Wet n' Wild

mgirl

New member
Wet n' Wild

היי לכן! אני זוכרת שקראתי די מזמן שמישהי (נדמה לי ענבל?) כתבה שהיא קונה לקים של Wet n' Wild בעשרה שקלים בH&O. אז הלכתי לחפש בסניף בעפולה ולא מצאתי
. אז רציתי לשאול, זה באמת היה H&O (לא התבלבלתי?) ואתן מכירות אולי מקומות אחרים שמוכרים אותם? תודה!

Marble Arch

New member
כן, באמת בH&O...

נידמה לי (אבל אני לא בטוחה) שראיתי גם באפריל.....

צונית

New member
ראיתי באפריל רמת אביב

ונראה לי שהם לא היו יקרים, אבל הגוונים היו אנמיים כאלה... נראו ישנים קצת... אבל לא בדקתי לעומק ולא פתחתי אף בקבוק. שווה להכנס לאפריל בעפולה ולבדוק....

mgirl

New member
אפריל עפולה היא חנות של מטר על מטר ../images/Emo3.gif

אבל אני אבדוק שם בכל זאת..תודה!

תולי01

New member
כן, הם ב- H&O

ובדר"כ אפשר למצוא אותם ליד הקופות, לא איפה שכל שאר הלקים.....באופן אישי אני לא הכי מחבבת אותם, כאילו, החברה עצמה סבבה ובארה"ב ראיתי וקניתי צבעים מהממים שלהם, אבל כאן בדר"כ המבחר ממש עלוב והלקים נראים זוועה, ישנים עם כל השמן צף למעלה ובצבעים מעפנים, אבל מדי פעם יש להם יציאות, אז אם את שם, שווה לבדוק..... לגבי המחיר, פעם קניתי אותם ב- 10 ש"ח לאחד ופעם ב- 5 ש"ח לאחד.

צונית

New member
../images/Emo207.gif מה זה??? ../images/Emo12.gif

קצת משעמם לי הערב אז אני מפציצה את הפורום בהודעות חסרות תועלת...
אבל מישהי יכולה להסביר לי מההה זההה?!?! מה היא חושבת לעצמה???

צונית

New member
מרוב זעזוע

שלחתי לפני שסיימתי
אז אם כבר ציפורניים ארוכות בצורה מפלצתית, שכולן יהיו ככה! למה אורכים שונים? זה פשוט אחד הדברים המוזרים שראיתי... גם מי הולך ככה בימינו? האם אפשר להתנהל ככה ביום יום? לא ברור לי איך היא מחזיקה את המברשת של הלק בכלל...

יפעתיקו

New member
חחחח../images/Emo110.gif

ראית פעם את האישה עם הציפורניים הכי ארוכות? כן זה מזעזע... אבל יש כאלה שמחכות חדשים בשביל ציפורניים כאלה... על טעם ועל ריח אין מה להתווכח:) בכל אופן.. אאפשר לדעת למה את צבועה באדום?

Ultra marine

New member
אני לא יודעת אם הבעיה היא האורך כמו

שהן לא שוות.. זה פשוט נותן מראה מוזר ולא סימטרי

ענבל30

New member
הציפורניים של הלן...

תרשו לי להתייחס קצת יותר אישית, לאישה שמאחורי הציפורניים... היות והיתה לי קצת אינטראקציה אישית עם הבלוגרית המקסימה הזו. אז גם אני לא מתחברת לאורך הציפורניים שלה, וגם לא משתגעת על זה שחלקן קצרות וחלקן ארוכות... בעיני גם איכות התמונות בבלוג שלה די מתסכלת... אבל הכל נסלח לה, היות והיא כל כך מקסימה, אכפתית ו...אמממ... נדיבה
הלן היא בחורה בריטית צעירה ומקסימה, היא שלחה לי את הלקים של החלפת חג המולד - 4 צבעים מקסימים של בארי מ ועוד המון גודי'ס בנוסף. כל התקשורת איתה סביב הגעת החבילה ומעבר לזה היה נעים, מצחיק ונחמד בצורה יוצאת מגדר הרגיל. אז גם אם אני לא מתה על הציפורניים שלה, אני מתה על הלן!

mgirl

New member
../images/Emo2.gif אוי זה מדורג!! ../images/Emo6.gif

אני חושבת שזה אדיר, כמו שבניית ציפורניים מטורפת או ראסטות סגולות זה אדיר... על אנשים אחרים

ענבל30

New member
אני קניתי את שלי ב- H&O בגן שמואל

הסטנד קטן יחסית ונמצא ליד הקופות, והיתה פעם אחת שבדקתי והוא לא היה בנמצא בכלל. אין מבחר צבעים, אבל מאלו שלקחתי - כולם מוצלחים. אני אהבתי את ה-starry night שזה טופ קואט כחול-שקוף עם נצנצים הולוגרמיים, אני משתמשת בו המון וגם לקחתי בקבוק גיבוי
בנוסף מאוד אהבתי את הבורגונדי פרוסט (אדום כהה שימרי, לא ממש פרוסט) ואת הלוונדר קרם (צבע פוקסיה בכלל, ורוד-ברבי חזק ויפה, כרגע על הציפורניים
) ובמחיר הכל כך זול (הם תמיד במחיר של 2 ב-9 ש"ח) אפשר גם לקחת שחור ושקוף - בשביל עירובלקים ובשביל שיהיה... חלק מהלקים שקניתי אכן היו "מופרדים" בבקבוק ונראו ישנים ועלובים. ערבוב נמרץ סידר את העניין ואף אחד מהם לא ממש אכזב במריחה. מזמן לא בדקתי את הסטנד שלהם, אבל אני מתרשמת שמדי פעם הם מביאים צבעים חדשים. כדאי להציץ.

למעלה