YMAX יפה מקסימוב

נטלי 4

New member
YMAX יפה מקסימוב

YMAX יפה מקסימוב
היי, מישהי שכן עברה את החוויה אצל יפה מקסימוב והסירה את שיער הפנים שלה, אני מאוד מאוד מתלבטת אם להתחיל אצלה את סידרת הטיפולים, אשמח מאוד אם תספרו לי את החוויה שלכן האם אתן רואות תוצאות נקיות והאם זה משהו שבאמת יכול לחולל את השינוי לתוצאה מוצלחת.
תודה מראש לעונות!

שיטות אחרות שהן לא אפילציה

YMAX יפה מקסימוב
היי, מישהי שכן עברה את החוויה אצל יפה מקסימוב והסירה את שיער הפנים שלה, אני מאוד מאוד מתלבטת אם להתחיל אצלה את סידרת הטיפולים, אשמח מאוד אם תספרו לי את החוויה שלכן האם אתן רואות תוצאות נקיות והאם זה משהו שבאמת יכול לחולל את השינוי לתוצאה מוצלחת.
תודה מראש לעונות!
היי
לכאן מגיעות בנות שמצב שיעור היתר שלהן החמיר,אז הן שילמו פעמיים בליווי עוגמת נפש,

אפילציה - ממליצה מאד על גילי נוי

היי
לכאן מגיעות בנות שמצב שיעור היתר שלהן החמיר,אז הן שילמו פעמיים בליווי עוגמת נפש,
אפילציה - ממליצה מאד על גילי נוי
כאחת שסובלת מאד (עשרים שנה) משיעור מרובה בפנים, וניסתה את כל השיטות - הסרת שיער בפנים חד משמעית מה שעובד לי באמת זה אך ורק אפילציה. ואם כבר אפילציה אז רק אצל גילי נוי. פעם ראשונה שהטיפול לא כואב לי בכלל, והתוצאות מגיעות מהר!

תפארתוש

New member
מטופלת של יפה מקסימוב

YMAX יפה מקסימוב
תודה מראש לעונות!
מטופלת של יפה מקסימוב
היי אני כבר לקראת סיום הטיפולים, עכשיו מגיעה אחת לכמה חודשים. בין לבין כמעט ולא צומח לי שיער (הייתי שעירה ממש לפני) באתי יחד עם אחותי וגם היא בטיפוליפ מתקדמים
&nbsp
שימי לב מי עונה לך כאן לא כל הכוונות "נקיות"
&nbsp
מוזמנת לדבר איתי בפרטי <3

למעלה