You'll Be Back... אפריל 2021 – סיכום חודשי 👀🐥🍬👻💄🐳🍄🍇

Lion_Heart

Well-known member
עכשיו אני.

שם: עדי|נחש|
מרחק מסופרמרקט/מכולת: 15-10 דק' מאיפה שאני נמצאת עכשיו, 5 דק' מהבית שלי:-):

מה השתנה בפורום הזה מכל הפורומים? - שזה הפורום היחידי שאני גולשת בו?
סופרמן, שפחה ותסריטאי נכנסים לסופרמרקט. מה הם קונים? - תפוזים(זה רפרנס לפרק הראשון בעונה הראשונה של סיפורה של שפחה "אני לא צריכה תפוזים, אני צריכה מכונת ירייה")
איזו דמות טלוויזיה לדעתכם תסרב לקבל חיסון ולמה? - לויס ליין, היא תחשוב שזו קונספירציה להכניס שבבים לכולנו או משהו ולא תסכים להתחסן עד שהיא תוודא במיליון אחוז שהחיסון בטוח לגמרי.

מה מעצבן אותכם כשעושים בסדרות? - שותפים שהופכים להיות בני זוג, סלואו מושן אני תמיד נתקפת דחף לרצוח בייסורים את העורך/במאי שמשתמשים בזה.
מה השתנה בפורום הזה מכל הפורומים? - שזה הפורום היחידי שאני גולשת בו?- כמה כיף שאת פה 8-):
סופרמן, שפחה ותסריטאי נכנסים לסופרמרקט. מה הם קונים? - תפוזים(זה רפרנס לפרק הראשון בעונה הראשונה של סיפורה של שפחה "אני לא צריכה תפוזים, אני צריכה מכונת ירייה")- אבל מה יקנו סופרמן והתסריטאי?

איזו דמות טלוויזיה לדעתכם תסרב לקבל חיסון ולמה? - לויס ליין, היא תחשוב שזו קונספירציה להכניס שבבים לכולנו או משהו ולא תסכים להתחסן עד שהיא תוודא במיליון אחוז שהחיסון בטוח לגמרי.- לדעתי זה ההפך, לויס לין(בסרטים וגם בקומיקס) לקוחת סיכונים מיותריםעל בסיס יומי, אז כן, היא תתחסן ראשונה לבדוק על עצמה את התסמינים בשביל הסקופ

מה מעצבן אותכם כשעושים בסדרות? - שותפים שהופכים להיות בני זוג, סלואו מושן אני תמיד נתקפת דחף לרצוח בייסורים את העורך/במאי שמשתמשים בזה.- זה מה שסלואו מושן עושה לך?

