WTF?!?!

dazzling

New member
WTF?!?!../images/Emo2.gif

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3193199,00.html מישהו שמע על זה? מה זה השטיות האלו! בונו מתבקש להגיע למשרדי ההנהלה לבירור דחוף! לארי תגיד לי שזה לא נכון, בהופעה נראית כל כך מאושר ,אז תפסיק לתזמן את בונו כאילו אתה בגלגל"צ ותקחו את עצמם בידיים!!! אה ותסתפר כבר. תסרוקת האלי אוחנה שלך יצאה מזמן מהאופנה(אם אי פעם היא הייתה אופנתית איפשהו)

anatotel

New member
זה לא חדש

שללהקה קצת נשבר מהקטע הזה של בונו. הייתה גם לאדם התבטאות דומה לפני כמה חודשים בראיון, הוא אמר שהפעילות של בונו מכבידה על הלהקה וגם גורמת להרבה פעילויות להתעכב.

עם זאת

עדיין נמשכת הפעילות הציבורית של בונו, והלהקה לא תתפרק כ"כ מהר בגלל זה (מקווה לפחות
).

OrlyNL

New member
המממ....דווקא יש בזה משהו

זה די מעצבן לבוא להופעת רוק, כשסולן הלהקה רק מדבר על הפעילות שלו במשך חצי מההופעה. לא שאני לא מעריכה את הפעילות של בונו, אבל עם כל הכבוד - אני באה לשמוע את המוזיקה של יו2, ולא לשמוע על הרעבים באפריקה. זה מזכיר לי את ההופעה שראיתי אחרי הפיגוע בתאומים. לקראת סוף ההופעה, בשיא ההתלהבות והמצב רוח הטוב, הם התחילו לדבר על הפיגוע, ולהריץ את השמות של הקורבנות על מסכי ענק. זה היה כל כך מדכא! באמת שיצאתי מההופעה הזאת בדיכאון. לדעתי זה היה ממש לא במקום. שוב פעם - יש כבוד, אבל למה אני צריכה את הדיכאון הזה כשאני באה לראות הופעה של יו2?

taliF454

New member
../images/Emo45.gif אני מדברת על זה כבר שנים

רגשות אשמה אני כבר מקבלת חינם בבית (אמא פולניה,אתם יודעים...)

בונו הוא לא Entertainer

הוא מוסיקאי ואקטיביסט, בתור אחד שכזה, בייחוד בתור אדם שהוא חלק מלהקת רוק, הוא אמור תוך כדי שהוא נאמן לעצמו ב100%, לרגש, לגרום לחשוב, לעשות הרבה יותר מלעלות חיוך על השפתיים, את זה גם זמרות פופ מסוגלות לעשות.

למעלה