..Y que se va la primera

holas!!!

היי כולםם מה קורה? טוב קודם כל מזל טוב על הפורום איזה נושא מושלם לפתוח פורום עליו! אז...לא אין לי שום קשר לארגנטינה (לא קשר משפחתי לפחות..) אבל אני כל כך אוהבת כל מה שקשור במדינה הזו גם את השפה (למדתי בגיל 8 עם מורה פרטית...) גם את הנופים (כל בנאדם אפשרי משם שולח לי תמונות) גם את האנשים (בקשר עם הרבה) את הנשיקות את החום את האוכל (אלפחורס בעיקר) וגם את הפלמנקו שאני עוד בטוחה שאני אלמד (ניסיתי השנה ולא מצאתי אף מורה בחיפה:( אזזז אני אשמח להיות פה בסוס דנה

פלמנקו במקור מספרד לא?

ארחה זה טנגו.. ברוכית

גרי רשף

New member
אני חושב שיש כאן אי הבנה..

אחד הסגנונות של הפלמנקו נקרא באמת Tango, אולם לא ידוע לי על איזשהו קשר בינו לבין זה של ארגנטינה.. האמת שגם הטנגו האירופאי (זה שרוקדים בחתונות..) שונה מהמקור הארגנטיני, אבל במקרה זה לפחות ברור מה הקשר בינהם.

LemonLimeLilach

New member
טוף

אני לא מדברת ספרדית כל כך טוב אז אני לא אלאה אתכם בנסיונות, אבל אני מבינה
וזה גם משהו. אפעם לא הייתי בארגנטינה, אפחד שאני מכירה לא נולד שם... זה הכל הטלנובלות, ומהן למדתי הכל - את השפה, על התרבות, על המקומות, על האנשים, את השחקנים, את המוזיקאים...

angel enamorado

New member
סוף סוף../images/Emo70.gif

מזל טוב על הפורום. אני ישראלית לכל דבר, אבל מאז ה'קשר' הראשון עם ארגנטינה (בובה פראית
) התמכרתי לארגנטינה כולה
החל משירים (אלכס אובאגו וצ'רלי גרסיה), אוכל (אמפנדס, אלפחורס) ועד לאנשים (חברה לאימיילים כבר כמעט שנתיים אולי אפילו יותר ) וכמובן, איך לא השפה. שמחה שנפתח פורום, אשמח ללמוד על ארנגטינה עוד, וראיתי משהו כאן על פינה של מילים וכדומה אני אשמח לעזור ולקחת חלק בפיתוח הפורום שכבר מזמן היה צריך להפתח :]

מלי 13

New member
שלום לכולם!!

חח קצת מוזר לדעת שיש פורום על ארגנטינה.. אבל זה ממש טובב... טוב אז ככה...אני חדשה פה...קוראים לי מלני..נולדתי בארגנטינה אז כמובן שלא יכולתי לא להיכנס לפה...אז הנה אני פה =] מקווה להשתלב :)

מלי 13

New member
HOLA A TODOS !!

אז קודם כל מזל"ט על הפורום... אמ אז אני נולדתי בארגנטינה,יש לי משפחה שם והייתי שם בדיוק לפני שנה וחצי..חוויתי שם טיול שאני חושבת שבחיים אני לא אשכח אותו..פושט נהנתי מכל רגע ואני רוצה לחזור ולבקר שם.. bueno nada nas.. chau =]

למעלה