WTF!!!!!!!!! כנסו !!!

bunnyd

New member
WTF!!!!!!!!! כנסו !!!

אוקיי חשבתי שאורלנדו בלום החמוד לא מעשן אפילו היה כתוב בכל מיני כתבות שהוא אוכל את הציפרניים שלו במקום . אם הוא לא מעשן שמישהי תסביר לי מה לאזעזל הוא עושה בתמונה ! אנשים בבקשה תגידו שזה מזוייף כי אני שונאת מעשנים וממש לא בא לי לישנוא את אורלנדו הוא חמוד מידי !

לפי מה שאני יודעת הוא מעשן

וזה טיפשי לשנוא אנשים בגלל זה, בלי להעליב כלומר גם אני ממש לא סובלת סיגריות ולא סובלת אנשים שמעשנים לידי וזה אבל אני מכירה כמה אנשים שמעשנים ואני ממש אוהבת אותם אז את לא צריכה לשנו את אורלנדו גם אם הוא מעשן

kittycatbone

New member
דווקא..

כשאני רואה אנשים שהם מעשנים, זה בהחלט מוריד לי את הכבוד כלפיהם. אבל באמת זה לא דבר שייגרום לי לשנוא את אורלנדו, מה גם שאני אוהבת אותו בתור שחקן ולא רק בנאדם (כי אני גם לא באמת מכירה אותו בתור בנאדם
) וגם לי יש כמה חברות/ים שמעשנים וזה לא עושה אותם פחות חברים שלי. חוץ מזה זה כיף לשגע להם תשכל ולהגיד להם כמה שזה רע

טוב שלא נסחפת...

אז הוא מעשן. וואו. הוא כבר ילד גדול ויודע מה הוא עושה..
[תמיד אמרתי שקייט משפיעה עליו לרעה
]

bunnyd

New member
../images/Emo46.gifממש סליחה

לי מותר ליקבוע מה אני אוהבת ומה לא . אם אני לא אוהבת אנשים שמעשנים יש לזה סיבה . אם יש אדם שמעשן בימינו בתקופה הזו שיש את כל המודעות בעולם לנזקים של סיגריות ועישון הוא פשוט בן אדם מפגר.אם הוא בוחר לעשות את זה מעצמו זאת אומרת מחליט לעשן מבחירה אז הוא מאוד דפוק ואם הוא מעשן בגלל שמופעל עליו לחץ חברתי הוא מבחינתי אדם חלש שאין לו שיקול דעת נכון . וזהו. כמובן שזו דעתי ואתן יכולות לחשוב מה שבא לכן בענייני עישון וכו...

חמודה.

"אם יש אדם שמעשן בימינו בתקופה הזו שיש את כל המודעות בעולם לנזקים של סיגריות ועישון הוא פשוט בן אדם מפגר" אבל בא לו לעשן. מה תעשי, תמנעי ממנו? אני גם שונאת סיגריות, אני גם בחיים לא אעשן כי זה מגעיל ומסריח, אבל אני לא אשפוט בני אדם לפי זה. גם אמא שלי ואבא שלי מעשנים, זה אומר שהם מפגרים ואין להם שיקול דעת? הצחקת אותי.. את מכירה את אורלנדו שאת יודעת שהוא מפגר? [שזאת מילה יותר מדי חזקה בשביל זה אבל נסלח לך] את מכירה אותו כ"כ טוב שאת יודעת שאין לו שיקול דעת? לפי מה את מסיקה את זה? ולא אין לי כוח להיכנס פה לוויכוח על בעד או נגד עישון.. פשוט מעצבן אותי שאת קופצת למסקנות. GOD. |מגלגלעיניים|

bunnyd

New member
......