מילי08

Well-known member
ברור שהיית קטן או לא נולדת (אין לי כוח לבדוק מאיזה שנים זה בדיוק) אבל באמת חשבתי שזה הכי דבר שכולם בישראל שמעו עליו!
(סיבה למסיבה עם רבקה מיכאלי).
ואפילו עם ירון לונדון
זה לגמרי היה קרינג', ולי אפילו יותר כי בהתחלה כשראיתי פרקים של זה לא הכרתי כל כך מוקומנטרי, זה עוד לא היה נפוץ ואני חשבתי שזו תוכנית תיעודית אמיתית!! :-D
[המשרד הבריטית] כנ"ל אני! וזה אגב, הגאונות של ריקי ג'רוויס. את גרסה האמריקאית לא אהבתי כי היא היתה משוחקת מידי לטעמי, בעיקר ביחס לז'אנר שהיא באה לתאר. אבל ג'רוויס נתן תחושה שהוא לא משחק אלא באמת מתנהג ככה.
אני צריכה אולי לנסות אותה שוב ממרחק השנים ולראות איך היא מרגישה לי.
(זה לא הגיוני שככה מסע בזמן יעבוד, אבל מילי בטח בסדר עם זה)
:-D
לא ידעתי שיש למדינה ראש ממלה ישן
הו שלום dad. מזמן לא קפצת לבקר
ויום. בת 19 ויום
כולם כאן גרים די קרוב למכולת. האם פשוט כל מקום כיום קרוב למכולת?
לא יודעת על אחרים, אבל הדירה שלי היום ממוקמת פצצה. רחוב פינתי ושקט אבל עדיין קרוב להכל
מצד אחד אני אמור לכעוס כי אני בכלל לא שאלתי על שחקן.
אבל מצד שני את בחרת שחקן שלא משחק את אחד מדמויות החודש, אז אני מרשה.
א. ניסיתי להתחנף
ב. זו שאלה חשובה ואני עונה גם כשלא צריך
תשובות מעולות. וזה רק מוכיח שזאת לא שאלה קשה. זה לא ששאלתי מה המשמעות של החיים שלך.
אני לא בטוח מה זה אבקת חלבון, אבל הגיוני שסופרמן צריך את זה כדי להשאר חזק כל כך. (כל הסיפור הזה על כך שהוא הגיע מכוכב אחר תמיד נשמע לי חשוד)
תודה, אני מרגישה הרבה יותר טוב עם עצמי עכשיו.
אבקת חלבון זה מין אבקה שמערבבים בנוזל ושותים כדי לבנות מסת שריר. כל מיני שרירנים שותים את זה לפני שהם עוברים להאביס את עצמם בסטרואידים.
אני חושב שמייק בסופו של דבר יצליח לשכנע אותה להתחסן כמו שהוא הצליח לשכנע אותה לא לשנות את השם שלה.
לא זכור לי שום דבר על השם שלה.. היא רצתה להחליף את פיבי או בופה? כי אם היא התחתנה עם מייק אז השם משפחה אמור להשתנות גם בתיאוריה
(בספר "דירה להשכיר 2: נקמתו של מיץ פטל" מגלים שאופיר השתמש בתירס חם כדי לפוצץ בלונים מאחורי הגב של האחרים)
:-D :-D
@Aranel Nenharma - האם פלוטו היה בבית שלך כל הזמן הזה?
במקרה שלך גם מסע בזמן שמוסבר לחלוטין מעצבן אותך.
אני צודקת וכל השאר טועים B-|
אבל ליון טוען שהיא מדכאת (אני ראיתי ממש מעט ממנה כי לא התחברתי)
[סקראבס] היא מצליחה להציג גם דרמה וכאב מתוך ההומור וזה מה שיפה בה (וכמובן הזוגיות הכי יפה על המסך EVER)
אוקי את שני הקיצוניים הכרתי, אבל אני חושב שחוץ מזה את סתם ממציאה שמות שנשמעים כמו שמות של פרחים.
גם אני יכול לעשות את זה:
חלטלול סגני, גפן הים, דם שלמה, צליל ארגמן
:-D השמות המומצאים שלך עדיין נשמעים טוב יותר מכמה מהשמות האמיתיים, כמו למשל אחילוף החורן, קחווינה חרמונית, אחישבת ענף, זיפנוצה מדוקרן
טכנית את חלקת איתנו כבר שלושה סרטונים. מצטער
כשאתה צודק, אתה
(אבל מה עשית עם שאר 25 הימים בחודש? :-P: )
לגבי סלואו מושן אני מיד חשבתי על זה:
[סרטון קומיוניטי]
קטע מעולה!
לא צריך תירוץ לשתות יין(ועד שהגעת לתשובות שלי, היא הספיקה לעשות הזמנה של 7 נוספים ולקפוץ לדרך היין ולהביא גם משם אבל רק 2).
:-0
ואני לעומת זאת, הגעתי לגיל שאני מתעפצת ומנקרת אחרי כוס אחת
יואו, המתיקות הזאת היא לא מהעולם הזה (הבנתם? צחוקים איתי)

didalf

Well-known member
לא זכור לי שום דבר על השם שלה.. היא רצתה להחליף את פיבי או בופה? כי אם היא התחתנה עם מייק אז השם משפחה אמור להשתנות גם בתיאוריה
את לא זוכרת? היא רצתה להחליף את כל השם לפריננס קונסואלה בננה האמוק (משהו כזה)
[סקראבס] היא מצליחה להציג גם דרמה וכאב מתוך ההומור וזה מה שיפה בה (וכמובן הזוגיות הכי יפה על המסך EVER)
רגע איזה זוגיות?

didalf

Well-known member
J.D וטורק כמובן
בדיוק.
1618920051832.png
אהה אז בסדר, כן|לב|

למעלה