן מרתק.
אני מבין שלואי היה בלחץ להגיע לבן שלו אבל באמת שזה אידיוטי לברוח מהשוטרים. בטח בלילה כזה ובטח כשהוא יודע שיש מחבל מסתובב. היה לו מזל גדול שלא ירו בו. וזה בלי קשר לזה שהוא ערבי.

בסוף בעצם לא ראו מה היה בגרפיטי בבית הספר. חשבתי שנגלה בסוף.

הקטע עם המטופל שהיה אצלו בזמן הפיגוע היה קצת מצחיק כי זה מין בחור סופר רוחני שברגע לחץ ענק זה לא עוזר לו בשיט ומה לעשות נשימות בכזה מצב. לא שזה לא מובן, אבל זה עדיין יצא ככה.
עכשיו שאני חושב על זה דווקא היה יכול להיות אולי יותר מעניין אם הוא היה באמצע פגישה עם אחד המטופלים הראשיים שלו שהכרנו והיינו רואים איך הם מתמודדים עם מצב כזה.

עוד משהו קטן שקצת איכזב אותי זה שלא ראינו את המפגש של לואי עם הבחורה מהסופר אחרי הלילה שהוא הבריז לה בפרק הקודם.

snirf

Active member
איזה קטע בדיוק הרגע ראיתי. וואי זה היה מעולה
הייתי נורא נורא בלחץ. כאילו היה ברור שלואי לא ימות, אבל פתאום חשבתי שהסדרה יכולה להמשיך גם אם הבן שלו נפגע קשה או אפילו מת. ואם לא הוא אז אחות של לואי. ולחלוטין הייתי יכול לדמיין את הפרוד שלה מת. אני שמח שזה נגמר בלי שום דבר כזה.
דווקא חשבתי שהחליטו לא להכנס חזק לענייני יהודים ערבים דו-קיום, אבל הפרק הזה לחלוטין הלך לשם. ועשה את זה באופן מרתק.
אני מבין שלואי היה בלחץ להגיע לבן שלו אבל באמת שזה אידיוטי לברוח מהשוטרים. בטח בלילה כזה ובטח כשהוא יודע שיש מחבל מסתובב. היה לו מזל גדול שלא ירו בו. וזה בלי קשר לזה שהוא ערבי.

בסוף בעצם לא ראו מה היה בגרפיטי בבית הספר. חשבתי שנגלה בסוף.

הקטע עם המטופל שהיה אצלו בזמן הפיגוע היה קצת מצחיק כי זה מין בחור סופר רוחני שברגע לחץ ענק זה לא עוזר לו בשיט ומה לעשות נשימות בכזה מצב. לא שזה לא מובן, אבל זה עדיין יצא ככה.
עכשיו שאני חושב על זה דווקא היה יכול להיות אולי יותר מעניין אם הוא היה באמצע פגישה עם אחד המטופלים הראשיים שלו שהכרנו והיינו רואים איך הם מתמודדים עם מצב כזה.

עוד משהו קטן שקצת איכזב אותי זה שלא ראינו את המפגש של לואי עם הבחורה מהסופר אחרי הלילה שהוא הבריז לה בפרק הקודם.

מסכים עם הכל ובדיוק מה שחשבתי

LeAnnDyIan

Well-known member
פוטבול (סיהוקס vs טיטאנס)
מבוקש לחקירה (סדרת הלילה שלי)
פרינג׳ (סדרת האליפטיקל שלי)
It Ends With Us (האמת שכבר ראיתי את זה בשישי שעבר אבל הבוסית שלי כעסה שהלכתי בלעדיה אז עכשיו אני צריכה לראות את זה שוב איתה🙈)

למעלה