שכל בן אדם יעשה מה שהוא רוצה לא אמרתי שאסור למישהו לעשן אבל זכותי לחשוב מה שבא לי. אדם שמעשן יכול להיות מאוד חכם ואינטליגנט מחינת ידע נירכש אבל מבחינתי " המערכת הפנימית " של הבנה, מה טוב ומה לא טוב /מה נכון או לא נכון לעשות , היא לגמרי מטומטמת או מעוותת. ואני יודעת שלמי שמעשן יש שיקול דעת לא נכון כי הוא בוחר להכניס כ 40 חומרים מסרטנים לגוף שלו (במודע) רק כדי להיראות מגיב שזה בעצם כמו ללקק חרא יבש של כלב מהמידרכה בגלל שאנשים חושבים שזה מגניב כי מה ההבדל בעצם בין חרא יבש וסיגריה שמכילה גועל נפש כמו זפת למשל. אני לא קופצת לשום מסקנות כמו שאת רואה אני מבססת כל דבר שאני אומרת ואל תתני לי את הדוגמא של ההורים שלי מעשנים והם חכמים כי גם לי יש אנשים במשפחה שעישנו וזה עדין לא משנה את הדעה שלי .

סבבה, אני בעד ש..

תשרפי את כל התמונות שלו, תמחקי כל זכר ממנו שיש לך על המחשב, תזרקי את כל הסרטים שיש לו שלו בDVD לפח, תחרימי כל סרט חדש שיצא שלו, תפתחי עמותת "שונאי אורלנדו בלום המעשן", תקני כרטיס טיסה ללונדון ותלכי להפגין מול הבית שלו. OMG!!!!!! הוא מעשן!!!!!!!!! הוא בעצם מלקק חרא יבש של כלב מהמדרכה!!!! בערך חצי עולם מעשן. כן, גם אני נגד זה, והייתי שמחה אם הוא לא היה הורס לעצמו ת'בריאות, אבל זה באמת מוריד ממה שאהבת בו? [משחק/סרטים/גוף/פרצוף/עיניים/שיער/עירום?]

bunnyd

New member
..........

אותי אישית זה מאוד דוחה . אני לא הולכת להפגין נגד זה כי לא איכפת לי אם אנשים אחרים אוהבים אותו או כל בן אדם אחר שמעשן . אני לא מבינה מה הבעיות שלכן אתן מציגות אותי כאילו אני אני רוצה לירצוח את אורלנדו ולהפוך את הכל לדרמה גדולה. אני לא רוצה לעשות לו כלום זה סתם מגעיל אותי שהוא מעשן ורציתי לציין את דעתי על עישון בכלליות ולגמרי מותר לי לעשות את זה . וזה די מעצבן שעל כל דבר שמישהו אומר נגד עישון עונים בצורה ציני ומזלזלת בסגנון "אז חצי מהעולם מעשן"או " תתגברו הוא סך הכל מעשן" זה שלכם לא איכפת אם מעשנים או שאתם תומכים בעישון לא אומר שאני צריכה להתייחס לנושא באותו אור .זה פורום לכל אחד מותר להגיד את הדעה שלו .

ואותי אישית זה דוחה,

איך שאנשים משתמשים במילה "שנאה" בלי לחשוב... "כי אני שונאת מעשנים וממש לא בא לי לישנוא את אורלנדו הוא חמוד מידי" ממש לא בא לך לשנוא את אורלנדו? אז אל תשנאי אותו. תשלימי עם העובדה שהוא מעשן, וזהו. נכון, לכל אחד מותר להביע את הדעה שלו, אבל איך שאמרת את הדעה שלך, זה מה שעיצבן אותי שלא תחשבי שלא דיברנו כבר על הנושא של העישון עם אורלנדו, דיברנו גם דיברנו.

חחח עם אורלנדו?

בטח,איך שכחתי...כל שבוע הוא בא לבקר פה ויושב איתנו על כוס קפה ועוגה..bunnyd את מוזמנת להשאר פה עד לפעם הבאה שהוא יקפוץ לבקר ולומר לו את דעתך בנושא העישון שלו..

חחחח.

