YouTube ספויילרים ממש יפים - ניק חולם על קאסי

Ronnie Rocks

New member
YouTube ספויילרים ממש יפים - ניק חולם על קאסי

ספויילר!!! כנראה שלניק ולשרון נולדת תינוקת חדשה. ניק חולם איך קאסי הייתה רואה את זה בעיניה. http://www.youtube.com/watch?v=bLCZO7ObX40 ה"נבואות" של קאסי - איך היא רואה את ה"עתיד" בעיניים של ילדה שהלכה לעולמה טרם זמנה. כמובן שהכל במחשבותיו וחלומותיו של ניק: http://www.youtube.com/watch?v=TbDmL_SeKzs&NR=1

תמי163

New member
תודה רבה מאוד מרגש

תודה על הספויילרים, מדהים אפשר לראות בכל זאת, איזה יופי!!! ביי תמי

סרינה1

New member
תוחזר הסדרה לאלתר !

מה עם העצומה למה כל כך מעט אנשים חותמים אני בטוחה שזה לא המספר האמיתי של הצופים ולכן זה הזמן למרד צרכנים קדימה לא ניתן שכך יתנהגו אלינו ! ! !

mayooki

New member
לפי מה שאמרה לי נציגת YES

אין לסדרה כל כך הרבה ביקוש. מתקשרים אליהם רק פעם ביום. לכן אין בכוונתם להחזיר את הסידרה.

שון1003

New member
הצפת הוט/וייס בטלפונים

היום בבוקר התקשרתי שוב לייס וצחרתי עד לב שמיים. עם איומי התנתקות או הוזלת החבילה. כלום לא עוזר לצערי. הם חיים במן אופוריה שהסדרות החדשות שהם העלו עמו האנטומייה של גריי ועקרות בית נואשות הן פיצויי אדיר לצעירים חסרי מנוח. אמרתי להם גם שאנו משלמים להם ממיטב כספינו והם לא צריכים להיות תלויים בהוט. שאם להוט אין כסף לרכוש את הסדרה הם צריכים לעשות את מירב המאמצים ולשרת את לקוחותיהם ולקנות בעצמם את הסדרה. מה עוד שאיימתי שאדאג אישית שהם יוצפו בטלפונים על החזרת הסדרה. עניתי לה שמי מבטיח לי שאתמכר לסדרה חדשה והם לא יורידו אותה בעוד שנתיים שלוש או יותר? לא צודקת. אז קדימה חבר'ה להרים את הכפפה ומספיק שכל יום 15 איש יתקשרו ויציפו אותם וישגעו אותם בטלפון אולי נראה בכך אור בקצה המנהרה.

python 4

New member
הם צריכים להבין, לדעתי

שרוב הצופים של הסדרה הם לא סוג האנשים שיתקשר לגורמי שידור.. אנשים מבוגרים, למשל. אני לא חושב שההחזרה צריכה להיות תלויה במספר האנשים שמתקשרים.

מייליי

New member
צודקת גם אני לא מתכוונת להתמכר לאף סדרה יותר

לא סומכת יותר עליהם !!! עדיף סרטים בדיוידי שם אני בטוחה שלא יקטעו לי את הסרט באמצע השידור . אכזריות וחוסר רגישות !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לימורBES

New member
תעשו מאמץ בבקשה לגיוס חתימות

הי,חברה אני רואה את הסדרה למעלה מ15 שנה היא כל כך חסרה לי בבקשה תעשו מאמץ לגייס כמה שיותר חתימות כי לא יכול להיות שיש פחות מ10.000 אלף מעריצים והכי חשוב אל תוותרו ...... צפיתי בפרקים ביוטוב הם מקדימים אותנו ב4 שנים זה אמיתי שניק ופיליס ביחד?

venustudent

New member
מצאתי גם משהו קרוב יותר

זה הדבר היחיד שמצאתי ביוטיוב מיולי 2005, החודש שבו מתרחשים הפרקים שנקטעו (אזהרה: הקטע ברובו מורכב מזכרונות על ניק ושרון, כך שהוא לא יחדש לנו הרבה...)

mayooki

New member
בשביל YES

צריך להתקשר ל *2080 ולבקש נציג שירות. צריך להתלונן על הורדת הסידרה, ושאם הם רצו לגוון את לוח התכניות הם היו צריכים לברר קודם לכן מה הצופים רוצים (הם ינסו להסביר לך למה כדאי לראות דברים חדשים "טובים יותר"). כנ"ל לגבי מנויי הוט (לא בטוחה לגבי מס' הטלפון).

למעלה