Ynet והרכבת - הסיפור שאינו נגמר.

מצב
הנושא נעול.

mucool2

New member
כרגיל בתפוז...

בסדר בסדר...
מה אתה אומר על החיפוש החדש?
כרגיל בתפוז...
מקשים במקום להקל, מצמצמים אפשרויות במקום להרחיב, לא בודקים את ה"מוצר" ומתקנים (אם אפשר לקרוא למה שעשו ל"חיפוש לפי שם משתמש" תיקון...) באיחור.

davidfainshtein

Member
מנהל
../images/Emo127.gif

כרגיל בתפוז...
מקשים במקום להקל, מצמצמים אפשרויות במקום להרחיב, לא בודקים את ה"מוצר" ומתקנים (אם אפשר לקרוא למה שעשו ל"חיפוש לפי שם משתמש" תיקון...) באיחור.

ארזS

New member
זה לא לך. זה לכולם התחרפן. בעייה

התחרפן לי התפוז!
מה שרציתי להגיד זה שאני ממש לא מופתעת. כבר מזמן טענתי שהרכבת מתנהלת כמו שכונה.
זה לא לך. זה לכולם התחרפן. בעייה
ב

ארזS

New member
../images/Emo91.gif

התחרפן לי התפוז!

לכתוב תגובה מלאה ולא תגובה מקוצרת. כנראה שיש בעייה עם התגובות המקוצרות.

התנהלה כמו שכונה

התחרפן לי התפוז!
התנהלה כמו שכונה
ווינט והמגיבים בטוקבקים שכחו שכמה לקחים נלמדו. רוב הארועים הם ממוחזרים. יותר ויותר יש לי הרגשה שהם מוטים שם וזאת בטח לא עיתונות במיטבה.

nubi

New member
סיפור

התנהלה כמו שכונה
ווינט והמגיבים בטוקבקים שכחו שכמה לקחים נלמדו. רוב הארועים הם ממוחזרים. יותר ויותר יש לי הרגשה שהם מוטים שם וזאת בטח לא עיתונות במיטבה.
סיפור
השבוע, יום א' תחילת החודש. כולם באים לקנות "חופשי-חודשי". אני ניגשת לקנות באמצעות כ. אשראי (בכל זאת יותר מ-700 ש"ח) והקופאית מבקשת ממני כרטיס אחר כי שלי לא עובר. נותנת כרטיס אחר-גם לא עובר. ואז היא מתחילה לגמגם שיש תקלה ולא עוברים כרטיסי אשראי (אז למה את מציגה את זה בהתחלה כאילו הכרטיס שלי לא בסדר?). עוד אנשים התעצבנו. מנהל התחנה לא רצה להתעמת איתנו ונתן לנו לנסוע לת"א ללא כרטיסים. בת"א אני מכירה את הקופאית. בבוקר היא אמרה לי שיש בעיה במחשב ואם יש לי זמן-אז היא תעשה reset וזה ייפתר. לא היה לי זמן הבטחתי לחזור בצהריים. בצהריים היא אמרה לי שאחרי שהיא עשתה reset הכל הסתדר. נו, זה לא שכונה? בחוף הכרמל לא היו יכולים לעשות אותו דבר?

mucool2

New member
לא, יש הרבה מקרים

סיפור
השבוע, יום א' תחילת החודש. כולם באים לקנות "חופשי-חודשי". אני ניגשת לקנות באמצעות כ. אשראי (בכל זאת יותר מ-700 ש"ח) והקופאית מבקשת ממני כרטיס אחר כי שלי לא עובר. נותנת כרטיס אחר-גם לא עובר. ואז היא מתחילה לגמגם שיש תקלה ולא עוברים כרטיסי אשראי (אז למה את מציגה את זה בהתחלה כאילו הכרטיס שלי לא בסדר?). עוד אנשים התעצבנו. מנהל התחנה לא רצה להתעמת איתנו ונתן לנו לנסוע לת"א ללא כרטיסים. בת"א אני מכירה את הקופאית. בבוקר היא אמרה לי שיש בעיה במחשב ואם יש לי זמן-אז היא תעשה reset וזה ייפתר. לא היה לי זמן הבטחתי לחזור בצהריים. בצהריים היא אמרה לי שאחרי שהיא עשתה reset הכל הסתדר. נו, זה לא שכונה? בחוף הכרמל לא היו יכולים לעשות אותו דבר?
לא, יש הרבה מקרים
שבהם עובדים חסרי תושיה ו/או לא מיומנים עושים טעויות. זה קורה אפילו במדינות המתקדמות ביותר.

levikon

New member
אבל הנה. המנהל נתן לכם לסוע חינם.

סיפור
האם את חושבת שבמקום שלא היה אכפת להם כלל משירות הוא היה מאפשר לכם את זה?

nubi

New member
זה בגלל שהוא מכיר אותי

האם את חושבת שבמקום שלא היה אכפת להם כלל משירות הוא היה מאפשר לכם את זה?
זה בגלל שהוא מכיר אותי
ופחד ממני

mucool2

New member
אתה חושב שהפעם יפרסמו את תגובתך

התנהלה כמו שכונה
אתה חושב שהפעם יפרסמו את תגובתך
או שלא טרחת אפילו?

מצב
הנושא נעול.
למעלה