מי את שתקבעי מה טוב ומה לא טוב לבן אדם [ובמקרה הספציפי הזה, בן אדם שאת לא מכירה מעבר למסך הטלוויזיה] אולי לו זה טוב. אולי הוא אוהב את זה. זה מרגיע אותו. אנערף מה, יש עוד 1001 סיבות ללמה הוא מעשן. את לא אמורה לשפוט בן אדם לפי זה, אבל סבבה לך, כמו ששחר אמרה מעליי, את מוזמנת לשרוף את כל הסרטים או הפוסטרים או whatever it is שלו. אנג'וי
.

bunnyd

New member
די!

WTF את מוכנה להיתגבר על העובדה שאנשים חושבים שונה ממך . זו הדעה שלי ולכן אני קובעת " מה טוב ומה לא טוב לבן אדם [ובמקרה הספציפי הזה, בן אדם שאת לא מכירה מעבר למסך הטלוויזיה". ורק לידע הכללי שלך סיגריות עושות בדיוק ההפך מלהרגיע.

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifהֶיי.

'סתכלי שנייה. אני לא חושבת שהבעיה של אושר איתך זה שאת חושבת שונה ממנה. לכל אחד יש זכות לדעה שלו, בלהבלהבלה. אני לא חושבת שהעובדה שבנאדם מעשן עושה אותו בנאדם רע, או נחות או וואטאבאר... לדעתי זה פשוט טעות בשיקול, מה גם שיש אנשים שעשו טעות בשיקול פעם, פעמיים, ועכשיו הם לא יכולים להפסיק גם אם הם מנסים. [ואת לא יכולה לדעת- אולי הוא *כן* מנסה להפסיק?] כן, גם אני חושבת שזה דוחה, ושזה מטומטם לעשן, ואני לא מבינה מה אנשים מוצאים בזה. אבל אם הוא מוצא בזה משהו, אז זכותו, לא?.. אני לא חושבת שזה אמור לגרום לך לשנוא אותו. ואת לא *קובעת*, את *חושבת*. את לך זכות *לקבוע* כלום. [ואני לא אומרת את זה כדי להגיד שאין לך זכויות, פשוט... את לא יכולה *לקבוע* דברים בחיים של אנשים, גם אם את דיר פרינסס דיאנה RIP.] ואמ בלה, אני לא זוכרת מה עוד רציתי להגיד lol, אבל אניוואיז, בבקשה, אל תבואי לפורום שלנו ותדברי ככה אל האנשות פה. פשוט, כי אין לך זכות לעשו תאת זה, עם כל הכבוד לזה שזה פורום ולכל אחד מותר להביע דיעה. יש דרך.

דההה אורלנדו מעשן?../images/Emo12.gif

ךלא ידעתי
בתקווה שמישהי זוכרת,אני שמתי את התמונות האלה ממש מזמן פה...וגם אני הופתעתי מכך שהוא חזר לעשן..אבל..אין מה לעשות..זו בחירה שלו אם לעשן או לא ואני בטוחה שבתור אדם בוגר,שיכול להחליט מה טוב לו ומה לא, הוא יודע על כל הנזקים שסיגריות יכולות לגרום(אורלנדו בחייאת לא ידעת שזה עלול לגרום לאימפוטנציה?
...לא חבל?תשאיר משהו בשבילי..
) והוא מודע לנזקים האלה...לכן,אין מה לעשות ולא צריך לשנוא אותו בגלל זה או לסקול או משהו...שולשת רבעי מהאנשים בעולם מעשנים..אז מה?אין מה לעשות... אני עדיין אוהבת את אורלנדו למרות שאני מתנגדת לעישון(עד כדי כך שאני אפילו לא מוכנה לקנות לאבא לשי סיגריות כשהוא מבקש,גם אם הוא נואש לכך).. הוא בסך הכל בנאדם...(בנאדם יפה מאוד
)..וזהו..אז לא צריך להשתולל בגלל שהוא החליט לחזור לעשן...זכותו..זו בחירה אך ורק שלו...

למעלה